Telefona datu (īsziņas/foto/kontakti) atjaunošana

Telefona datu (īsziņas/foto/kontakti) atjaunošana - jautājumi un diskusijas

Datu atgūšana no sasista telefona (10)
Labdien, kā no sasista viedtālruņa atgūt saraksti SMS vai watsappa?
=>Lince15 slikti tev ar tām zināšanām, operatoriem visi SMS ir redzami, un arī tiek izsniegti pēc pieprasījuma tiesībsargājošajām iestādēm... Es nebiju sasitusi,bet gan telefons pēkšņi nepieņēma SIM karti, kad nopirku jaunu, tad veikalā operators atjaunoja visus datus, izziņas, numurus un arī galeriju. Ja telefons ir tikai sasists bet strādā tad pieslēdz pie kabeļa un visus datus atvelc uz komp, pēc tam ielādē jaunajā/citā telefonā.
Ja telefons sasists lupatās, tā ka neslēdzas, tad aizmirsti par SMS un telefona zvanu vēsturi bet visu vacapa vēsturi varēsi lejuplādēt kad jaunajā telefonā atjaunosi pie konkrētā nr piesaistīto vacapa kontu. Telefona grāmatu un bildes varēsi atjaunot ja vecajā telefonā ir bijusi ieslēgta sinhronizācija ar google kontu. Tik vien kā šis google konts jāpiesaista jaunajam telefonam
*)no rezerves kopijām
*)nomainot ekrānu, ja tikai tas bojāts
*)veicot datu nolasīšanu no mikročipa (200..600eur)
Cik zinu sms tiek kodētas un tās nav pat numura operatoram redzamas. Operators var tikai pateikt cik to ir bijis un starp kādiem numuriem kursējušas.
Pa Waps nezinu, to nekad neesmu lietojis.
Bet visadā gadījumā tālruņa atmiņā tām ir jābūt. Un šķiet ka Waps paliek mākonī līdz to sadzēsi pašrocīgi. Domāju, kad ar darba kārtībā esošu telefonu vari pieslēgties savam Waps un atgūt visas sarakstes. Bet īsti droš par to neesmu, jo ka jau rakstīju šo jaunieša pļāpu servizu neesmu lietojis.
··· Telefona datu (īsziņas/foto/kontakti) atjaunošana: Datu atgūšana no sasista... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
kā atjaunot izdzēstas īsziņas un telefona zvanus (5)
no telefona izdzēstas ienākošas un izejošās sms, kā tās atjaunot? tāpat ar ienākošajiem izejošiem telefona zvaniem!
Ja trubu laiku pa laikam sinhronizē ar kompi,tad viss ir tur. uzprasi mob tel operatoram informācija par kādu telefonu vispār ir runa autorei šķiet nesvarīga? +1 fargo, moš prasa kā no nokia 3310 kko atjaunot :D

priekš sms vajag izmantot gosmspro, ja ir android, tur bezmaksas ir backup opcija uz noteiktu skaitu.

Puisi droši vien grib pieķert pārkāpumā :D
šķiet, nekādi, izņemot telefona izdrukā var taču redzēt numurus no kā un kam zvanīts/ sūtīts..... ··· Telefona datu (īsziņas/foto/kontakti) atjaunošana: kā atjaunot izdzēstas īsziņas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu