Nedarbojas sim karte

Nedarbojas sim karte - jautājumi un diskusijas

Ar sim neslēdzas iekšā (6)
nopirkām jaunu telefonu veikalā ielika sim viss darbojās. Atbraucām mājās vajadzēja no iepriekšējā telefona sim kartē pārvietot kontaktpersonas, izņēmām ārā sim karti ielikām vecajā telefonā pārkopējām numurus ielikām sim jaunajā telefonā,...
es ietu uz veikalu, jo itkā ir garantija nedomaaju, ka sim karte var nobeigt telafonu. Driizaak operaators nosleedzis, jo telafons nav izmaksaats veel.Un , kad iekopeeji tur ko no vecaa, izdzeesi ko vajadziigu nejaussi. Chaapo atpakall uz veikalu tik. izlasīju vēlreiz tekstu :)
varbūt ka pie "izņēmām ārā sim karti" kautko salauzāt? :)
Kaut kāda kļūme aparātā, vajadzētu taču darboties labi. Ja paši nesabojājāt. (triecieni, mitrums, u.c) Tad aparāts ir vienkārši bojāts. Jāpieprasa lai maina pret jaunu. Ja nē, lai garantija darbojas un kompānijas inženieri tiek ar to galā. Nē tur nostrādā tel drošība, drīzāk ka kaut kas ar sim kartes kontaktiem nav riktīgs. Jo ja bez sim kartes strādā un ieliekot jebkuru citu sim karti un ir melns ekrāns tur pie vainas ir sim kartes ligzda vainu ir operātors ir uzlicis ploķēšanu, aizsardzību pret citām komunikācijas firmām. Jājiet ien ir pie pārdevēja vai uz veikalu kur tika iegādāts tālrunis un viss ir jāparāda un jāuzfilmē obligāti kā pierādīšanas līdzekli ka tel nav ne nomest ne saplēsts ekrāns, savādāk būs kā pa Beztabu rādija tv. ··· Nedarbojas sim karte: Ar sim neslēdzas iekšā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Telefonā neiet SIM karte (4)
Ieliekot savu SIM karti citā telefonā viss darbojas, bet kad ielieku savējā telefons rāda,ka nav savienojuma ar tīklu tādējādi mani neviens nevar sazvanīt un es nevaru nevienam piezvanīt vai nosūtīt sms. Ko darīt?
SIM karte nav ielikta atmiņas kartes vietā? Paskaties vai imei nav nobloķēts telefonam.Vai zagts vai lombardā pirkts vai kāds uzdāvinājis un nemaksā par telefonu ja kas nav noblokkeets settingos, iespeejams, un ne reti, ka sim kartes ligzdinna nav kontakti labi. Var patiiriit ar spirtu, vai arii jaamaina(jaaparlodee parasti) ligzdinna, un tas nav vienkaarssi. Beigts un pagalam ! ··· Nedarbojas sim karte: Telefonā neiet SIM karte lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu