Telefons slēdzas ārā...

Kaut baterijā 30 un vairāk %. Daudzi saka, ka jāmaina telefons, bet mani besī bieži mainīt telefonus. Vai tad tiešām neražo tādus ko var lietot kamēr pašam apnīk?!!

ashais11    1 Kāpēc tad neražo tādus, ražo?! Saucās- sacionārie!

riebekle    1 Ja vēl nav garām garantijas laiks, nesiet uz garantijas remontu. Ja garantija pagājusi, skatieties kas izdevīgāk - remonts vai jauns telefons.

Epifanija  2 1 Vai tik gruti ir uzladet? Un visvairak batediju cakarejot kad ir uzladets 100% bet vel ilgstosi turot ladejama rezime tas konkreti sitot baterijai pa smadzenem un ta ar laiku pec sadam proceduram klust vienkarsi nederigas tas nav no manas pieredzes bet gan lasitas informacijas reali dzive neriskeju parbaudit

Geisha      Var bateriju nomainīt. Aizej uz servisu un Tev nomainīs bateriju. Lētāk protams caur E baju nopirkt un pašai nomainīt.

Epifanija  1   Ei nu ei.. ta par skaistam acim nomainis? Vai tad tiesam tas vairs nav maksas pakalpojums? Stipri saubos...

Geisha      Epifānij, par cenām nu dien neko nezinu, jo man visu kas saistīts ar telefonu un datoru znoti saved kārtībā par gardām pankūkām.

anis      Par jaunajiem gan visai maz zinu-manam būs ap desmit gadiem. Reizēm tik nomainu skaļruni- ūdensdrošs gan vairs nav. Saskrāpēts,ka briesmas,bet sakarus tur stabili... Bērniem skārienjutīgie gan mainās ik pārgadu, bet mazbērniem ,par brīnumu,darbojas ilgāk,lai arī paskats kā no kaujas lauka nākušiem...

valmierietis333    2 Nav jāpērk mūsdienīgie , bet jāmeklē vecie podziņtelefoni , i baterija turēsies , i ilgi kalpos ,i ekrāni nebojāsies!

Mūsdienās visu ražo ar domu , lai nopelnītu pēc iespējas vairāk uz nekvalitatīvām precēm , tajā vietā lai staigātu gadus 20mit ar vienu krutu telefonu , tā vietā ik pēc gada jāpērk jauns!
Tā tās aitas slauc , bet viņas līdz tam neaizdomājas!

AivarsN      Jaunajiem jau baterijas nav paredzēts mainīt. Jau sākotnēji paredzēti īslaicīgai lietošanai. Bet vēl var nopirkt dažus vecos skārienjūtīgos flagmaņus,kurus pats var viegli atvērt. Piemēram LG G Flex2.

111zaagis111    3 Kas ir bieži ? Reizi trijos gados ? Tāds ir pašlaik telefonu mūžs. Būs ar to jāsadzīvo.

Shalom      Nez, mans podziņtelefons jau padsmit gadus velk, varbūt nedaudz nodriskāts, bet savu galveno funkciju pilda, jācer, ka izvilks vēl padsmit, bet ja nu kas, tad nākamais podziņtelefons jau stāv atvilknē un gaida savu kārtu :)

av2      principaa tas ir taapeec, ka daudzreiz nometam zemee, nosliicinaam lietuu , sasaldeejam ziemaa utt. Bet piekriitu, ka iisti nav jeegas ilgaak par 3-4 gadiem lietot , jo arii dzelzzi noveco, softi noveco. Un arii atkariigs, kaads telafons. Leeta gala...nu ko var gribeet.
Bachas kalpo arii tos 3 gadus labi, peec tam leenaam samazinaas kapacitaate. Un baterija, pat ja vinna raada tos 30% left , var nepietikt straavas stiprums normaalai teleafona darbiibai.
Nezinu, kaa ir tiessi androiidiem, Apple razzojumiem settingos, ir kur var paskatiities cik reaali baterija ir "vesela". Ja uzraada, ka vairs tikai kaadus 70%, buutu jaanomaina bateriju (ap $15).

coldlands  1 1 Rakstiet vēstules uz papīra ar spalvu, un sūtiet pa pastu, nevajadzēs īdēt.

AivarsN  2 2 Parazītus jau nekas neierobežo. Ja izdomās ka telefons,dators un auto jāmaina katru gadu,tad ļautiņi arī mainīs,lai tikai saglabātu savu izdomāto statusu sabiedrībā.

111zaagis111  1 4 09.17.Kas liedz Aivars N nebūt "parazītam"un atvērt ražotni un ražot telefonus kuri strādās gadu desmitiem priekš "´ļautiņiem "´ kuriem nav jāsaglabā savs izdomātais status sabiedrībā .

Apzīmējumi "parazīsti" un "ļautiņi nav no manas leksikas. Nejutos tik pāraks lai citus tā sauktu. To parasti var atļauties tikai "dīvānā pirdēji "

coldlands    1 Aivaram visi ir parazīti ar iedomāto statusu sabiedrība, visi kas nedzīvo zemnīcas, neuztur sakarus kliedzot rupora, un nepārvietojas zirga ratos.

AivarsN  2 1 Nav jau tik grūti aizdomāties,kurus šajā pasaulē var dēvēt par parazītiem. Tie,kuri dzīvo uz citu rēķina,nodarot kaitējumu pārējai sabiedrībai un dabai. Ja to var slavēt un atbalstīt,tad kā gan lai skaistāk šādus indivīdus vēl dēvē?

111zaagis111  1 3 Parazītu sarakstu studijā.

coldlands  1 2 Agrāk pipli dzīvoja alas, ēda dirsa turpat, bet tad viens parazīts uzcēla namiņu, izraka notekgrāvi.....,un citi pipli vaimanāja, pukstēja par ļauno dabas postitaju. Un tā gadu aiz gadiem.
Nekas nemainās, kāds vienkārši skatās zvaigznes, bet cits līdz tam aizlido.

AivarsN  3 2 Vispirms jau jāzina vēsture,kas un kāpēc šādu parazītisku iekārtu radīja. Protams,oficiālā vēsture stāsta labi sacerētas pasaciņas,lai tagadējais bardaks labāk izskatītos uz agrāko laiku fona un neviens neuzzinātu,ka var dzīvot arī savādāk un daudz labāk. Salīdzinot kaut vai ar pavisam nesenu pagātni,kad ražotāji cīnījās par labo slavu,ražodami preces ar ļoti ilgu garantijas laiku,mūsdienu ražošanas globalizācija ar savām īslaicīgās lietošanas precēm vairākkārtīgi palielina piesārņojumu un cilvēkus padara par vergiem,liekot nepārtraukti pirkt jaunas preces. Vienīgā ieguvēja no tā ir starptautiskā mafija. Vai sekojiet līdzi mūsu jaunās valdības veidošanas šovam? Lielāka brēka kā cūku fermā barošanas laikā. Katrs grupējums grib dabūt svarīgākus amatus,lai pēc tam varētu izdevīgi pārdot savus pakalpojumus vietējai un globālajai mafijai. Bet tauta ar savu balsojumu vēlēšanās,šo noziedzīgo darbību atbalsta un padara likumīgu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu