Tele2 Meteorīts

Kaut kad nākamnedēļ iešu skaidroties, bet , pirms iet pa parādes durvīm, nolēmu "pakonsultēties".
Tikko saņēmu Tele2 rēķinu. Sanāca būt klientu apkalpošanas centrā un man ieteica pamainīt tarifu plānu uz Brīvais 14. Kad piekritu pamēģināt so tarifu, īpaši neiedziļinājos, arī puisis tā pavirši izskaidroja, vārdu sakot, man radās maldīgs priekšstats par šo tarifu. Saprotams, pirmais reķins atklāja visas .. tarifa nepilnības. Tele2 ap to laiku kāreiz sāka "Meteorīta" reklāmas kampaņu. TV, uz "skrejlapiņām" - visur tikai sarunas par brīvu, ļa ļa ļa ... 9LVL, ja nav paņemts mobilais uz nomaksu, 14 - ja ir. Palasot Tele2, izlien kas cits - "Abonēšanas maksā iekļautas 1500 bezmaksas minūtes Tele2 tīklā un 500 bezmaksas minūšu uz citiem tīkliem. ". Vienalga interesanti. Tiek uzrēķināts tikai par sms, mms un netu sākot ar 10 MB, kā arī uzziņu dienestiem. It kā forši. Telefoniski "nobīdīju " to pārslēgumu. Tikko saņēmu rēķinu: kaut kāda vidējiem prātiem nesaprotama purga. Pavisam norunātas 6 stundas mēnesī, tavu brīnumu: abonēšanas maksa atsevišķi, tad - sarunas, sms un pāugstinātas samaksas sms. Norādīts sarunu skaits un pamatīgs cipars. Tad seko aile ar atlaidēm. Kaut kāda atlaide 700 min. sarunām!!! , tad - pāris ailes ar lojalitātes programmas atlaidēm, tad - atlaide par sarunām, ir un viss, un mazāka nekā summa par sarunām. Seko sarunu izdruka, kur katram zvanam ir cipariņš uzrēķināts, visos tīklos. Vārdu sakot, nekādu kritēriju, mistika kaut kāda. Jā, 122 sarunas ar atlaidi, kopā - 123 sarunas! :) Nez kura tad ir tā, kura ir tā, kura bez atlaides! Jā, citos tīklos norunāts labi ja 2 stundas!
Ja kāds no "lasītājiem" lieto "Meteorīts" , lūdzu padalīties ar info.

Paldies!

Rabittspeed (2010-02-12 01:55)      Nekas NAV PAR BRĪVU !!! Un turpiniu brīnīties par cilvīšiem , kuri uzķeras uz šitiem lētajiem, pat vāji slēptajiem reklāmas trikiem....
Skopais maksā divreiz- Latvijā skopais maksā 5 reiz....:D:D:D

picolo1964 (2010-02-12 01:56)      Neko nesapratu...

Par ko cepiens?
Tev ko soliija ka kaut kaadas paaugstinaatas makasa iiszinja buus na haljavu?

Reaali, tiek uzskaittas sarunas. Peec tam uz taam pieskjirtas atlaides attieciigaa apjoma ietvaros.

Tu par sarunaam cepies, vai par maksu, Viss vienaa katlaa .Beigu beigaas, cik samaksaaji, to var no Tevis dabuut?
9 lati (vai 14) plus par visaam iiszinjaam gan parastaam, gan paaugstinaatas maksas, vai ir kaut kas lieks uzpeldeejis? Vai cepiens ir deelj taas vienas 123aas sarunas? :D

riks (2010-02-12 02:01)      Skopais (arī taupīgais) maksā divreiz vai - Latvijā skopais maksā 5 reiz...., tak pa visām 5 reizēm var samaksāt mazāk, kā izšķerdīgais (netaupīgais) tajā vienā reizē. bet jālasa arī tas, kas ar maziem burtiem rakstīts.
reklāmas GOST`s ir, ka sliktā ziņa nedrīkst būt ar vairāk kā 2.5X mazākiem burtiem rakstīta, nekā labā ziņa.

barbarosa9 (2010-02-12 02:05)      Nevajag nekur iet.Visefektiigaakais ir zvaniit operatoram un runaat visu to, ko tu te saki, pievienojot visas savas emocijas bez necenzeetiem vaardiem, bet iespaidiigi.Sheit rakstiitajam tekstam pievienot veel lappuses divas.
Vinji sarunas ieraksta.Un tas ir labi.

Es sarunu saaku ar vaardiem- Labdien! Es jau ieprieksh atvainojos, ka iespeejams saakshu kliegt, ka juus netiksiet pie vaarda, ka, iespeejams, lietoshu lamu vaardus un nelaidiishu juus pie vaarda, jo man patreiz ir shoks, skatoties reekjinaa un es kaa ljenjins jau skraidu no viena stuura uz otru, gaidot savienojumu ar jums jau 20 minuutes. Neuztveriet to personiigi, jo es veershos pie juusu kompaanijas kaa taadas.

Es runaaju argumenteeti, konkreeti, uzdodot simtiem jautaajumus un negaidot uz tiem atbildes.Briizjiem es tieshaam kliedzu.
Patreiz lieta nodota ekspertiizei. Ja nebuus man labveeliiga iznaakuma, es jau otro reizi veersiishos TV, jo vienreiz tikai ar TV paliidziibu izdevaas pieraadiit, ka TELE2 man ir izkraapusi naudu.Un izraadiijaas, ka par daudz lielaaku summu, nekaa biju domaajusi.
Netiirs kantoris!

citrons1957 (2010-02-12 07:52)      Piekrītu Jēcim_Pēcim tajā sadaļā , ka atskaite ir tik nenormāli samudžināta ka pat klientu apkalpošanas centā viņi nespēj izskaidrot kas ir kas un kā tiek rēķinātas atlaides.
``Mans Tele2`` arī darbojas ar laika nobīdni un izsekot tam cik reāli ir norunātas minūtes un izmantoti citi pakalpojumi, kas ietilpst abonēšanas maksā, praktiski iespējams visai aptuveni. Visas sarunas skaitās kā LMT tikai ar atlaidi vai bez!
Tele 2 būtu jāņem piemērs no BITES kādai jābūt operatīvajai atskaitei internetā, kura apdeitojas pāris stundu laikā, un ir skaidri redzams kur, par cik un kam ir zvanīts vai sūtīts.
Šī nedetalizētā info sistēma stimulē iebraukt owerminūtēs vai tiešī otrādi bremzēt un tādejādi maksāt par nesaņemtu pakalpojumu.
TELE 2 IR JĀMAINA ``MANA TELE2`` TEKOŠĀS BILANCES INFO uz IZVĒRSTU.

citrons1957 (2010-02-12 08:01)      Vēl piemirsu! Ja kādam ir noslēgts līgums jau pasen , tad pasekojiet līdzi vai Jūsu pieslēgumam nav mainījušies noteikumi un Jūs iespējams turpiniet maksāt par pakalpojumu, kas tagad ir par brīvu.
Piemēram nummura noteicējs agrāk bija par maksu tagad par brīvu.......ja nepārslēgsiet pa jaunu līgumu, Jums regulāri atskaitīs par to. To var pačekot internetā un pārslēgt telefoniski.
Sīkums....bet tomēr tas liek domāt......

MarieAntoinette (2010-02-12 08:53)      hrooooniski neciešu teļetu.
vienreiz pamēģināju pati.. viņi paši nejēdz paskaidrot kas un kā skaitās...un kādi kur tarifi.. serviss zem nulles..
otro reizi darbā bija.. visu laiku pārtrūka sarunas. var jau būt tāpēc, ka visu man zvanīja.. vai pati zvanīju.. bet nuu..

kumelite (2010-02-12 09:04)      piekrītu Jeecis_Peecis ,
šī akcija izdevīga tikai TELE2, jo viss ir pārāk sarežģīti, un ja arī ir pareizi, tad normāls cilvēks nevar izčekot, vai viņam tarifs beigu beigās ir vai nav izdevīgs...

card_reader (2010-02-12 09:19)      un droshi vien cepiens ir par nieka paris latiem...:D

7_jeeri (2010-02-12 09:46)      man ir briivais 14, bet es arii neko no taa reekjin atsifreejuma nesapratu, ilgi domaaju, i nespeeju iebraukt. tiesa, reekjins, ir cetras reizes mazaaks, nekaa ieprieks, kad tur bija gvz kaads piesleegums. tb, ja agraak maksaaju ls 40-50 latus, tad tagad ir kaut kur padsmit lati.

hren_vam (2010-02-12 09:49)      naivā tauta.. lozungiem joprojām tic..

disaster (2010-02-12 10:00)      manam dēlam ir Meteorīts. paņēmu uz gadu LVL 4. Tik arī maksāju plus īsziņas. Lai gan viņš man prātīgs un saprot, ka mātes naudu tā vienkārši nevar notriekt :)))) puisim 16

Vucis (2010-02-12 10:56)      Teles rēķinu analīzi, kā reiz topika stilā, noklausos reizi mēnesī, kad kolēģe saņem rēķinu. Pēc tam seko zvans operatoram un izskaidrošanās mazliet neiecietīgākā stilā kā barba atreferēja. Un tā mēnesi no mēneša, mēnesi no mēneša...

nepieradinaataa (2010-02-12 12:15)      es vienmēr saku tā - kad tā tele izaugs par govi, es padomāšu, turos pie sava LMT, zvani tiešām pa visu teritoriju, kas man būtiksi, un maksa vidēji niormāla, toties nav kvalitātes problēmu.....
Skopais maksā divreiz!!!!

SievieteMelnaa (2010-02-12 12:43)      Es nesaprotu, kapeec vispaar kaads atrodas Tele2 tiiklaa, ja LMT sen piedaavaa tarifu Museejie - 3,99 ls meenesii, kuraa ir iekljauts numura noteiceejs un 1000 minuutes LMT tiiklaa un 1000 sms LMT tiikla. Vienu meenesi es gan shiem pieraadiiju, ka VAR norunaat meenesii 16 h un 40 min, bet vispaar tas gadaas reti. Uz citiem tiikliem 0,08 ls min, bet uz tiem tik reti sanaak zvaniit, ka meenesii iekljaujos 5,00-6,50 latos. Visiem ap mani, ar ko gribas parunaat ilgaak, ir LMT.

artursp (2010-02-12 14:34)      http://mele2.lv/ :)

oxsara (2010-02-12 15:12)      Nav ne jausmas.
Akcijas datumos pārslēdzu uz Meteorītu. Jau otro mēnesi saņemu rēķinu par 4 LV, kur visas sarunas parādās par 0.00 LV, atskaitot paaugstinātās maksas zvanus.

Konkrēti par Meteorītu esmu apmierināta.
Ir bijušas citas šaizes, bet tādas var gadīties ar jebkuru pakalpojumu sniedzēju.

picolo1964 (2010-02-12 16:09)      Man jau liidzshineejaa pieredze raada, ka tie "staigaataaji" kas meegjina iesipt santiimu vazaajoties no viena operatora pie otra, mainot tarifu plaanus un citaadi izpildoties, sachakaree sev smadzenes tik taalu, ka vairs nesaprot kas ir kas. Un tad finaalaa vairs nekas nav labs, neko vairs nesaprot un visi ir kraapnieki un laupiitaaji.
Man ir Tele2 veel no taa laika, kad vinji bija Baltcom, gandriiz no pirmsaakumiem, kad veel pat vinjiem nebijs numura noteiceejs visiem tiikliem. Un nekad neesmu ticis apchakareets un neesmu taads juties. taapat ir bijushi gljuki, kaa LMT bet taadeelj nejuutos baigi apbizhots.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu