Telefona savienojums ar datoru

Telefona savienojums ar datoru - jautājumi un diskusijas

Ka dabut no xperia z3 compact telefona numurus, kas ir telefona? (4)
Manai Xperiai saplisa stikls, netieku ieksa telefona jo ir uzlikts drosiba ar to punktinu zimejumu, augsejo punktinu nevaru iezimet, lai atvertu telefonu. Vai caur usb vai ka savadak var dabut, kontaktus kas nav sim karte, bet telefona?
Vai tad ar Googli viņš nav sinhronizēts? a) jānomaina stikls
b) jānes uz kādu kantori, kas gatavs par samaksu datus nocelt kādi 50..100 eiriki izmaksās tas prieks
Vēl vari mēģināt pieslēgt peli ar atbilstošu kabeli un atbloķēt to punktiņu zīmējumu un tad slēgt pie datora. Bet uz "aklo" varētu sanākt daudz reizes mēģināt?

Pretējā gadījumā augstāk minētie ieteikumi! ;)
Parasti jaunajos telefonos kontakti tiek arī Google un/vai citā kontā mākonī sadublēti. Es saviem Google kontā tieku klāt arī datorā. ··· Telefona savienojums ar datoru: Ka dabut no xperia z3 compact ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Bildes parsutisana uz datoru (5)
Man ir jaunakais Samsung galaxy S8 Ari dators ir Samsung! Nevaru parsutit bildes no telefona uz datoru. Wifi u Bluetooth ir ieslegts telefona! Kur ir problema? Nesnak Ari ar USB kabeli.
https://www.youtube.com/watch?v=2uKbAnWNOb0 pamegini darīt ta, ka pārvelc ekrānam no augšas uz leju, vajadzetu paradities telefonā, ka pievienot foto kompim, ja paraas, tas spied foto, tikai tad varēsi ielādēt bildes, citādi nekā, tas ir tajā brīdī, kas esi savienojis telefonu ar kompi ar USB vadu...lai izdodas Viena vienkārša lieta - ja telefons nav atbloķēts, tad nav iespējams piekļūt failiem, kas ir telefonā. sūti uz savu e-pastu un lejuplādē... Paskaties rīku joslā, vai ir ieslēgta arī datu apmaiņa. ··· Telefona savienojums ar datoru: Bildes parsutisana uz datoru lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā saglabā datus no mobīlā tālruņa zibatmiņā? (4)
Man ir LG mobīlais tālrunis un gribu saglabāt bildes zibatmiņā - USB flash Kingston.
Ja telefons atbalsta OTG (vai, drīzāk operētājsistēma??), tad ar usb->microusb pāreju (vai pa taisno, ja zibatmiņai ir arī tāds) var izmantot microusb ligzdu un datus pārdzīt kā parastā datorā :) Caur Zilzobi vai Claude upload uz PC un pie PC konektē savu Kingstone flešu :)
pa tiešo nesanāks.
Da nebūs pa roksi mikrousb- usb vads ar ligzdu:)) nav ko iespringt :) Lai dara kā visi caur PC -Vieglāk paskaidrot, nrkā izskaidrot kādu vadu ar kādu galu saslēgt ;) Ko nozīmē "visi"? Visi normāli piekabina USB pie trubas ar OTG vai pa taisno bliež mākonī. Kāds vēl PīSī? ··· Telefona savienojums ar datoru: Kā saglabā datus no mobīlā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Datu pārsūtīšana starp telefonu un datoru (11)
Kādēļ pieslēdzot vadu pie LG telefona un laptopa tiek sākta telefona uzlāde, bet netiek piedāvāta iespēja pārsūtīt failus? Arī My Computer telefons neuzrādas.
Draiveri nav uzinstalēti.
LG ir tāds softs "PC suite", varbūt tas jāuzliek, bet precīzāk meklē LG lapā pēc sava tjeļepona modeļa
citāts: "sed (2015-07-19 16:42) viedoklis 1 0 iPhone un Apple dators komunicē savā starpā caur wifi bez visādiem papildus softiem un draiveriem."

Vispirms - kāds topikam sakars ar iekostā abola produkciju?
otrs - Tas ka neesi licis pats tos softus un draiverus, nenozīme, ka to tur nav. Bez draiveriem nekas savā starpā komunicēt nevar.
Tas, ka ražotājs ir sabāzis tos jau ´by default´ un dators / telefons darbojas paši bez Tavas ziņas - izdomā pats vai tas ir labi vai slikti.
šis te ir uzinstalēts?
http://www.lg.com/uk/support/pc-suite
ļūdzu :
http://www.lg.com/de/service-mobil-telefon/lg-D605-Optimus-L9-II
http://www.lg.com/lv/atbalsts-mobilais-telefons/lg-LGD605#software ··· Telefona savienojums ar datoru: Datu pārsūtīšana starp ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā pārsūtīt no telefona uz datora video? (13)
Mēģināju caur Camera Wizard- take a pictures from camera, bet nesanāca. Bildes nolādējās, video ne. Lūdzu padomu! Paldies!
Iespraužam USB kabeļa vienu galu datorā, bet otru telefonā un pagaidām, kamēr uzinstalējas visi vajadzīgie draiveri. Telefonam vajadzētu parādīties kā ārējam diskam/usb atmiņai. Atrodam visu vajadzīgo (bildes un video, visdrīzāk, varētu mētāties 100ANDRO mapītē) un ar drag-and-drop ievelkam vajadzīgo video failu uz kompja :) Izņem atmiņu karti ieliec karšu lasītājā un iekopē datorā.

http://signe.lv/index.php?l=lat&s=product&id=10930085
https://www.bing.com/search?q=how+to+transfer+video+to+pc+from+Samsung+Young+2&FORM=EDGNNC Vienīgais padoms kuru varu dot - pirkt telefonu un kompi no viena ražotāja.
Kopā pārgāju uz Apple, nav bijušas nekādas problēmas ar ierīču savietojamību.
Viss notiek automātiski. :)
vai autore varētu soli pa soli uzrakstīt katru darbību, kuru veica, mēģinot lejupielādēt video un attēlus. (un lāsti uz failiem nedarbojas, viņiem uz to ir pofik, pārbaudīts) ··· Telefona savienojums ar datoru: Kā pārsūtīt no telefona uz ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Abās ierīcēs ieslēdz Bluetooth. Datorā uz dziesmas failu ar labo peles klikšķi, izvēlies Send to, tad Bluetooth. Pēc tam būs jāizvēlas ierīce uz kuru vēlies sūtīt. Pēc sūtīšanas apstiprināšanas datorā, telefonā būs jāapstiprina saņemšana. Cik dziesmu, tas ir cik MB? Telefons ir Androids? Caur zilo zobu būs palēni. Vienkāršāk ar usb vadu pieslēgt telefonu pie datora. Viss vienkāršākais variants un tūkstošiem dziesmas var uzreiz pārdzīt uz telefona karti.
Nopirkt karšu lasītāju pāris eiriki maksā.iespraud telefona karti lasītājā iespraud datorā un lādē ko vēlies dziesmas bildes video.
··· Telefona savienojums ar datoru: Ka var no datora parsutit ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Neladejas automatiski bildes no telefona uz datoru (4)
Kapec neladejas automatiski no telefona uz datoru bildes? Abi ir Apple firmas
telefonā kaut kas jāuzspiež,man tā reiz bija, skaties iestatījumos Pag, bet taču vienmēr izlec jautājums uz telefona ekrāna - "Trust this computer" vai "Don´t....". ja Apple datoraa nav attieciigaas foto ( vai iTunes) programmas, nekas tur automaatiski nelaadesies, buus tikai tas "trust...." uz telafona ekraana, un datoraa vareesi failus atveert/iekopeet , kaa parasti.
Veel jau ir varinats, ka iTunees ir izsleegtaa taa opcija, ka, pirmkaart, passas iTunes automaatiski palaizzaas tikko, kaa iesstepselee vadu telafonaa. Otrkaart, ka vispar sinxronizee bildes no telafona uz datora.To vari pamainiit pirmajaa lapaa , kad iTunees paraadas telafona ikoninna augssaa, uzklikini uz to , tad lapas lejaa izveelies, ko dariit ar taam focceneem.
··· Telefona savienojums ar datoru: Neladejas automatiski bildes no ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Mūzikas pārsūtīšana no datora uz telefonu (2)
Kā var pārsūtīt dziesmas no datora uz telefonu ar usb vadu?
Pieslēdz telefonu, izveido telefonā mapi, copy-paste no datora, ja vien tā nav Nokia 3100 vai kas līdzīgs. Pirms tam gan noskaidro, kādus formātus saprot telefons - mp3, mp4, avi utt. Mūziku labāk jau uzreiz datorā sagādāt vajadzīgajos formātos, lai nav jālieto pārveidošanas programmas. Es tā daru ar filmām - cenšos izvairīties no formātu pārveidošanas, jo bezmaksas programmas var nepārveidot visu failu, bet tikai daļu. ··· Telefona savienojums ar datoru: Mūzikas pārsūtīšana no ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā atgriezt izdzēstās bildes no iphone ? (1)
Pārliekot bildes no iphon uz pc copy paste, tālāk uz fleš, kaut kas notika un no fleša bildes pazuda, bet no pc un no iphone jau paspeju visu izdzēst. Kā un vai var dabūt bildes no iphon?
Tipa moš kaut kādi card recovery var daļēji līdzēt, ja no pieslēdz kā ārējo atmiņu. ··· Telefona savienojums ar datoru: Kā atgriezt izdzēstās bildes ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu