Ūdenī iemests telefons samsung galaxy s6

Pilnīgi stulbs jautājums.. vai ir mazāka cerība ka modelis samsung galaxy s6 (protams kas nav ūdensizturīgs) iegrimstot pilnīgi ūdenī uz aptuveni 7 sek ir dabūjams pie dzīvības..(iztiekot bez remonta)..telefons ieslēdzas, pēc negadījuma baterijai izskatas ir "kaput" jo ieslēdzot pie lādetāja jau 2 dienu (pēc žāvēšanas rāda displejā ka baterijas tepmeparatūra ir pa zemu, un respektīvi nennotiek uzlāde). [irms negadījuma bija gandrīz pilna baterija un tagad ir nulle. par pārējām funkcijām ir grūti spriest. telefons aizmugures vāks un priekšējais ir dabūts vaļā palīdzot žūt, bet laikam maz % pastāv ka būs iespējama uzlāde.
p.s. tā ir ar šiem sūda modeļiem kam nav izņemama baterija. jā viss ir jauki līdz kamēr nenotiek kas tik muļķīgs. varbūt kādam līdziga pieredze.

jurks    1 Nu jo tīrāks ūdens, jo labāk! Ja jūras ūdenī tad čābīgi! Tas gan ir slikti, ka bateriju nevar uzreiz izņemt! Noteikti kaut kur sterp kontaktiņiem ir izveidojusies galvaniska pāreja. Spirts varētu vēl izskalot mitrumu, ja kaut kur tas paslēpies.

Rinkulis  4 1 https://www.youtube.com/watch?v=rZk0sCauius

runcitis15    1 Atver vaļā izņem bateriju ieliec rīsos izvilks mitrumu!

runcitis15      Labāk aiznest pie meistara liek sķidrumos tīra skatās vai kontakti var aprūsēt!
Ja bijis sāls ūdens!

Eheeeeei      Ar fēnu var mēģināt pažāvēt ;)

Alexa      Es noslīcināju Samsung Galaxu S3 ar jūras ūdeni! Telefons metams ārā, tā man pateica datoriķis!

zirafe2      Nekāda gadījumā uz dienām divām neslēdz iekšā. Ieliec smalkos ķīniešu rīsos. Un tad var meginat ātrāk nudien ne,nosvilinasi

JurisK      Peec 20:38 saciitaa - baterija nav reanimeejama. Labi,ka nenodega! Ja ir iespeejams nomainiit bateriju, tad varbuut, bet nav garantijas, ka kas cits arii ““nosvilis““ pa to iiso briidi, kameer baterija karsa. Cik saprotu - neesi Latvijaa, taatad remontu nevaru ieteikt! Latvijaa gan jau meistari sachiniitu!:)

JurisK      Paskaties ar to diivaino nosaukumu - Hujavei vai kaa vinjsh - leetaaks un esot nebuut ne sliktaaks. Samsungs tas pats, kas latvieshiem audi!:)

wildangel    1 Es savu Lumia veļas mašīnā iemetu kopā ar palagu, pēc min trim, četrām atčohnījos , izvilku.
Izvilku bateriju un divas dienas neieslēdzu. Pirmo mēnesi uz ekrāna bija tādi kā burbulīši, pēc tam palika mazāk. Laikam izžuva.
Bet tā nekas - darbojas joprojām.

daimond    1 :)Kad huja-veis vai epl-ogrizoks savu šķidro gaismas kristālu vietā uztaisīs 5,1´´1k LED telefonu kā S5neo par 252.28eur, vai 5,5´´1K- kā A7 par 288.88eur- tad arī varēs tālāk salīdzināt- kā izskatās visos LED ekrānos foto un video, kas ātrāk iegruzī kameru, lapas utt.. A tagad te salīdzina dimantu ar stiklu- abi tak ir caurspīdīgi, gaismu laiž cauri abi, krāsas ir abos..;)

uusins      Ko Tu pie tā samsūda tik ļoti turies? Dēļ tā, ka ļoti reklamē? Jo lielāks mēsls, jo vairāk reklamē. Jau iepriekš pieminētais hūveijs ir gana labs. Mans vecākais dēls nopirka ļoti izreklamēto soni, kas ūdens izturīgs. Šķēršļu skrējienu Slovākijā - dubļus, lietu, mitrumu, triecienus izturēja teicami. Bet mājās tas iekrita ūdenī un viņš nocīnījās ar servisu. Salaboja gan, bet... Neviens telefons neturēs palielinātu mitrumu. Mikrofons, skaļrunis, "ligzdas" - telefons nav stikla burka, kuru var pilnībā aizvākot. Ar to ir jārēķinās.
Samsūdiem iekšas ir neizturīgas. Mēdz izpūt. Dēliem, ārēji labi saglabāti, bija savulaik izdevušies un "ejoši" modeļi, bet iekšas izpuva. 1-1,5 gada laikā. Netgriezeniski.
Es samsūdiem neuzticos... Mani dēli samsūdus vairs nepērk. Tas ir nopietns rādītājs.
Lai man piedod kvēlākie šo lūžņu pielūdzēji!!!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu