Latvijas mobilais telefons (lmt)

Latvijas mobilais telefons (lmt) - jautājumi un diskusijas

LMT rēķini (24)
Parasti no viņiem bija interesanti (mistiski) rēķini. Piemēram, 180 sarunas mēnesī! Tātad katru dienu 6 zvani un ja kādā dienā nezvanīju, tad nākošā 12 zvani... Es noteikti zinu, ka dotajā mēnesī pie telefona nebija laiks ...
Esmu LMT vecbiedrs!:) Pirmais telefons maksāja vairākus simtue un bija apm. puskjieģeļa lielumā. Bet nekādu problēmu ar rēķijiniem praktiski nav bijis, nerunājot nemaz par kaut kādām mistiskām sarunām. Tā bija tele2 problēma, jo kāsa naudu, neieguldot aparatūrā. Kriksis55: aizsūti LMT iesniegumu par naudas atgriešanu kontā oficiāli ierakstītā vēstulē pa pastu. Klāt pieliec pers.apl.dok. kopiju. manslmt.lv un skaiti katru sarunu! Man mistiski likās 540 sms mēnesī. Bišķi jau pačatoju, bet šis skaitlis uzdzina aizdomas Neveikli sleepta Bites reklaama? :D
Desmit gadus esmu LMT klients un runaajot ap 200 sarunaam meenesii, maksaaju 12 ls.
Neesmu tik bagāts, lai izmantotu LMT :)
Savukārt BITE vēl nevelk līdz nopietnam līmenim, da arī starpsavienojumi viņiem dārgi.
Tāpēc kopš pirmās dienas lietoju TELE2

/šī nav bezmaksas reklāma/ :)
··· Latvijas mobilais telefons (lmt): LMT rēķini lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Jau vairākus gadus operatori vairs nepiesaista telefonu savam tīklam. Lieto brīvi! Var nestrādāt tādā gadījumā, ja telefons ir iegādāts uz nomaksu, bet netiek maksāts, tad saskaņā ar līgumu operators var bloķēt, tas attiecas uz jebkuru operatoru. Ja saistību nav, strādās visos tīklos. Jā. Jaa ja ··· Latvijas mobilais telefons (lmt): Vai TELE 2 sim karte strādās ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Es LMT vairs neuzticos. (15)
Kur lai liekas pie kāda operātora,lai nemaksātu 20 n-tos eiro?Esmu kau tur kādus 8 gadus,cenas ceļ,rēķini kāpj bez manas ziņas,gan par netu,gan savienojumiem,kur es vispār neesmu piekritusi tos darot?
Nu nezinu gan. Esmu LMT vēl no tiem laikiem, kad daži ar mobiļņiku koferīša izskatā staigāja. Un negribu mainīt. Gan Bite,gan LMT mani centušies pārvilināt pie sevis,bet kur nu viņiem konkurēt ar Tele2 cenām. Cik vien atceros,LMT vienmēr ir bijis visdārgākais. Piesakies pie citas kompānijas! Zvanīs no LMT un piedāvās mazākus,izdevīgākus tarifus... ;) Aizgāju no LMT sen un bez emocijām. Vel nav nācies nožēlot. Es ar ar lmt no dibināsanas briža. Ar visu esmu apmierināts. Ja ari rodas kādas nesaprašanās, visas operativi tiek atrisinātas. ··· Latvijas mobilais telefons (lmt): Es LMT vairs neuzticos. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
paskaties telafonaa settingos "Cellular data usage "
Bet tur parasti uzraada kopiigo, kaut "7 meenessos" izlietoto. Taapeec katru meenesi jaanodzeess skaitiitaajs buutu.
Isziņā sūtot I uz nr 1626(okarte0 ··· Latvijas mobilais telefons (lmt): Kur var uzzināt cik ir ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai LMT e-veikala noperkamajiem telefoniem var ielikt citas sim kartes? (5)
mani mulsina liguma nomaksa apakspunkts 1.3. Ja Pakalpojuma ietvaros uz nomaksu tiek pirkta Iekārta, kurā tās pilnvērtīgas darbības nodrošināšanai ievietojama SIM karte, tad šāda Iekārta var būt tehniski pielāgota darbam ...
LMT pēdējā laikā neliek simlock telefoniem, vismaz pēdējos 8 gadus nav novērots, bet par konkrētās iekārtas piesaisti operatoram labāk pajautāt pirms pirkšanas... Turklāt reklāmā bieži dzirdēts ka telefonus pārdod arī citu operatoru klientiem. kā tad ka var Tev pat nav jāņem lmt pieslēgums, pat ne sim karte. vari aiziet paņemt nomaksas telefonu un liec iekšā ko gribi Manam nevar, bet tas laikam atkarīgs arī no telefona, jo iepriekšējam varēja. ··· Latvijas mobilais telefons (lmt): Vai LMT e-veikala noperkamajiem ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
LMT viedtelevīzija - atsauksmes (13)
Gribētu atsauksmes par LMT viedtelevīziju. Ir vēlme nomainīt no Viasata uz LMT viedtelevīziju. Paldies.
Viktor,Tev ir paveicies! 5Eiriki par Zelta paku? Interesanti,cik ilgi Tev tie prieki būs? Labaak Iptv televizija !( Ja jums ir internets) Domāju dārgs pakalpojums. Lattelekom nepatīk? Nekas labs jau nav. Brīvie sat.tv kanāli no HotBird un pārējais internetā. Kāpēc vispār atsevišķi maksāt par televīziju,ja var skatīties par velti. Brīvajā skatāmi vairāki mūzikas kanāli HD kvalitātē,bet internetā pat UHD izšķirtspējā. ··· Latvijas mobilais telefons (lmt): LMT viedtelevīzija - atsauksmes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu