Zelta zivtiņa

Zelta zivtiņa - jautājumi un diskusijas

Vai esat ievērojuši pārmaiņas ZZ (Zelta Zivtiņas) darbībās? (14)
Esmu satriekts par šīs kompanijas biznesa ““uzlabošanu““, kas robežojas uz blēdību robežas. Patvaļīgi, bez brīdinājuma nomainot iepriekšējo manis izvēlēto tarifa plānu, neziņojot par to, ka faktiski cenas visās pozīcijās un nebeidzamajos...
Lielākie blēži bija LMT ar to brillīti priekšgalā, tagad nezinu, jo sen tos pametu!! ..un no ZZ kad gāju prom uz Biti, tad viņi man piedāvāja 3 mēn. sarunas bez maksas, lai tik paliekos, teicu ok, bet 6 mēn. bez maksas un papīru oficiālu ar zieģeļiem, o, tad uzreiz nē,....tagad Bitē nekādu problēmu, 3Ls/mēn. un runā neierobežoti uz visiem tīkliem Latvijā! Nu par LMT. Kad gribēju no tā kantora aiziet, sanāca tikai ar trešo mēģinājumu. Visu laiku uzradās kādas mistiskas summas, kas jāmaksā. Uz jautājumu, lai uzrāda gala summu, vienmēr bija atbilde, ka šī nu ir pēdējā, bet atkal un atkal kaut kas uzradās. Murgs, ne kantoris. ej ārā vispār no SISTĒMAS,,,pavēro rūpīgāk kas notiek apkārt. operatoru sajos laikos vieglak par zekjeem mainiit, un njemot vera ka mobilie sakari mums ir leti nesaprotu ko var njaudeet. Labi un lēti neēdz būt! Ja nu vienīgi kniebiens(saskaņas gadījumā) :)) ··· Zelta zivtiņa: Vai esat ievērojuši pārmaiņas... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Problēmas ar ZZ (9)
Ieliku vecajā telefonā ZZ karti, un konstatēju, ka man piezvanīt var, bet es piezvanīt nevaru. Pārskatīju iestatījumus, neko atrast nevarēju. Kāds varbūt ir ar šādu lietu saskāries?
vēlreiz, kas notiek ar karti citā telefonā? Tele2 ir zaudējuši ožu un varētu vienreiz bankrotēt!Pietiek krāpt cilvēkus! Nav uzlikts sava numura uzrādīšanas aizliegums? un citā telefonā? Ā tele2 :) Viņiem šobrīd masveida problēmas, klienti sūdzās no visām Eiropas valstīm. ··· Zelta zivtiņa: Problēmas ar ZZ lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
zelta zivtina ka dabut internetu (6)
Ludzu palidziet - es pasutiju ZZ trio pa 3.49euro, tur ietilpst 150 MIN sarunas. 150 SMS. 150 MB bet problema ir tada - ka man tikt pie ta interneta? man telefona ir Wi-fi, kad esmu majas, tad man telefona ir majas bezvadu Lattelecom...
Kādreiz bija jāsūta burts G. Zz instrukcijā jābūt visam aprakstītam. Sen nekas tāds nav darīts. Mans telefons mēnesī aprij vismaz 10Gb,tāpēc izmantoju pieslēgumu ar neierobežotu datu apjomu. Vēl var mēģināt pazvanīt uz viņu kantori. Numuram kaut kur jābūt norādītam. Tur kāda jauka meitene visu izdarīs. Zz internets telefonā, piereģistrējies priekšapmaksa, varēsi izvēlēties, es lietoju 300 Mb 1.50 euro. ierakstam gūglē "zelta zivtiņa internets", atveram zz lapu, ejam uz internets, no turienes uz "kā pieslēgt?"
nav taču sarežģīti, ko?

https://www.zeltazivtina.lv/zzinternets/internets-telefona-ka-sakt-lietot/
,kad izej no mājas un vēlies inetu,nospied DATI !!!! kad atnāc mājās pārslēdz uz wi-fi. ··· Zelta zivtiņa: zelta zivtina ka dabut internetu lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu