divas sim kartes ar vienādu telefona Nr.

Vai ir kāds operators, kas piedāvā telefona nr., kas ir divām sim kartēm.
Man vajag otru telefonu, kuru lietošu reti, bet ņemt jaunu pieslēgumu negribu un tās atjaunošanas kartes man nepatīk, gribētu, lai man ir divi telefoni ar vienādu nr.

Rinkulis    1 Oficiāli, manuprāt, to nevar dabūt gatavu, bet pa kluso ir iespēja noklonēt SIM-karti, bet tad ir tāda lieta, ka abi divi aparāti nevar būt ieslēgti vienlaicīgi, jo tad pats par sevi radīsies konflikts iereģistrējoties tīklā.
Nu no sērijas, ja tev ir reprezentablais samrtphone un tad pārgājieniem, laivu braucieniem u.c. "bīstamām" aktivitātēm oldskūlīga NOKIA - tad jā - noklonē, vienu izslēdz, otru ieslēdz.

walmets  3   A kam šajos laikos vairs vajag divas sim kartes?

slieks  1 1 Vispār jau operatori dod jaunu SIM karti, ja vecā "beigta". Tele2 laikam EUR 3,-, Bite par brīvu...

Mavs      Manuprāt - principiāli neiespējami. Laikam Rinkulis taisnība.
Tavā gadījumā manuprāt labākais - paņem jaunu pieslēgumu (man "pliks numurs" laikam sanāca zem 1 eur mēnesī) - un uztaisi pāradresāciju. Ja viena tīkla ietvaros - izmaksas minimālas.

Man TELE2 jaunas sim kartes dod par brīvu.

EEEE      nevar izvilkt no viena un iespraust otrā?!

janisb    1 Telefona numurs nav ierakstīts simkartē - tas ir mobīlā operatora datu bāzē piesiets simkartes numuram. Simkartes var noklonēt, bet ja vienlaicīgi darbosies 2 simkartes ar vienu ID bet dažādiem IME tad operators nobloķēs. Tāpēc klonēšanai nav jēgas, jo tāpātās pirmais telefons ir pilnībā jāizslēdz, pirms slēgt otro iekšā, un tad sim pārlikšana daudz laika neprasa.

Leksy      Pāradresācija vienkāršākais variants.

Līdzīgi jautājumi
Divu SIM karsu telefons Samsung D980 (2 atbildes)SIM karte neuzradas telefona (6 atbildes)Ar sim nesledzas ieksa (6 atbildes)Telefons ar divam sim kartem (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu