Datu atjaunošana

Datu atjaunošana - jautājumi un diskusijas

Kā telefonā atgūt bildes? (4)
bildes telefona netika dzestas, vienkarsi pazuda
Vai mākonī tās nav saglabātas? tak noskanē telefona atmiņas partīciju un atjauno, ja vienkāŗši pazuda, tad failiem tik flagi noņemti, galvenais neko pa virsu nerakstīt jaa, jaaa :) intresanti , man nekad nekas "pats no sevis " ne telafonaa, ne datoraa nav pazusis .
Kautko jau saspaidiiji, a?
Kaa atguut? Hmm, ....kas par telafonu? Jaameklee kaada gudraaka programma, parasti hakota, lai ieliist telafonaa, arii tur, kur razzotaajs negrib, ka lien.
youtube ieraksti krieviski kā atgūt pazudušās bildes un simtiem padomi. ··· Datu atjaunošana: Kā telefonā atgūt bildes? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā atgūt datus no Samsung telefona? (5)
Samsung tika udeni uz paris sekundem. Zavets dienu, salikts kopa, sad un tad ieslegt var bet touch screen ne uz ko nereage un ievadit kodu nevaru. Mikro SIM karte ielikta cita telefona, strada net tur nesaglabajas it neviena kontakta. Ka, ...
Ja nav bijis google account, tad teci vien uz servisa centru, būs pa dārgo, bet - varbūt spēs ko izvilkt. Teorētiski varētu mēģināt ar Samsung Kies (softelsi telefona un PC savienošanai), bet - ja neslēdzas iekšā, var arī neizdoties, jo, ja pie PC jau slēdzi, tad būtu bijis jāredz.
Ja bija google account - tad, pa lielam, visam vajadzētu būt tur, pie reizēm veikta back-up, protams.
Izjauc vēlreiz, un ieliec 3litrenē (aizvākotā) ar rīsiem uz nedēļu. Ja touchscreen neatdzīvojas, tad apstaigā mobīlā remontkantorus, gan jau kāds būs ar mieru nocelt datus pieliekot citu ekrānu Mākoni jeb google acc vajag izmantot lai nerastos šādi gadijumi. meizi!

Nevajag mākoni, to var aiznest vēš. Vecais mīļais papīra blociņš. Tur nekad nekas nepazūd, ja esi ierakstījis, tad tas tur būs vēl gadu desmitus.
Tikai nepadomā, ka nedrīkst telefona ko tādu turēt. Bet dublet jau drīkst uz papīra.
Daudziem telefoniem var pieslēgt datora peli(vajag pāreju nopirkt) un rīkoties. Viss atkarīgs no tā, kāds telefons. Man ir S7, tam točna var ··· Datu atjaunošana: Kā atgūt datus no Samsung ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Datu atgūšana no sasista telefona (10)
Labdien, kā no sasista viedtālruņa atgūt saraksti SMS vai watsappa?
=>Lince15 slikti tev ar tām zināšanām, operatoriem visi SMS ir redzami, un arī tiek izsniegti pēc pieprasījuma tiesībsargājošajām iestādēm... Es nebiju sasitusi,bet gan telefons pēkšņi nepieņēma SIM karti, kad nopirku jaunu, tad veikalā operators atjaunoja visus datus, izziņas, numurus un arī galeriju. Ja telefons ir tikai sasists bet strādā tad pieslēdz pie kabeļa un visus datus atvelc uz komp, pēc tam ielādē jaunajā/citā telefonā.
Ja telefons sasists lupatās, tā ka neslēdzas, tad aizmirsti par SMS un telefona zvanu vēsturi bet visu vacapa vēsturi varēsi lejuplādēt kad jaunajā telefonā atjaunosi pie konkrētā nr piesaistīto vacapa kontu. Telefona grāmatu un bildes varēsi atjaunot ja vecajā telefonā ir bijusi ieslēgta sinhronizācija ar google kontu. Tik vien kā šis google konts jāpiesaista jaunajam telefonam
Cik zinu sms tiek kodētas un tās nav pat numura operatoram redzamas. Operators var tikai pateikt cik to ir bijis un starp kādiem numuriem kursējušas.
Pa Waps nezinu, to nekad neesmu lietojis.
Bet visadā gadījumā tālruņa atmiņā tām ir jābūt. Un šķiet ka Waps paliek mākonī līdz to sadzēsi pašrocīgi. Domāju, kad ar darba kārtībā esošu telefonu vari pieslēgties savam Waps un atgūt visas sarakstes. Bet īsti droš par to neesmu, jo ka jau rakstīju šo jaunieša pļāpu servizu neesmu lietojis.
ja tikai nav m.boards beigts,noblokkeets, black listed utt , tad pie kabellaa, pie komja, un viss redzams. Ir softi, ka to dara, vai nu orgginaalie, vai hakotie. Gan samsungam, gan applei. ··· Datu atjaunošana: Datu atgūšana no sasista ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā atgūt telefona numurus no telefona? (5)
Uzliekot telefonā rūpnīcas iestatījumus,pazaudēju visus numurus....kā atgūt,ja ir iespējams....
Ja nav rezerves kopijas mākonī vai datora, tad nekā... Mūsdienu telefoni tiek sasaistīti ar @ pasta kontu. Un sinhronizējas. Paskaties @ kontaktos. Ja ne, tad - paliec sveika, zeltenīte!... Man viss "nohrenizējies " ar FB un tagad visu ,kas telefonā rāda manā FB" mesenģerī", i nezinu kā no tiem mārrutkiem vaļa tikt....
pavasars(i). ....nemet kreņķi, šo to var uzzināt pie sava operatora, pareizāk numurus rēķinā, taču...uzmini nu,kam kurš numurs pieder....
Nu ja tas tas telefons lietots pēc "nomešanas" uz rūpnīcas iestatījumiem vēl lietots nav var saglābt. Bet lēts tāds pakalpojums nav. Domājams savākt zudušos numurus no jauna būs prātīgāk. Muusdienu telafoniem....ja nav maakonii kautkur, tad nekaa ;( Saraksti vien atpakall pats, pamazaam. ··· Datu atjaunošana: Kā atgūt telefona numurus no ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā var atgriezt atpakaļ no kameras bildes!?? (1)
Sveiki, vakar netīšām izdzēsu no savas telefona kameras bildes ārā, vai ir kāda iespēja tas atgūt pašas spēkos atpakaļ no telefona samsung galaxy A3?
Ja bildes bija uz atmiņas kartes tad ieliec karti lasītājā un http://www.cgsecurity.org/wiki/PhotoRec
Ja bildes bija telefona atmiņā, tad aizmirsti...
··· Datu atjaunošana: Kā var atgriezt atpakaļ no ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Ka atgut izdzestas bildes un video no mobila? (5)
Datoram pilnigi beigts cietais disks. Meistars saka ka tik 30% iespejamibas ka bildes vares dabut ara. Otrs variants meginat dabut bildes no tel. (Sonyericsson arc)Bet vai tas ir iespejams, ja pusotra gada laika ik pa bridi parpildot ...
Vai nav dublētas mākonī? Man Google bildes un video glabā jau ceturto gadu,no jeb kuras ierīces dabūjamas. ..bet ja dzeestas no telefona...kur ta tās tur vēl būs...?! Ir vērts pamēģināt AivarsN ieteikumu, jo kopiju glabāšana mākonī var būt bijusi kaut kad iestatīta arī nejauši vai nezināšanas pēc. Gan Microsoft mākonī, gan Google mākonī, atkarībā, kuru reliģiju piekopj. teoreetiski, ir programmas, kas llauj atguut arii izdzeestas bildes , video , data utt . Ja paveicaas.

Piemeeram sssii: ( un veel daudzas)

http://www.wondershare.net/ad/dr-fone/ios-and-android.html?gclid=CNLfg9a_ocsCFcYfhgodmmwLBA
http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html


http://www.wondershare.net/ad/dr-fone/index.html?gclid=CJjRjbvAocsCFVZahgod0qUMIg
··· Datu atjaunošana: Ka atgut izdzestas bildes un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Cietais disks - pazuduši dati, ko darīt? (6)
Izravu no datora cieto disku,bet vinu neizledzu,un tagad viss saglabatais ir pazudis. Vai ir iespeja dabut atpakal,visu kas bij saglabats cietaja diska?
Teorētiski ir, ja tas saglabātais tika ierakstīts diskā, ja pazudušas nelielas izmaiņas, piemēram labojumi dokumentā, tad ar galiem, jo acīmredzot kompis nav paspējis datus diskā ierakstīt... iespēja. tas ir pareizs vārds. rīt pēc 22.00 uzraksti. ja man tas viss nonāks rokās, nākamajā dienā būs. "iespēja", to ņemt vēŗā. a kas uznaaca, ka raavi to cieto aaraa? Kaa filmaas...?
A taa, esi paarleicinaats, ka paskatiijies vissu cietu? Kas iisti pazuda ?
Visdrīzākais, ka varēs ne tikai saglābt datus, bet pat diska struktūru. Nezinu, protams, kas pa failu sistēmu, visdrīzākais ar dubulto žurnalēšanu, kas atvieglo situāciju. Pirmais ko mēģināt - atjaunot MBR. Ja nepalīdz, vilkt uz citu disku failus pēc magic numbers, nu piemēram jpg, mp3, zip. Testdisk ir ļoti labs šādiem mērķiem. Ja to nedarīsi pašrocīgi, padomā, kas tev tai diskā bija iekšā, un vai to ir droši dot servisam utt. Pamēģini to datoru iestartēt no SystemRescueDC, un apskaties vai visi faili vietā. ··· Datu atjaunošana: Cietais disks - pazuduši dati, ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pazuda fotogrāfijas pēc Windows pārinstalēšanas (17)
Pārinstalēju WINDOWU . Visas fočenes pazuda ,kādi 20 GB . Žēl gan ! Kādu progu izmantot ?
man liekas, ka ir 20 GB, nevis 20 gab. likvidēti.
kur attēli atradās, konkrēti? kurā mapē un kādā diskā?
Nu unformat diez vai ko ldzēs, šī ir pati vienkāršākā proga kāda vien ir iespējama bez jebkadiem datu atjaunošanas algoritmiem. Jo faktiski skanē tikai nulto celiņu un katram ierakstam atjauno pirmos bitus, tādējādi padarot tos redzamus un nekas vairak.
Ir vesela kaudze progu kas skanē disku pa sektoriem, vai klāsteriem, saucas to kā gribat būtība no tanemainās. Un kompilē failus. Tad nu ar tādu ir jāiet pāri, cita ceļa šinī gadījuma nav. Jo kā mineju disks nav formatēts bet gan jaunā OS ir pa virsu pārlikusies vecajai versijai un tadējādi ir zudusi saikne starp OS un diska saturu. Kautgan tīri praktiski ja vecākam logam liek pāi jaunāku versiju visam būtu jāsaglabājas (par ābolu un linuksiem nezinu jo nav pieredzes). Taču ja jaunā versija netīk un liek atpakaļ veco tad gan par visu diska saturu ir jāaizmirst, ja nav rezerves kopijas. Nezinu kāpēc Bils par to nav padomājis. Laikam jau tāpēc lai visi pirktu tikai atjauninājumus un nedomātu par atpakaļceļu. Tas no personīgas pieredzes.
Fargo, tu gan esi tik dārgs ka sāc jau te cilvēkiem piestadīt preiskurantu. Neticu ka tavs darba devējs tev maksā 20 laši stundā. Zinot cik saņem puiši par darbu 2-3 vietās par atteicīgu darbu, tavs ceņiks izklausās kā fantastika. Turklāt darbs bez garantijas atgūt datus. Būsim ari reālisti, noskanēt 120GB disku ar failu atgūšanu var aizņemt pat pāris dienaktis. A reālais darbs ir tikai pievienot disku pie cita PC un palaist progu. Ko tad sanāk ka klientam nāksies vel maksāt ari par to laiku kad tu iziesi uz balkona nopirsties vai te ohujā sēžot kulakā sitīsi? Pareizāk jau nu būtu iekasēt par reāli atgūtajiem datu gigabaitiem. Un ja nav izdevies tad atdot mantu un pateikt soryy un aiziet kaktā nokaunēties nevis maksu prasīt.
A par tam visām iepriekš minētajā speclabaroatrijām, man ari nav pārliecības ka Lavijā vispār kautkas tāds kādam ir, ieskaitot pat specdienestus. Tā ka atliek tikai vienīgi spec softs kas ir dabūnans netā, tiesa n
Da noteikti quick format ticis izmantots, lielaakaa dalja datu varu dereet tur ir, tik ar katru minuuti to datoru lietotjot samazini iespeeju jebko atguut. Ja ir vēlme vari ņemties ar recovery tooļiem, tie ir daudz un dažādi, uz tā paša datora neko neinstalē, labāk izmanto tos, kuri bootojas no kāda ārējā nesēja. loģiski, to disku vajag pie cita datora kaut vai kā ārējo un tad skanēt.... Pastāsti sīkāk kā tu to Windowu pārinstalēji? Liki pa jaunu vai laboji veco, vai disku formatēji - pastāsti, nekautrējies ... ··· Datu atjaunošana: Pazuda fotogrāfijas pēc ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
ka var atjaunot mozillas vesturi? (5)
sveiki vai ir iespejs atjaunot vesturi mozila ja ta tikusi izdzesta?
Nevar. gribi passpioneet? Nē to nevar izdarīt, var dublēt ja vēl nav izdzēsts ,bet ja ir izdzēsts tad diemžēl nekādi neatjaunosies. Gribi noskaidrot, vai krāpj? Ja ir aizdomas, tad tā visticamāk ir, arī bez vēstures! ja sērfo incognito režīmā , tad nekāda vēsture vispār nesaglabājas. Es tā daru. Un nav jāčakarējas ar atsevišķu ierakstu tīrīšanu.
Ja gribi špionēt uzliec uz visiem kompjiem vienu user priekš firefox ( vai attiecīgi priekš chrome) Kādreiz lietoju keylogger, bet tas kā vīruss un tāpēc kompja drošības sistēmas varētu censties neļaut strādāt.
http://free-keylogger.en.softonic.com/
··· Datu atjaunošana: ka var atjaunot mozillas ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Portatīvais ar Windows Vista - pazuduši faili pie ieslēgšanās (6)
Izládéjás dators un izslédzás. Ieslédzu uzládét nav redzama info visi faili kaut kur , vai ir iespéjams atgút failus ?
kad dators tiek ieslēgts, konkrēti ko tu redzi(kādi uzraksti, logi), kāda info nav redzama? saproti, "lec lodziņš" ar to ir par maz pat minējumiem. vajag vismaz kaut kādu tekstu vai konkretāku aprakstu.

tad jau labi, ka viss ok tagad.
Windows Vista ir ļoti neizdevies produkts, kuru pats Microsoft ātri aizvietoja ar citu. Bet ja nebūtu vistas, nebūtu zelta olas Windows 7. Vistas atbalsts beidzās 2012. gadā, bet XP tikai 2014 beigās un WIN7 beigsies 2020. gadā! PS jau tuvojas Windows 10 būs pēc 20 dienām! sakaopee savus failus flashkaa, vai aareejaa H.Drivee. Kameer nav par veelu. Un tiec vallaa no taas vistas ASAP.
Aiznnemies no pazinnas WIN7 orgginaalo disku, ielaadee,apdeito driverus , nopeerc par 15$ WIN nummuru, aktivee WIN7. Aizmirsti probleemas.Es veel ieliktu , kaut nelielu, SSD HD jaunu.Jo iespeejams, ka orgginaalais HD irst nost.
Vai, veel labaak, iedot kaadam , kas to vissu izdaris.
··· Datu atjaunošana: Portatīvais ar Windows Vista - ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu