Meteorīts

Meteorīts - jautājumi un diskusijas

tele2 jaunais tarifu plāns METEORĪTS??? (12)
kas tur ar to jauno Tele2 tarifa plānu METEORĪTS? Vai kāds var apskaidrot man - parastam cilvēciņam tā izdevīgumu? Un vai vispār tāds ir? Lasu un lasu tele2 mājaslapā reklāmas tekstu, bet... Varbūt kāds to jau izmanto?
Ir tāds tarifs man. 1500 minūtes sarunām Tele2 tīklā un 500 minūtes sarunām uz citiem tīkliem par 9 Ls bez telefona un 14 Ls ar telefonu mēnesī. Ja ir Meteorīts 14, tad līgums ar tele2 - 24 mēneši. Tā nav reklāma un ar Mele2 man citu saistību ņau. :D
Aritmētiski - 2000 minūtes mēnesī.
hroniski neciešu tele2... mūšdien pārtrūkst sarunas (privāti neizmantoju, darbā tas bija operators...) neko labu pateikt nevaru. Marie,vienigi kad pārtruxt saruna sir ja kada vaina pašam aparātam..ne savienojumam..vismaz man tada pieredze nav bijsui nekad ar tele2.pārtruuxt sarunas jaa..bet vaina ir telefona aparātā,zinu skaidri. Man patreiz ir "Vienādais-20" LMT, no LMT diez vai kad atteikšos jo esmu jav viņu klients gadus 15 vēl no NMT laikiem. Ar tele-2 nav īpaši laba pieredze. man LMT pieslēgumam iepriekšējam telefonam nežēlīgi trūka sarunas... katra trešā.. jau saziepējos mainīt simkarti ko ieteica izdarīt servisa centrā... LMT ieteica vnk veco simkarti ielikt citā telefonā.. viss strādāja! beigās NOKIA apmainīja man manu gļukaino telefonu pret jaunu! ja kāds stāstītu tad neticētu!! viss tagad oki!
a par meteorīta plānu- 2000 min mēnesī par 9 ls ja nav dotētā telefona ir lielisks cipars!
··· Meteorīts: tele2 jaunais tarifu plāns ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Meteorīta līgumsods (7)
ir uzradies jautājums par līgumsodu, ja izrādās, ka pakalpojums nav tik kvalitatīvs /pārklājums un tā/, ka gribētos..vai kāds gadījuma arī nav ieskatījies līgumā, pirms to parakstījis? :)) vai tik tur nav jā,maksā 50LVL?
Lasu un domāju(rēcu) -----reklāmas upuri līgums uz rokas nav? It kaa, peec trim meeneshiem var atkal mainiit pret ko citu...

Man tik besii aaraa, ka soliito 2 sutku vietaa jau 5 nekas nav piesleegts !
Es ar gribēju pieslēgt ,bet par tarifu maiņu esot jāmaksā 30 Ls ,te tev nu bija 4 Ls mēnesī))) Es ar zz - paarkaatoju par baltu velti...:) ··· Meteorīts: Meteorīta līgumsods lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu