Mobilie operatori

Mobilie operatori - jautājumi un diskusijas

LMT rēķini (24)
Parasti no viņiem bija interesanti (mistiski) rēķini. Piemēram, 180 sarunas mēnesī! Tātad katru dienu 6 zvani un ja kādā dienā nezvanīju, tad nākošā 12 zvani... Es noteikti zinu, ka dotajā mēnesī pie telefona nebija laiks ...
Esmu LMT vecbiedrs!:) Pirmais telefons maksāja vairākus simtue un bija apm. puskjieģeļa lielumā. Bet nekādu problēmu ar rēķijiniem praktiski nav bijis, nerunājot nemaz par kaut kādām mistiskām sarunām. Tā bija tele2 problēma, jo kāsa naudu, neieguldot aparatūrā. Kriksis55: aizsūti LMT iesniegumu par naudas atgriešanu kontā oficiāli ierakstītā vēstulē pa pastu. Klāt pieliec pers.apl.dok. kopiju. manslmt.lv un skaiti katru sarunu! Man mistiski likās 540 sms mēnesī. Bišķi jau pačatoju, bet šis skaitlis uzdzina aizdomas Neveikli sleepta Bites reklaama? :D
Desmit gadus esmu LMT klients un runaajot ap 200 sarunaam meenesii, maksaaju 12 ls.
Neesmu tik bagāts, lai izmantotu LMT :)
Savukārt BITE vēl nevelk līdz nopietnam līmenim, da arī starpsavienojumi viņiem dārgi.
Tāpēc kopš pirmās dienas lietoju TELE2

/šī nav bezmaksas reklāma/ :)
··· Mobilie operatori: LMT rēķini lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
LMT vai BITE - cūcības augstākais punkts! (37)
Nedēļu atpakaļ pārgājām ar draugiem uz BITI. Vakar bija jāaktivizē Bites karte. Man līdz šim bija LMT pieslēgums un viņu veikalā pirkts telefons. Bite teica, ka o.k., no rita ieliksit karti un viss čikiniekā. Lieku karti - ...
riks-sāk sāk strādāt,bija Tele2 man,pēc 2 gadu termiņa beigām,sāka darboties jebkurā tīklā. gan mazcenas, gan nomaksas telefoniem visos tīklos ir vienādi nosacījumi. kamēr nav pagājis notiektais līguma laiks, tikmēr telefons ir piesaistīts kokrētajam operatoram. tāpēc jau telefoni ir mazcenas ... līguma notiekumus jālasa rūpīgāk. patiesībā, rūpīgi. kā jebkurš līgums.
ir variants, - nopirkt telefonu veikalā telefonu par pilnu cenu, un likt da jebkura sakaru operatora kartes, ņems visas!!!
Carluccio - nekad neesmu dzirdejis par līgumiem, ko slēdz pērkot telefonu par PILNU CENU.
Es uzbrauktu LMT. Protams, garantijas vairs nav, bet viņi ir pārdevuši Tev bojātu preci. Es ietu uz LMT un taisītu haju - ja tur nav kādi citi iemesli, domāju viņi visu relatīvi nesāpīgi atrisinātu. Par sūtīšanu uz Samsung izklausās fufla - atbloķēšana netiek veikta rūpnīcās. Bite gan šajā gadījumā ir nipričom, IMHO.
Kur galva, ka iet no LMT uz biti? Mēs nesen netikām no bites vaļā..sērga kaut kāda... LMT normāls ģimenes tarifs uz diviem tel brīvība+neatkarība= 30eur.. un attieksme un zina un serviss :) Nav nekāda cūcība.To katrs zin,ja pērc kā mazcenas telefonu,vai kādu tur līgumu,tad esi piesaistīta konkrētajam operatoram.
Nopērc O karti,vai ej atpakaļ uz LMT,vai ej atbloķēt.
Ja Bites meitenei nepaskaidroji pati kā pirki telefonu,tad nevaino meitenes.
Draugam bij cita pieslēguma telefons,tad noteikti bija jau pagājuši tie 2 gadi termiņš un tamdēļ arī var pieslēgties jebkuram citam operatoram.
Apbrīnoju,ka pašai tev tas nav zināms.
··· Mobilie operatori: LMT vai BITE - cūcības ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
LR telefona operatora izvēle darbam ārzemēs (7)
Pašlaik izmantoju divas SIM kartes, Tele2 un Bite. Pakalpojumi kļūst dārgāki, domāju no vienas atteikties. Latvijā, šķiet, nav lielas starpības, zonas pārklājums abiem vienādi labs/slikts, bet kā ir ārzemēs? Kuru lietot ...
Kamēr tu nevari nosaukt konkrētu valsti šis jautājums nav atbildams. Katrā valstī tomēr savas īpatnības. Feiks profils un jautājums arī ar kādu citu domu rakstīts, jo T2 un Bites zonas nu galīgi nav vienādas! :D Njem vieteejo operatoru...un Skaips gandriiz katraa telefonaa! Cik tev liels ikmēneša rēķins?
LMT Brīvība eiropā vai VIP būs labs! Tagad pēc 1. jūnija cenas tik par paris eiro atšķirsies starp operatoriem.

Protams, ja numurs zem biznesa (juridiska persona) tad tarifi pavisam citi un visādas iespējas ko sarunāt individuāli.
Uz doto mirkli LMT. Kā būs pēc 1. jūnija, to redzēs. ··· Mobilie operatori: LR telefona operatora izvēle ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
kā nomainīt mobilā telefona numuru, ja ir pieslēgums un cik tas maksā? (5)
kā nomainīt mobilā telefona numuru, ja ir pieslēgums un cik tas maksā?
ak tu numuru nomainīt,tas ari ir vnk izdarāms,vai klientu centrā,vai,kā teicu piezvani,pievedīs jau čipu klāt LMT tas neko nemaksā..cik atceros :) savu 29 39 29 59 izvēlējos pats :D Viss atkarigs no operatora Tev kāds operators? man šķiet pilnīgi nekādu,ja tev ar to patreizējo nav līgums uz tiem 24.menešiem.
Pieņemsim ja tev ir LMT pieslēgums,tu velies pāriet uz biti,piezvni bitei un apjautājies,bite pati visu nokārtos es domāju.
Man sen atpakaļ bija okarte,tagad LMT pieslēgums,piezvanīju,teicu vēlos pāriet uz to,to,pieveda mājās klāt,atlika izlasīt un parakstīt.
··· Mobilie operatori: kā nomainīt mobilā telefona ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
TELE nojūgusies. (13)
Vēl pirms mēneša Amigo reklamējās solot lētāk, lai ejot pie viņiem. A te pēkšņi TELE norāvusies, vajagot viņai košļenītes.
Amigovai ta ir tele, vai tik ne LMT vispār jau visi operatori sola tarifu paaugstinājumus - tipa, elektrība dārgāka, nodokļi lielāki, inovāciju ieviešana ļoti darbietilpīga un attiecīgi nesedz izmaksas ar šādiem tarifiem, un vispār, latvijas tarifi esot paši zemākie airopā, bet izmaksas ir lielākas kā airopā. tā ka ... Izskatās ka dempinga kari beigušies...kurš būs nākamais operators kas arī paaugstinās cenas, varbūt BITE kas jau 9 gadu ar zaudējumiem strādā vai kāds CITS operators ??? man gan vairāk šķiet pēc karteļa, nevis dempinga kara beigām ...tas attiecas uz visiem operatoriem :(
http://apollo.tvnet.lv/zinas/sliktas-zinas-visiem-mobilo-sakaru-operatoru-klientiem/655456?utm_sourc
e=apollo&utm_medium=article&utm_campaign=category
··· Mobilie operatori: TELE nojūgusies. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Bite (18)
Jautājums tiem, kas ir Bites klienti. Kāda ir apmierinātība? Vai ar pārklājumu ir ok? Vai ir kādi īpaši bonusi, mīnusi? Drīkst izteikties! Lūdzu izteikties tikai tos, kas reāli ar to ir saskārušies.
ar pārklājumu nav OK, arī viss cits piegriezies:( esam ļoti apmierināti ar Biti, konkrētāk ar BiFri, ar zonu normāli, var laist telefonu peļņā, t.i. bonuss naudiņa , ja zvana no citiem tīkliem.... mums ģimenē ir visiem, varam runāties cik gribam!! BifRi super, 1 ls iemaxāju reizi 3 mēnešos un bites tīklā pa brīvu runāju, bet zona ka nu kur pa Rīgu vis OK bet arpus Rīgas gan kā nu kur, priekš tam jav ari vēl ir LMT pieslēgums Arī man ir Bite.Bieži braucu sēņot.Lidz šim zona ir bijusi arī meža vidū. Dundagas mežos un Latgalē nēsmu bijis,bet citur viss ok. īstenībā zona vietām pat labāka kā LMT
jau divus gadus lietoju BiFri,visiem radiniekiem jau ir un galvenais ka bites tīklā bez maksas
··· Mobilie operatori: Bite lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
tele2 jaunais tarifu plāns METEORĪTS??? (12)
kas tur ar to jauno Tele2 tarifa plānu METEORĪTS? Vai kāds var apskaidrot man - parastam cilvēciņam tā izdevīgumu? Un vai vispār tāds ir? Lasu un lasu tele2 mājaslapā reklāmas tekstu, bet... Varbūt kāds to jau izmanto?
Ir tāds tarifs man. 1500 minūtes sarunām Tele2 tīklā un 500 minūtes sarunām uz citiem tīkliem par 9 Ls bez telefona un 14 Ls ar telefonu mēnesī. Ja ir Meteorīts 14, tad līgums ar tele2 - 24 mēneši. Tā nav reklāma un ar Mele2 man citu saistību ņau. :D
Aritmētiski - 2000 minūtes mēnesī.
hroniski neciešu tele2... mūšdien pārtrūkst sarunas (privāti neizmantoju, darbā tas bija operators...) neko labu pateikt nevaru. Marie,vienigi kad pārtruxt saruna sir ja kada vaina pašam aparātam..ne savienojumam..vismaz man tada pieredze nav bijsui nekad ar tele2.pārtruuxt sarunas jaa..bet vaina ir telefona aparātā,zinu skaidri. Man patreiz ir "Vienādais-20" LMT, no LMT diez vai kad atteikšos jo esmu jav viņu klients gadus 15 vēl no NMT laikiem. Ar tele-2 nav īpaši laba pieredze. man LMT pieslēgumam iepriekšējam telefonam nežēlīgi trūka sarunas... katra trešā.. jau saziepējos mainīt simkarti ko ieteica izdarīt servisa centrā... LMT ieteica vnk veco simkarti ielikt citā telefonā.. viss strādāja! beigās NOKIA apmainīja man manu gļukaino telefonu pret jaunu! ja kāds stāstītu tad neticētu!! viss tagad oki!
a par meteorīta plānu- 2000 min mēnesī par 9 ls ja nav dotētā telefona ir lielisks cipars!
··· Mobilie operatori: tele2 jaunais tarifu plāns ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tele2 Meteorīts (25)
Kaut kad nākamnedēļ iešu skaidroties, bet , pirms iet pa parādes durvīm, nolēmu "pakonsultēties". Tikko saņēmu Tele2 rēķinu. Sanāca būt klientu apkalpošanas centrā un man ieteica pamainīt tarifu plānu uz Brīvais 14. ...
Nekas NAV PAR BRĪVU !!! Un turpiniu brīnīties par cilvīšiem , kuri uzķeras uz šitiem lētajiem, pat vāji slēptajiem reklāmas trikiem....
Skopais maksā divreiz- Latvijā skopais maksā 5 reiz....:D:D:D
Neko nesapratu...

Par ko cepiens?
Tev ko soliija ka kaut kaadas paaugstinaatas makasa iiszinja buus na haljavu?

Reaali, tiek uzskaittas sarunas. Peec tam uz taam pieskjirtas atlaides attieciigaa apjoma ietvaros.

Tu par sarunaam cepies, vai par maksu, Viss vienaa katlaa .Beigu beigaas, cik samaksaaji, to var no Tevis dabuut?
9 lati (vai 14) plus par visaam iiszinjaam gan parastaam, gan paaugstinaatas maksas, vai ir kaut kas lieks uzpeldeejis? Vai cepiens ir deelj taas vienas 123aas sarunas? :D
Skopais (arī taupīgais) maksā divreiz vai - Latvijā skopais maksā 5 reiz...., tak pa visām 5 reizēm var samaksāt mazāk, kā izšķerdīgais (netaupīgais) tajā vienā reizē. bet jālasa arī tas, kas ar maziem burtiem rakstīts.
reklāmas GOST`s ir, ka sliktā ziņa nedrīkst būt ar vairāk kā 2.5X mazākiem burtiem rakstīta, nekā labā ziņa.
Nevajag nekur iet.Visefektiigaakais ir zvaniit operatoram un runaat visu to, ko tu te saki, pievienojot visas savas emocijas bez necenzeetiem vaardiem, bet iespaidiigi.Sheit rakstiitajam tekstam pievienot veel lappuses divas.
Vinji sarunas ieraksta.Un tas ir labi.

Es sarunu saaku ar vaardiem- Labdien! Es jau ieprieksh atvainojos, ka iespeejams saakshu kliegt, ka juus netiksiet pie vaarda, ka, iespeejams, lietoshu lamu vaardus un nelaidiishu juus pie vaarda, jo man patreiz ir shoks, skatoties reekjinaa un es kaa ljenjins jau skraidu no viena stuura uz otru, gaidot savienojumu ar jums jau 20 minuutes. Neuztveriet to personiigi, jo es veershos pie juusu kompaanijas kaa taadas.

Es runaaju argumenteeti, konkreeti, uzdodot simtiem jautaajumus un negaidot uz tiem atbildes.Briizjiem es tieshaam kliedzu.
Patreiz lieta nodota ekspertiizei. Ja nebuus man labveeliiga iznaakuma, es jau otro reizi veersiishos TV, jo vienreiz tikai ar TV paliidziibu izdevaas pieraadiit, ka TELE2 man ir izkraapusi naudu.Un izraadiijaas, ka par daudz lielaaku summu, nekaa biju domaajusi.
Netiirs kantoris!
Piekrītu Jēcim_Pēcim tajā sadaļā , ka atskaite ir tik nenormāli samudžināta ka pat klientu apkalpošanas centā viņi nespēj izskaidrot kas ir kas un kā tiek rēķinātas atlaides.
``Mans Tele2`` arī darbojas ar laika nobīdni un izsekot tam cik reāli ir norunātas minūtes un izmantoti citi pakalpojumi, kas ietilpst abonēšanas maksā, praktiski iespējams visai aptuveni. Visas sarunas skaitās kā LMT tikai ar atlaidi vai bez!
Tele 2 būtu jāņem piemērs no BITES kādai jābūt operatīvajai atskaitei internetā, kura apdeitojas pāris stundu laikā, un ir skaidri redzams kur, par cik un kam ir zvanīts vai sūtīts.
Šī nedetalizētā info sistēma stimulē iebraukt owerminūtēs vai tiešī otrādi bremzēt un tādejādi maksāt par nesaņemtu pakalpojumu.
TELE 2 IR JĀMAINA ``MANA TELE2`` TEKOŠĀS BILANCES INFO uz IZVĒRSTU.
··· Mobilie operatori: Tele2 Meteorīts lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Meteorīta līgumsods (7)
ir uzradies jautājums par līgumsodu, ja izrādās, ka pakalpojums nav tik kvalitatīvs /pārklājums un tā/, ka gribētos..vai kāds gadījuma arī nav ieskatījies līgumā, pirms to parakstījis? :)) vai tik tur nav jā,maksā 50LVL?
Lasu un domāju(rēcu) -----reklāmas upuri līgums uz rokas nav? It kaa, peec trim meeneshiem var atkal mainiit pret ko citu...

Man tik besii aaraa, ka soliito 2 sutku vietaa jau 5 nekas nav piesleegts !
Es ar gribēju pieslēgt ,bet par tarifu maiņu esot jāmaksā 30 Ls ,te tev nu bija 4 Ls mēnesī))) Es ar zz - paarkaatoju par baltu velti...:) ··· Mobilie operatori: Meteorīta līgumsods lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Mobilā tālruņa pieslēgums Anglijā (UK) (6)
Kuru pieslegumu labak lietot GB, lai būtu izdevīgi zvanīt uz arvalstiim? Teiksi Lv ir LMT,Briivais ar 0 zvanu,kas dod iepeju zvaniit vienam tel.num pa velti,vai salidzinossi leeti...Vai,kas lidziigs ir GB?
Kāpēc vienkārši neaizstaigāt līdz kādam mobilo centram iekš GB un nepajautāt? Jo arī viņiem tarifi mainās un, kas bija labs pirms gada, tagad varbūt vairs neeksistē, bet ir citi? Tas noteikti būtu prātīgākais. aizej uz O2 vai arii apskati Tesco-mobile ko vinji piedaavaa. Lidostaa nepeerc, ja nav paarlieciibas, ko pats isti gribi. ...Lebara ir draudzīga ar Latviju :) O2 - tad var arī uz mobilajiem par puslīdz pieklājīgu naudu zvanīt, ja jāzvana uz Lattelecom, tad izdevīgākā ir Lebara. ··· Mobilie operatori: Mobilā tālruņa pieslēgums ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu