Datu atjaunošana telefonam

Datu atjaunošana telefonam - jautājumi un diskusijas

Kā telefonā atgūt bildes? (4)
bildes telefona netika dzestas, vienkarsi pazuda
Vai mākonī tās nav saglabātas? tak noskanē telefona atmiņas partīciju un atjauno, ja vienkāŗši pazuda, tad failiem tik flagi noņemti, galvenais neko pa virsu nerakstīt jaa, jaaa :) intresanti , man nekad nekas "pats no sevis " ne telafonaa, ne datoraa nav pazusis .
Kautko jau saspaidiiji, a?
Kaa atguut? Hmm, ....kas par telafonu? Jaameklee kaada gudraaka programma, parasti hakota, lai ieliist telafonaa, arii tur, kur razzotaajs negrib, ka lien.
youtube ieraksti krieviski kā atgūt pazudušās bildes un simtiem padomi. ··· Datu atjaunošana telefonam: Kā telefonā atgūt bildes? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Datu atgūšana no sasista telefona (10)
Labdien, kā no sasista viedtālruņa atgūt saraksti SMS vai watsappa?
=>Lince15 slikti tev ar tām zināšanām, operatoriem visi SMS ir redzami, un arī tiek izsniegti pēc pieprasījuma tiesībsargājošajām iestādēm... Es nebiju sasitusi,bet gan telefons pēkšņi nepieņēma SIM karti, kad nopirku jaunu, tad veikalā operators atjaunoja visus datus, izziņas, numurus un arī galeriju. Ja telefons ir tikai sasists bet strādā tad pieslēdz pie kabeļa un visus datus atvelc uz komp, pēc tam ielādē jaunajā/citā telefonā.
Ja telefons sasists lupatās, tā ka neslēdzas, tad aizmirsti par SMS un telefona zvanu vēsturi bet visu vacapa vēsturi varēsi lejuplādēt kad jaunajā telefonā atjaunosi pie konkrētā nr piesaistīto vacapa kontu. Telefona grāmatu un bildes varēsi atjaunot ja vecajā telefonā ir bijusi ieslēgta sinhronizācija ar google kontu. Tik vien kā šis google konts jāpiesaista jaunajam telefonam
Cik zinu sms tiek kodētas un tās nav pat numura operatoram redzamas. Operators var tikai pateikt cik to ir bijis un starp kādiem numuriem kursējušas.
Pa Waps nezinu, to nekad neesmu lietojis.
Bet visadā gadījumā tālruņa atmiņā tām ir jābūt. Un šķiet ka Waps paliek mākonī līdz to sadzēsi pašrocīgi. Domāju, kad ar darba kārtībā esošu telefonu vari pieslēgties savam Waps un atgūt visas sarakstes. Bet īsti droš par to neesmu, jo ka jau rakstīju šo jaunieša pļāpu servizu neesmu lietojis.
ja tikai nav m.boards beigts,noblokkeets, black listed utt , tad pie kabellaa, pie komja, un viss redzams. Ir softi, ka to dara, vai nu orgginaalie, vai hakotie. Gan samsungam, gan applei. ··· Datu atjaunošana telefonam: Datu atgūšana no sasista ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā atgūt telefona numurus no telefona? (5)
Uzliekot telefonā rūpnīcas iestatījumus,pazaudēju visus numurus....kā atgūt,ja ir iespējams....
Ja nav rezerves kopijas mākonī vai datora, tad nekā... Mūsdienu telefoni tiek sasaistīti ar @ pasta kontu. Un sinhronizējas. Paskaties @ kontaktos. Ja ne, tad - paliec sveika, zeltenīte!... Man viss "nohrenizējies " ar FB un tagad visu ,kas telefonā rāda manā FB" mesenģerī", i nezinu kā no tiem mārrutkiem vaļa tikt....
pavasars(i). ....nemet kreņķi, šo to var uzzināt pie sava operatora, pareizāk numurus rēķinā, taču...uzmini nu,kam kurš numurs pieder....
Nu ja tas tas telefons lietots pēc "nomešanas" uz rūpnīcas iestatījumiem vēl lietots nav var saglābt. Bet lēts tāds pakalpojums nav. Domājams savākt zudušos numurus no jauna būs prātīgāk. Muusdienu telafoniem....ja nav maakonii kautkur, tad nekaa ;( Saraksti vien atpakall pats, pamazaam. ··· Datu atjaunošana telefonam: Kā atgūt telefona numurus no ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu