Datu atgūšana no sasista telefona

Labdien, kā no sasista viedtālruņa atgūt saraksti SMS vai watsappa?

sapratne (2018-07-23 18:27)      Es nebiju sasitusi,bet gan telefons pēkšņi nepieņēma SIM karti, kad nopirku jaunu, tad veikalā operators atjaunoja visus datus, izziņas, numurus un arī galeriju.

m600 (2018-07-23 19:40)      Ja telefons ir tikai sasists bet strādā tad pieslēdz pie kabeļa un visus datus atvelc uz komp, pēc tam ielādē jaunajā/citā telefonā.
Ja telefons sasists lupatās, tā ka neslēdzas, tad aizmirsti par SMS un telefona zvanu vēsturi bet visu vacapa vēsturi varēsi lejuplādēt kad jaunajā telefonā atjaunosi pie konkrētā nr piesaistīto vacapa kontu. Telefona grāmatu un bildes varēsi atjaunot ja vecajā telefonā ir bijusi ieslēgta sinhronizācija ar google kontu. Tik vien kā šis google konts jāpiesaista jaunajam telefonam

janisb (2018-07-23 21:20)      *)no rezerves kopijām
*)nomainot ekrānu, ja tikai tas bojāts
*)veicot datu nolasīšanu no mikročipa (200..600eur)

Lince15 (2018-07-23 23:06)      Cik zinu sms tiek kodētas un tās nav pat numura operatoram redzamas. Operators var tikai pateikt cik to ir bijis un starp kādiem numuriem kursējušas.
Pa Waps nezinu, to nekad neesmu lietojis.
Bet visadā gadījumā tālruņa atmiņā tām ir jābūt. Un šķiet ka Waps paliek mākonī līdz to sadzēsi pašrocīgi. Domāju, kad ar darba kārtībā esošu telefonu vari pieslēgties savam Waps un atgūt visas sarakstes. Bet īsti droš par to neesmu, jo ka jau rakstīju šo jaunieša pļāpu servizu neesmu lietojis.

janisb (2018-07-23 23:25)    1 =>Lince15 slikti tev ar tām zināšanām, operatoriem visi SMS ir redzami, un arī tiek izsniegti pēc pieprasījuma tiesībsargājošajām iestādēm...

Lince15 (2018-07-24 00:19)  1   Tad tas īsti likumīgi nav.
Bet šaja gadījumā nedomaju ka tas ta notiks. Jo autore nav tiesībsargājošā iestade.
Visā gadījumā tam vajadzetu būt kopa ar tiesneša akceptu. Ja šādas izdrukas sniedz kuram kartam milicim, kas aizsūta pieprasījumu, tad ar valsti nav labi.
Es uzrakstīju to ko man bija skaidrojis operators, tas gan bija jau dadz gadu senā pagātnē.
Un spriežot pēc Jūsa rakstīto, sanāk ka arī sarunas var kāds milicis dabūt izdrukas formā?
Tad jau nav drosi vispār runat un rakstīt caur telefonu.
Ja domā ka tas ir normāli, tad man nav ko rakstīt vairāk.

av2 (2018-07-24 02:35)      ja tikai nav m.boards beigts,noblokkeets, black listed utt , tad pie kabellaa, pie komja, un viss redzams. Ir softi, ka to dara, vai nu orgginaalie, vai hakotie. Gan samsungam, gan applei.

Lince15 (2018-07-24 15:55)      av2!

Tas ko raksti, ar vadu un kompi. Nu nav viss tik vienkārši kā gribētos domāt.
Pirmkārt vadu pielikt vari, bet vaig lai tas kompis, ka raksti to ierīci atpazīst.
Ja ta nav, ir jāinstalē pc šīs ierīces bāze, bet tam vaig cd kura nav. Meklēt tīmeklī šīs lietas ir tas pats ka meklēt adatu salmos. Vel nav teikts, ka ražotājs tādu informāciju ir izlicis tīklā.
Un tas vēlnav viss, lai pat ja visas tās programas ir pc, vajag lai tas aparāts ir kaut cik dzīvs.
Pieļauju ka no paša procesora atmiņas var iegūt informāciju, bet tam atkal vajag specifiskas zināšanas.

av2 (2018-07-25 02:06)      Lince15 - izlasi manu komentaru velreiz :"ja tikai nav m.boards beigts,noblokkeets, black listed utt "
No pieredzes veel piebildiissu, biezzi ir sachakareets sstepselis arii vienkaarssi, jaanomaina tas, un tiec pie info. Un, jaa, piekriitu, ka var naakties pa nettu parrakties , un atrast tur var , ja zini kur mekleet, un kam jautaat.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu