Sim karte

Sim karte - jautājumi un diskusijas

Vai ar vienu sim karti telefons strādā ? (7)
Vai telefoni ar divu sim kartēm var darboties ar vienu sim karti ?
Jā, strādā arī ar vienu SIM karti. Dažiem modeļiem otras SIM kartes vietā var ielikt papildus atmiņu karti, ja avjag. Visiem priecīgus Z svētkus un laimīgu jauno gadu. Administrācija pilnībā ir bloķējusi izpausmes veidus manam galvenajam profilam, PatiesibasKalns nu es esmu atstāts ar brutālu iespēju sērfot profilus un truli meklēties, ne DG ieraksti ne PA komentāri tiek publicēti. (bišku pa tālu aizgājuši pat DG personīgo dienasgrāmatu nepublicē.)
Bet nu tā jau tiem kretīniem laikam vajag, ka es te nebūšu. Varēs zombēt tautu ar savu tuneļ veida domāšanu lētajiem jociņiem un debilajiem sloganiem.

Ignorance is a bliss!

Ho ho ho, nākam gad salaveci negaidāt..
Darbojas protams- tik liekas, jārekinās ar to, ka baterija var ātrāk izlādējas...vismaz man tā bija dēļ sliktas zonas. Tas ir par divām simkartēm runājot...

A pa vienu, pžec- met prom- krutka...! :D
aha,man darbojas. Protams, ka var. ··· Sim karte: Vai ar vienu sim karti telefons... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Telefons ar divām sim kartēm (12)
Gribētu dzirdēt atsauksmes par mobilo tālruni, kurā var ievietot 2 sim kartes, vai ir kāds iegādājies?
Par tādiem telefoniem neko nezinu, bet kādu laiciņu atpakaļ man te klīda garām reklāmiņa, kur piedāvājās uztaisīt vienu SIM karti ar diviem numuriem. Turklāt tā firma bija tepat Latvijā. Diemžēl to reklāmu esmu kaut kur pazaudējis un palīdzēt laikam nevarēšu :( manprat nevajadziigs chakaris.
cilvekiem kam nav somaa vietas diviem telefoniem.
"Kādreiz arī nevarējam iedomāties, ka telefonā būs radio, varēs fotografēt un vēl video uzņemt, un izmantot wap"

Šitais viss ir priekš blondīnēm, kas domā, ka ir spiegi. :)
Neticu, ka 2 kartes 2 tīklos negļukos. Nekādi neticu. Programmatūra arī mazāku iemeslu dēļ čakarējas, kur nu vēl te.
Ir jau protams divi foni neērtība... bet es domāju ne tik liela lai sāktu pirkt kautkādus brīnumus... un ja vēl kādu uztrauc mobīlo ierīču ietekme uz cilvēku organismu... tad loģiski domājot tādam aparātam tā ir x2... hei! bet vai tad tāpēc kāds negaida jūsu karšu numuriņus... www.freeyourmobile.biz/acatalog/dual_sim_mobile_phones.html
www.fonefunshop.co.uk/dualsim/
Pērc droši. Piekrītu, ka nesāt divus aparātus, ja tas nepieciešams darbam, nav ērti un parocīgi. Diemžēl piedāvājums ar 2 kartēm nav plašs. Jau gadu lietoju HUAWEY , un lietoju 2 kartes ar atšķirīgiem operatoriem. Līdz šim bez problēmām! ··· Sim karte: Telefons ar divām sim kartēm lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Jau vairākus gadus operatori vairs nepiesaista telefonu savam tīklam. Lieto brīvi! Var nestrādāt tādā gadījumā, ja telefons ir iegādāts uz nomaksu, bet netiek maksāts, tad saskaņā ar līgumu operators var bloķēt, tas attiecas uz jebkuru operatoru. Ja saistību nav, strādās visos tīklos. Jā. Jaa ja ··· Sim karte: Vai TELE 2 sim karte strādās... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bloķēta SIM karte (2)
Ko darīt ,ja telefons rāda ,ka sim karte ir bloķēta?
tev telefona vajag ievdit puk kodu ka tev bja rkstits tur kur iznemi simkarti Ja pats esi bloķējis sim karti ievadot 3 reizes nepareizu pin kodu, tad jāievada pirmais garais kods, kas atrodas uz tās pašas kartiņas kur atrodas abi pin. Vēl var iet pie operatora ar to pašu kartiņu lai viņi atbloķē sim karti. ··· Sim karte: Bloķēta SIM karte lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
SIM kartes izeja saplīsusi. (4)
Man ir Lg skārienjūtīgais telfons. Sim karti telefonā ir jāieslidina. Nesen noplīsa viens no trim dzelzīšiem. Cik varētu maksāt tā salabošana?
cik bieži tad jāslidina telefonā sim karte,lai to saplēstu?iegādājies otru telefonu,lai nav vienā jāslidina karti.
servisā bu* dargāk jāmaksā nekā nopirt citu.
38Eur izmaksāja Tāpat neturas? Man arī kaut kas ir nolūzis, kad telefons pēdējo reizi noripoja pa trepēm, arī LG, droši vien cits modelis. Vāks un akumulators piesedz, droši vien pa reizei pazūd kontakti. Ievadu pin kodu un strādā atkal.
Varbūt var vienkārši ar kaut ko piespiest, kartona gabaliņu izmantot? Protams, ja nav regulāri tā sim karte jāmaina.
Tad, iespējams, labāk nopirkt jaunu telefonu ar divām kartēm un turpmāk vairāk uzmanīties.
Aizej pie operatora un paprasi jaunu, maksā zem 3 Eur ··· Sim karte: SIM kartes izeja saplīsusi. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kā aktivizēt Amigo simkarti atrodoties ārpus Latvijas? (2)
Sutiju epastu Amigo palidzibas dienestam. Vini neko neatbildeja. Ceru, ka kadam ir bijusi saskarsme ar sadu situaciju. Paldies
Aktivizēt simkartes parasti var tikai viņu provaideru tīklā, tātad ārzemēs nespīd...
Vajadzēja noaktivizēt pirms pamest lv...
piezvani un aktivizē, kur ir problēma? caur epastu tāpat neaktivēsi, tāpēc arī neatbild, jo muļķīgs jautājums. ··· Sim karte: Kā aktivizēt Amigo simkarti... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
divas sim kartes ar vienādu telefona Nr. (7)
Vai ir kāds operators, kas piedāvā telefona nr., kas ir divām sim kartēm. Man vajag otru telefonu, kuru lietošu reti, bet ņemt jaunu pieslēgumu negribu un tās atjaunošanas kartes man nepatīk, gribētu, lai man ir divi telefoni ar vienādu...
Oficiāli, manuprāt, to nevar dabūt gatavu, bet pa kluso ir iespēja noklonēt SIM-karti, bet tad ir tāda lieta, ka abi divi aparāti nevar būt ieslēgti vienlaicīgi, jo tad pats par sevi radīsies konflikts iereģistrējoties tīklā.
Nu no sērijas, ja tev ir reprezentablais samrtphone un tad pārgājieniem, laivu braucieniem u.c. "bīstamām" aktivitātēm oldskūlīga NOKIA - tad jā - noklonē, vienu izslēdz, otru ieslēdz.
Vispār jau operatori dod jaunu SIM karti, ja vecā "beigta". Tele2 laikam EUR 3,-, Bite par brīvu... Manuprāt - principiāli neiespējami. Laikam Rinkulis taisnība.
Tavā gadījumā manuprāt labākais - paņem jaunu pieslēgumu (man "pliks numurs" laikam sanāca zem 1 eur mēnesī) - un uztaisi pāradresāciju. Ja viena tīkla ietvaros - izmaksas minimālas.

Man TELE2 jaunas sim kartes dod par brīvu.
nevar izvilkt no viena un iespraust otrā?! Telefona numurs nav ierakstīts simkartē - tas ir mobīlā operatora datu bāzē piesiets simkartes numuram. Simkartes var noklonēt, bet ja vienlaicīgi darbosies 2 simkartes ar vienu ID bet dažādiem IME tad operators nobloķēs. Tāpēc klonēšanai nav jēgas, jo tāpātās pirmais telefons ir pilnībā jāizslēdz, pirms slēgt otro iekšā, un tad sim pārlikšana daudz laika neprasa. ··· Sim karte: divas sim kartes ar vienādu... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
SIM karte neuzrādās telefonā (6)
Es ievietoju telefona SIM karti bet kad iesledzu tad rada kad nav SIM kartes ieksa. Ko darit? Jo man ir divas SIM kartes.(gan Bites,gan ZZ)
Varbbuut paarbaudi, vai tel nav blokeets, ipashi, ja pirkts lombardaa vai no rokas. To var izdarit jebkuraa lombardaa vai www.numuri.lv ievadott IMEI kodu. Ir iespējas,ka karte bojāta, Varbtūt labāk aizej pie attiecīgās kartes klientu centra un tur pavaica. Bet gadījumā ja telefons ir piesiets vienam operatoram, tad varētu tā arī būt ka telefons ignorē citas kartes. uztaisi pilnu reset tam telafonam, iespeejams , ka saaks atpaziit sim. kas par telefonu ?
Prestigio telefoni nenjem pretii SIM ar pinkodu
··· Sim karte: SIM karte neuzrādās telefonā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Telefons ar divām sim kartēm (12)
Lūdzu variantus.Ar pārgudrībām nebarstīties.
Es sev paņēmu Nokia 225, baterija tur vairākas dienas... http://www.pandawill.com/mobile-phone-c1/android-os-phone-c551.html tak modeļi ir simtiem... var būt tomēr ko precīzāk pateiksi kādas vēlmes/prasības pret telefonu? Samsung visi telefoni ar Duos. Pagaidām nekādu problēmu 3G tikai pirmai kartei Pašam ir Nokia par pārdesmit latiem. Kā no telefona neko vairāk nevajag, pie tam vada galā nav jātur.
Bet svarīgi apzināties, ko grib no aparāta, jo piedāvājums nav mazais.
··· Sim karte: Telefons ar divām sim kartēm lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ķīnā ražoti mobilie telefoni divām sim kartēm (10)
Vai kāds lieto Ķīnā ražotus mobilos telefonu? Internetā uzgāju, ka latvijā tirgo ķīnā ražotus skārieņūtīgus telefonus divām sim kartēm sākot ar 80 ls... Vai ir vērts pievērst viņiem uzmanību, vai labāk palikt pie nokia-ām uc ierastiem...
Un kur ražo tos ierastos zīmolus? cik esmu klausiijies atsauksmes par kjiinaa razhotu mobiilo ar divaam simkarteem, tad neskaitot gljukus, to lietot traucee shausmiigi sarezhgjiitaa izveelne. darboties darbojaas.

es noteikti izveeleetos modeli:

http://www.euroshop.lv/mobilie_telefoni/samsung/_samsung_sgh_d880_duos_black/

nevis kaut kaadus kjiinas drazas bez garantijas utt.
uj, zinu vienu, kam tik tā ķīnas laime ar 2 simkartēm :DDDD

nočortojās un atgriezās pie pārbaudītām nokijvērtībām :D

1. nemitīgie gļuki
2.jamo nemaz tur tā īsti sazvanīt nevarēja - tobiš, reāli nemaz nedarbojās kā vajag
lieto, bet skopie, kuriem patīk maksāt 2x

paliec pie zīmoliem, ilgtermiņā (3 gados) būs lētāk
Naivie....
Jūs domājat, ka zinat kur telepons ir ražots? Negribas, lai būtu Ķīnā? Nokia`s lasa kopā no detaļām, kuras ražo pa visu pasauli, tanī pat Ķīnā ir trīs rūpnīcas, man liekas, točna zinu, ka viena no lielākajām nokia ražotne ir Pekinā. Un, teiksim, Ķīnā ražotu, gandrīz gatavu sūta uz Ungāriju, tur vēl kaut ko pieliek, bet pēc Ungārijas partija tiek sūtīta uz Vācijas Bohumu testiem un tad kaut kādā Somijas Espo, vai Oulu tiek uzlīmēta "made in bla bla bla". Viss šitas cikls strādā jebkurā virzienā. No 0 līdz finišam neviens telepons nav salasīts vienā vienīgā valstī vai rūpnīcā.
Nokia ražotnes:
Europe:
1.Finnland- Salo,Espoo,Ooulu
2.Germany-Bochum
3.Hungary-Komárom

Asia:
4.South Korea-Masan
5.China-Suzhou,Beijing,Dong Guan
6.Singapure

North America:
7.USA-Fort Worth,TX
8.Mexico-Tampas

South America:
9.Brazil-Manaus
··· Sim karte: Ķīnā ražoti mobilie telefoni... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu