Telefons pats izslēdzas

Telefons pats izslēdzas - jautājumi un diskusijas

Telefons slēdzas ārā... (24)
Kaut baterijā 30 un vairāk %. Daudzi saka, ka jāmaina telefons, bet mani besī bieži mainīt telefonus. Vai tad tiešām neražo tādus ko var lietot kamēr pašam apnīk?!!
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
09.17.Kas liedz Aivars N nebūt "parazītam"un atvērt ražotni un ražot telefonus kuri strādās gadu desmitiem priekš "´ļautiņiem "´ kuriem nav jāsaglabā savs izdomātais status sabiedrībā .

Apzīmējumi "parazīsti" un "ļautiņi nav no manas leksikas. Nejutos tik pāraks lai citus tā sauktu. To parasti var atļauties tikai "dīvānā pirdēji "
Kas ir bieži ? Reizi trijos gados ? Tāds ir pašlaik telefonu mūžs. Būs ar to jāsadzīvo. Parazītu sarakstu studijā. Nav jāpērk mūsdienīgie , bet jāmeklē vecie podziņtelefoni , i baterija turēsies , i ilgi kalpos ,i ekrāni nebojāsies!

Mūsdienās visu ražo ar domu , lai nopelnītu pēc iespējas vairāk uz nekvalitatīvām precēm , tajā vietā lai staigātu gadus 20mit ar vienu krutu telefonu , tā vietā ik pēc gada jāpērk jauns!
Tā tās aitas slauc , bet viņas līdz tam neaizdomājas!
Agrāk pipli dzīvoja alas, ēda dirsa turpat, bet tad viens parazīts uzcēla namiņu, izraka notekgrāvi.....,un citi pipli vaimanāja, pukstēja par ļauno dabas postitaju. Un tā gadu aiz gadiem.
Nekas nemainās, kāds vienkārši skatās zvaigznes, bet cits līdz tam aizlido.
··· Telefons pats izslēdzas: Telefons slēdzas ārā... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Telefons haotiski ieslēdzas, tad izslēdzas.. (2)
Samsung Galaxy Core LTE SM-386S tad ieslēdzas, tad izslēdzas, tā nepārtraukti, vai vainīgs akumulators...Paldies
mitrums iekssaas ? Atskruuve, izzzaavee. Man bija Galaxy A5, un uzvedās līdzīgi pie baterijas līmeņa 50%, slēdžas ārā un iekšā, kamēr 5min nosēdināja baču vispār. Manējam jau arī solīds vecums bija 2,5gadi....metu mieru, un tagad man cits telefons. Iespējams, ka akumulators ir kaput! ··· Telefons pats izslēdzas: Telefons haotiski ieslēdzas,... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu