LMT vai BITE - cūcības augstākais punkts!

Nedēļu atpakaļ pārgājām ar draugiem uz BITI. Vakar bija jāaktivizē Bites karte. Man līdz šim bija LMT pieslēgums un viņu veikalā pirkts telefons. Bite teica, ka o.k., no rita ieliksit karti un viss čikiniekā.
Lieku karti - nekā. Zvanu no drauga telefona uz Biti un saņemu atbildi " jusu telefons neder mūsu pieslēgumam, jums jāpērk mūsu telefons". Kad sledzām līgumu meitene izstāstīja visu, bet par šo neteica ne vārda.
Draugam bija cita pieslēguma telefons, tas tagad ar Bites karti darbojas lieliski.

Kā kas tāds var notikt?
Kā Bite var nebrīdinat pirms līguma slēgšanas klientu par ko tādu?
Ko darīt ar jaunu nederīgu LMT telefonu, kurā arī nevieni pakalpojumi vairs nav pieejami?
Kā ātri aktivizēt Bites karti ar iepriekšējo numuru, draugs veiksmīgi pieslēdzies Bitei un arī citi rādītāji mani apmierina BITES tīklā?
Varbūt kādam līdzīga pieredze. Ko jūs darījāt?

Kā, lai atbrīvojas ātri no LMT lāsta telefonam, jo rindas kartībā jāgaida atbilde no telefona ražotāja Samsung. Domāju gadi divi:(

Polus      Tu tā arī teici Bites meitenei: "Pirkts LMT veikalā." - ?
Ja tā, tad var saprast Bites teikto, jo tas jau nekas, ka telefons pirkts LMT vai Tele2 veikalā. Mazcenas telefons ar pieslēgumu ir kaut kas pavisam cits, ko tad vajadzēja arī precizēt.

Attiecībā uz telefonu, neķer kreņķi, ss.lv paskaties atbloķēšanas pakalpojumu sniedzējus. Par 10 Ls servisā Tev to izdarīs.

saullla  1 1 Nav nekāda cūcība.To katrs zin,ja pērc kā mazcenas telefonu,vai kādu tur līgumu,tad esi piesaistīta konkrētajam operatoram.
Nopērc O karti,vai ej atpakaļ uz LMT,vai ej atbloķēt.
Ja Bites meitenei nepaskaidroji pati kā pirki telefonu,tad nevaino meitenes.
Draugam bij cita pieslēguma telefons,tad noteikti bija jau pagājuši tie 2 gadi termiņš un tamdēļ arī var pieslēgties jebkuram citam operatoram.
Apbrīnoju,ka pašai tev tas nav zināms.

tiritomba  1 2 gan mazcenas, gan nomaksas telefoniem visos tīklos ir vienādi nosacījumi. kamēr nav pagājis notiektais līguma laiks, tikmēr telefons ir piesaistīts kokrētajam operatoram. tāpēc jau telefoni ir mazcenas ... līguma notiekumus jālasa rūpīgāk. patiesībā, rūpīgi. kā jebkurš līgums.
ir variants, - nopirkt telefonu veikalā telefonu par pilnu cenu, un likt da jebkura sakaru operatora kartes, ņems visas!!!

saullla      Nu tad ej Uz LMT un prasi,kapēc par pillnu samaksu pirkts telefons neiet citos tīklos,kapēc Te prasi?varbūt tikai tev liekās ka 30-50ls ir PILLNA samaksa.Moš tikai kā pirmo iemaksu liki?

elina_baumane  1 1 nu to tak katrs beerns zin ka malacenniki neiet pie citiem operatoriem kamon !

tiritomba      es par savu N 97 16.decembrī samaksāju 39 latus (laikam tik daudz), un vēl katru mēnesi uz nomaksu 7 lati. jo es zināju, ko ņemu, kāpēc ņemu, un kā rīkošos nākamos 2 gadus.

riks      sponsorētajiem tā ir, bet ja pie viena tīkla, nevaidzētu. man interesē, vai tas sponsorētais telefōns, par provi, TELE-2 sāk strādāt LMT tīklā, kad tas līguma termiņš beidzies, vai ne. ja ne, tad cūcība.

saulla_PA    2 riks-sāk sāk strādāt,bija Tele2 man,pēc 2 gadu termiņa beigām,sāka darboties jebkurā tīklā.

kritejs  1   Varbūt tomēr labāk zvanīt BITEI nekā šeit uzdot atjautības uzdevumus. Un kāda šķirba mazcenas, bezcenas utt, varbūt LMT iepirka partiju un tais uzlika navarotu. Tik vien ka līdz LMT jāaiziet un šie 5 min bez maksas sakārtos.

pirmdieniss      LMT taču telefonus netirgo, bet nodrošina tikai telefonu sakarus. Telefonus tirgo trodeks, dual, utt. Domāju, ka šo lietu var atrasināt.

Zizel      Elementāri- atbloķē un viss būs ok!

Šitie viņu triki tak sen jau zināmi :)

av2      Hmm , cik ruupiigi ir jaaapietaas ar telafonu lai tas vispaar kalpotu...5 gadus?
Tas nu taa. Cik es zinu, ir jaaatblokkee, lai ietu jebkuraa LV tiiklaa, tas viss.Vai nu lai LMT to izdara par velti, jo ir izmaksaats telafoninnss tak, vai arii kaada kantorii par kaadu naudinnu jaadara.

kudala      Vai SIM karti Tev lika veikalā un visu aktivizēja , vai darīji to pati sēžot mīkstos dīvānos mājās???? ja veikalā, tad viņi uztaisa tā , ka der tikai LMT tīklā

gravieris      nu ej tak uz jebkuru mobilo telefonu remontdarbnīcu un tev atbloķēs.Man puiks no norvēģiem arsūtīja....15 min un arī latviešu val ielika....7ls samaksāju

JurisK      Ar taam biteem un teleem var tikai iesipt sani, pasuudiigi un nesakariigi operatori. LMT shur tur daargaaks, bet pats labaakais Latvijaa. Protems, ka LMT telefonus nevar tik viegli atblokjeet, vinjiem kaartiiga droshiibas sisteema, ne taa kaa tai pashai bitei. Lai gan nav probleema, zeeni atblokjees, nokaasiis dazhus latus un izraus droshiibas chipu, vai kaa to sauc.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu