Datu atjaunošana

datu atjaunošana foto attēls

Datu atjaunošana - jautājumi un diskusijas

Kā atgūt telefona numurus no telefona? (5)
Uzliekot telefonā rūpnīcas iestatījumus,pazaudēju visus numurus....kā atgūt,ja ir iespējams....
Ja nav rezerves kopijas mākonī vai datora, tad nekā... Mūsdienu telefoni tiek sasaistīti ar @ pasta kontu. Un sinhronizējas. Paskaties @ kontaktos. Ja ne, tad - paliec sveika, zeltenīte!... Man viss "nohrenizējies " ar FB un tagad visu ,kas telefonā rāda manā FB" mesenģerī", i nezinu kā no tiem mārrutkiem vaļa tikt....
pavasars(i). ....nemet kreņķi, šo to var uzzināt pie sava operatora, pareizāk numurus rēķinā, taču...uzmini nu,kam kurš numurs pieder....
Nu ja tas tas telefons lietots pēc "nomešanas" uz rūpnīcas iestatījumiem vēl lietots nav var saglābt. Bet lēts tāds pakalpojums nav. Domājams savākt zudušos numurus no jauna būs prātīgāk. Muusdienu telafoniem....ja nav maakonii kautkur, tad nekaa ;( Saraksti vien atpakall pats, pamazaam. ··· Datu atjaunošana: Kā atgūt telefona numurus no... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā var atgriezt atpakaļ no kameras bildes!?? (1)
Sveiki, vakar netīšām izdzēsu no savas telefona kameras bildes ārā, vai ir kāda iespēja tas atgūt pašas spēkos atpakaļ no telefona samsung galaxy A3?
Ja bildes bija uz atmiņas kartes tad ieliec karti lasītājā un http://www.cgsecurity.org/wiki/PhotoRec
Ja bildes bija telefona atmiņā, tad aizmirsti...
··· Datu atjaunošana: Kā var atgriezt atpakaļ no... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Ka atgut izdzestas bildes un video no mobila? (5)
Datoram pilnigi beigts cietais disks. Meistars saka ka tik 30% iespejamibas ka bildes vares dabut ara. Otrs variants meginat dabut bildes no tel. (Sonyericsson arc)Bet vai tas ir iespejams, ja pusotra gada laika ik pa bridi parpildot...
Vai nav dublētas mākonī? Man Google bildes un video glabā jau ceturto gadu,no jeb kuras ierīces dabūjamas. ..bet ja dzeestas no telefona...kur ta tās tur vēl būs...?! Ir vērts pamēģināt AivarsN ieteikumu, jo kopiju glabāšana mākonī var būt bijusi kaut kad iestatīta arī nejauši vai nezināšanas pēc. Gan Microsoft mākonī, gan Google mākonī, atkarībā, kuru reliģiju piekopj. teoreetiski, ir programmas, kas llauj atguut arii izdzeestas bildes , video , data utt . Ja paveicaas.

Piemeeram sssii: ( un veel daudzas)

http://www.wondershare.net/ad/dr-fone/ios-and-android.html?gclid=CNLfg9a_ocsCFcYfhgodmmwLBA
http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html


http://www.wondershare.net/ad/dr-fone/index.html?gclid=CJjRjbvAocsCFVZahgod0qUMIg
··· Datu atjaunošana: Ka atgut izdzestas bildes un... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā atgūt datus no Samsung telefona? (3)
Samsung tika udeni uz paris sekundem. Zavets dienu, salikts kopa, sad un tad ieslegt var bet touch screen ne uz ko nereage un ievadit kodu nevaru. Mikro SIM karte ielikta cita telefona, strada net tur nesaglabajas it neviena kontakta. Ka,...
Ja nav bijis google account, tad teci vien uz servisa centru, būs pa dārgo, bet - varbūt spēs ko izvilkt. Teorētiski varētu mēģināt ar Samsung Kies (softelsi telefona un PC savienošanai), bet - ja neslēdzas iekšā, var arī neizdoties, jo, ja pie PC jau slēdzi, tad būtu bijis jāredz.
Ja bija google account - tad, pa lielam, visam vajadzētu būt tur, pie reizēm veikta back-up, protams.
Izjauc vēlreiz, un ieliec 3litrenē (aizvākotā) ar rīsiem uz nedēļu. Ja touchscreen neatdzīvojas, tad apstaigā mobīlā remontkantorus, gan jau kāds būs ar mieru nocelt datus pieliekot citu ekrānu Mākoni jeb google acc vajag izmantot lai nerastos šādi gadijumi. ··· Datu atjaunošana: Kā atgūt datus no Samsung... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Cietais disks - pazuduši dati, ko darīt? (3)
Izravu no datora cieto disku,bet vinu neizledzu,un tagad viss saglabatais ir pazudis. Vai ir iespeja dabut atpakal,visu kas bij saglabats cietaja diska?
Teorētiski ir, ja tas saglabātais tika ierakstīts diskā, ja pazudušas nelielas izmaiņas, piemēram labojumi dokumentā, tad ar galiem, jo acīmredzot kompis nav paspējis datus diskā ierakstīt... iespēja. tas ir pareizs vārds. rīt pēc 22.00 uzraksti. ja man tas viss nonāks rokās, nākamajā dienā būs. "iespēja", to ņemt vēŗā. a kas uznaaca, ka raavi to cieto aaraa? Kaa filmaas...?
A taa, esi paarleicinaats, ka paskatiijies vissu cietu? Kas iisti pazuda ?
··· Datu atjaunošana: Cietais disks - pazuduši dati,... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Pazuda fotogrāfijas pēc Windows pārinstalēšanas (17)
Pārinstalēju WINDOWU . Visas fočenes pazuda ,kādi 20 GB . Žēl gan ! Kādu progu izmantot ?
Da noteikti quick format ticis izmantots, lielaakaa dalja datu varu dereet tur ir, tik ar katru minuuti to datoru lietotjot samazini iespeeju jebko atguut. Ja ir vēlme vari ņemties ar recovery tooļiem, tie ir daudz un dažādi, uz tā paša datora neko neinstalē, labāk izmanto tos, kuri bootojas no kāda ārējā nesēja. loģiski, to disku vajag pie cita datora kaut vai kā ārējo un tad skanēt.... man liekas, ka ir 20 GB, nevis 20 gab. likvidēti.
kur attēli atradās, konkrēti? kurā mapē un kādā diskā?
Pastāsti sīkāk kā tu to Windowu pārinstalēji? Liki pa jaunu vai laboji veco, vai disku formatēji - pastāsti, nekautrējies ... ja c diskā, tad vari aizmirst par tām bildēm. tātad noformatēts, gan jau vecajiem datiem pa virsu jauni ir ierakstīti. teorētiskas iespējas vest uz laboratoriju... forget it. ··· Datu atjaunošana: Pazuda fotogrāfijas pēc Windows... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
ka var atjaunot mozillas vesturi? (5)
sveiki vai ir iespejs atjaunot vesturi mozila ja ta tikusi izdzesta?
Nevar. gribi passpioneet? Nē to nevar izdarīt, var dublēt ja vēl nav izdzēsts ,bet ja ir izdzēsts tad diemžēl nekādi neatjaunosies. Gribi noskaidrot, vai krāpj? Ja ir aizdomas, tad tā visticamāk ir, arī bez vēstures! ja sērfo incognito režīmā , tad nekāda vēsture vispār nesaglabājas. Es tā daru. Un nav jāčakarējas ar atsevišķu ierakstu tīrīšanu.
Ja gribi špionēt uzliec uz visiem kompjiem vienu user priekš firefox ( vai attiecīgi priekš chrome) Kādreiz lietoju keylogger, bet tas kā vīruss un tāpēc kompja drošības sistēmas varētu censties neļaut strādāt.
http://free-keylogger.en.softonic.com/
··· Datu atjaunošana: ka var atjaunot mozillas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Portatīvais ar Windows Vista - pazuduši faili pie ieslēgšanās (6)
Izládéjás dators un izslédzás. Ieslédzu uzládét nav redzama info visi faili kaut kur , vai ir iespéjams atgút failus ?
kad dators tiek ieslēgts, konkrēti ko tu redzi(kādi uzraksti, logi), kāda info nav redzama? saproti, "lec lodziņš" ar to ir par maz pat minējumiem. vajag vismaz kaut kādu tekstu vai konkretāku aprakstu.

tad jau labi, ka viss ok tagad.
Windows Vista ir ļoti neizdevies produkts, kuru pats Microsoft ātri aizvietoja ar citu. Bet ja nebūtu vistas, nebūtu zelta olas Windows 7. Vistas atbalsts beidzās 2012. gadā, bet XP tikai 2014 beigās un WIN7 beigsies 2020. gadā! PS jau tuvojas Windows 10 būs pēc 20 dienām! sakaopee savus failus flashkaa, vai aareejaa H.Drivee. Kameer nav par veelu. Un tiec vallaa no taas vistas ASAP.
Aiznnemies no pazinnas WIN7 orgginaalo disku, ielaadee,apdeito driverus , nopeerc par 15$ WIN nummuru, aktivee WIN7. Aizmirsti probleemas.Es veel ieliktu , kaut nelielu, SSD HD jaunu.Jo iespeejams, ka orgginaalais HD irst nost.
Vai, veel labaak, iedot kaadam , kas to vissu izdaris.
··· Datu atjaunošana: Portatīvais ar Windows Vista -... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Datu atjaunošana uz cietā diska (14)
Datorā uz ekrānvirsmas bija Folder (dzeltena mapīte), kur iekšā bija vajadzīgas bildes un Word materiāli. Šodien pa nakti daudz ko šķiroju un izrādās visu to mapi esmu izdzēsis un pēc arī no mistkastes izdzēsis :( Mēģinjāju atrast...
aizmirsti, psec taviem datiem vai arī maksā kādam kas to māk izdarīt Labāk jau tiešām pasaukt kādu zinošāku datoros-neiespējami tas nav.
Vari sekot šai instrukcijai; http://www.icare-recovery.com/windows-7-recovery/windows-7-permanently-deleted-files-recovery.html
ja gribi ko saglābt vai lai kāds cits saglābj tad vēlams neko nedarīt ar to datoru lai nesabojā to ko vēl var glābt Tad kas tev aktuālāks: ēst vai folderi atrast? Kā tu vari vēl pie datora darboties, ja 3 dienas neesi ēdis? Īpatnējs stils - ja cilvēks lūdz palīdzību, bet palīdzēt nevari vai negribi, kāpēc nodarboties ar apņirgšanu, apcelšanu? ··· Datu atjaunošana: Datu atjaunošana uz cietā diska lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Cietā diska atjaunošana (8)
Datoru Guru, labprāt uzklausītu Jūsu ieteikumus. Kā reanimēt ārējo cieto disku, pašas spēkiem ?
izmantoju getdataback. arī ārējiem. ja ir nobrucis failžurnāls, nevis fizisks defekts, darbojas labi. 1) pabaigt RTU elektroniķus, tad varēsi kvalitatīvi diagnosticēt problēmu (kaste beigta, disks vai failsistēma)
2) ja beigta failsistēma, tad seko fargo ieteikumam, ja kaste, tad izņem no kastes un piespraud pie kompja
3) ja beigts disks, tad pamācies vel gadu par HDD kontrolieru programmēšnu, disku uzbūvi, nopērc speciālo programmējamo kontrolieri pa 2000$, uzbūvē telpu, kurā speciāli filtri attīra gaisu no putekļiem, jauc disku ārā, maini galviņas un kasi datus ārā.

Ja slinkums mācīties un investēt tehnikā, tad nolobi kantorim 300ls un dabūsi savus datus atpakaļ
griezies pie datorurkja 6746 8014 Iisti viiri Backup netaisa. Es iesaku noteikti tagad iegaadaaties Acronis True Image, Paragon, vai EaseUS ToDo Backup, jo ir labas atlaides un atriktiis peec tam probleemas. Ja pie lietas, tad cik vitaali svariigi dati ir tev uz HDD? Protams var meegjinaat ar kaadu no programmaam dabuut aaraa, bet ja nopietni, tad tas pasaakums izmaksaas daargi. Ja rodas tādi jautājumi, kā to izdarīt pašai, tad labāk neķeries klāt.
Būs tikai sliktāk, ja pēc tam vēlesies, lai kāds izdara to tavā vietā.
··· Datu atjaunošana: Cietā diska atjaunošana lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu