Kā atgūt datus no Samsung telefona?

Samsung tika udeni uz paris sekundem. Zavets dienu, salikts kopa, sad un tad ieslegt var bet touch screen ne uz ko nereage un ievadit kodu nevaru. Mikro SIM karte ielikta cita telefona, strada net tur nesaglabajas it neviena kontakta. Ka, ludzu, var atgut datus (acimredzot viss bija telefona)?
Meginaju caur PC, - neizdevas...

Freddy Krueger (2015-09-28 10:53)      Ja nav bijis google account, tad teci vien uz servisa centru, būs pa dārgo, bet - varbūt spēs ko izvilkt. Teorētiski varētu mēģināt ar Samsung Kies (softelsi telefona un PC savienošanai), bet - ja neslēdzas iekšā, var arī neizdoties, jo, ja pie PC jau slēdzi, tad būtu bijis jāredz.
Ja bija google account - tad, pa lielam, visam vajadzētu būt tur, pie reizēm veikta back-up, protams.

janisb (2015-09-28 18:55)      Izjauc vēlreiz, un ieliec 3litrenē (aizvākotā) ar rīsiem uz nedēļu. Ja touchscreen neatdzīvojas, tad apstaigā mobīlā remontkantorus, gan jau kāds būs ar mieru nocelt datus pieliekot citu ekrānu

meizu (2015-09-29 06:26)      Mākoni jeb google acc vajag izmantot lai nerastos šādi gadijumi.

Lince15 (2018-07-25 21:19)      meizi!

Nevajag mākoni, to var aiznest vēš. Vecais mīļais papīra blociņš. Tur nekad nekas nepazūd, ja esi ierakstījis, tad tas tur būs vēl gadu desmitus.
Tikai nepadomā, ka nedrīkst telefona ko tādu turēt. Bet dublet jau drīkst uz papīra.

armyman (2018-10-03 00:55)      Daudziem telefoniem var pieslēgt datora peli(vajag pāreju nopirkt) un rīkoties. Viss atkarīgs no tā, kāds telefons. Man ir S7, tam točna var

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu