Navigācija (GPS navigatori)

navigācija (GPS navigatori) foto attēls

Navigācija (GPS navigatori) - jautājumi un diskusijas

Auto navigators (28)
Kādu auto navigācijas iekārtu labāk pirkt,kādu labāk nē,kam pievērst uzmanību. Lietots taps ne tikai LV bet arī citur Eiropā.
Arī kādreiz sapņoju par TomTomu, bet kad reāli bija jāpērk, savācu info un nopirku kkādu lēto oddo ar Igo karti. Esmu apmierināta. Ja kas, t/c Spice ir laba bodīte. Un kartes atjauno lētāk kā Vientuļaisvilks stāsta. Jo galvenais ir svaiga karte! Tomtoms mani aizvakar pa autobaani aizveda taalu taalu aiz trejdevinjaam zemeem... ņem ar iGO naf jālauž karšu updates kā garminam vai tomtomam Garmin ir pat lloti ok. Vismaz ameerikaa.Pats atjauno kartes (4x gadaa pat) , trafiku raada, joslas nosauc utt. Ko veel vajag? aa, atcerejos, "Pioneer" bija viena laba fiicca , kas nav Garminam. Adreses mekleessana peec telafona nummura vien. Baigi parociigi, ja zini firmas / iestaades telafona nummuru , 3 sekundes vis ievadits un atrasts jau. ··· Navigācija (GPS navigatori): Auto navigators lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Kur lejuplādēt Garmin navigācijas kartes atjaunojumus? (8)
Vajadzīga visas Eiropas kartes atjaunošana.
Garmin mājas lapā. Karšu atjaunošna garminam tak par velti... konkrētāk nevar??? oficiāla, vai bezmaksas versija?? http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3699
nu ja tas neder, tad es nezinu
esmu lietojis tikai bezmaksas versijas :P
Nopērc Vācijā labu Becker un nemocies!! un to Garmin izmet misenē vai kādam pa lēto pārdodi! Mana pieredze liecina, ka Garmin ir vēl lielāks sūds par TomTom. Par Becker esmu dzirdējis tikai labas atsauksmes, bet lietojis neesmu. Vislabākā navigācija ir iGO 8. Tās pašas kompānijas iGO Primo ir nedaudz sliktāks, bet pieejams kā App uz smartfona.

p.s. Visas šīs 4 navigācijas esmu testējis intensīvos apstākļos (braukājot uz takša, izvadājot picas un veicot kurjera pakalpojumus) un varu argumenteti pamatot savu spriedumu.
··· Navigācija (GPS navigatori): Kur lejuplādēt Garmin... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Latvijas karte GPS MIO C220 (7)
Fāters iegādājās auto GPS MIO C220. Vai kāds nvarētu pateikt, vai šitam modelim var pievienot papildus Latvijas kartes un, kur varētu nolādet softu!
Kur ta iegādājās, ja nav Latvijas, mūsu mātes kartes???? Šitām figņām ir čābīgi ar tiem softiem, būtu labāk paņēmis utenī plaukstenieku pa 70 latiem...tam var uzlikt tomtomu un basta!
Starp citu, kur te OHO var paspamot?
Brauc pie vieteejiem shamanjiem,tie to softu nolaadees liidz 7.paaudzei...:)Un,lai liidz tiem aizkljuutu,pietiks ar parasto -partizaana karti.Tikai,nesaprotu,no kurienes tev taa dusma taada pret softu?:D Var pievienot pat IGO 8 kartes bet viņš nevelk, mirst nost, skumji , pirms pusgada savu izmetu laukā tagad braucu ar Ķīnieti un ir O.K. labakais ko zinu un Pats lietoju ir CITY GUID ··· Navigācija (GPS navigatori): Latvijas karte GPS MIO C220 lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Tomtom GO720 latviešu valoda (9)
Vai kāds var palīdzēt? tomtom GO720 piespiest runāt latviski. Kas ir jādara?
Tikko savu Latvijas biroju atvēra TomTom izplatītāji - kompānija Bajtel.LV. Atrodas Duntes ielā 6. Uzjautā, moš viņi var palīdzēt. Kantoris gan atvēries tikai pāris dienas, moš neviens vēl neko nejēdz :) No tomtom mājas lapas vajag nopumpēt programmu tomtom home,tad ar tās palīdzību,kad ierīce ir pievienota datoram,tajā varēja iepumpēt dažādas balsis par velti,bet par maksu kartes un citas lietas. Tad jau varbūt tikai vajag uzstādījumos uzlikt latviešu valodu. Tu mani izbrīni! :)
Reklāmā skaidri norāda (par latviešu valodu):
* Lietotāja interfeiss ir šādās valodās: Catalan, Czech, ... Estonian ..., Latvian, Lithuanian..., UK English, US English.
* Vārdiskās navigācijas instrukcijas ("runā") šādās valodās: Australian, Brazilian Portuguese, ... Estonian, ... Latvian, Lithuanian, ... UK English, US English
* Text-to-speech funkcija šādās valodās: Dutch, French, German, Italian, Portuguese, Spanish, UK English, US English

Kur problēma, ja "Komplektācijā ir arī dokumentācija" ? :)

Ja nopietni, tad dodies pie pārdevēja lai tas Tev visu uzstāda un nodemonstrē kā strādā (funkcionē Tev pieņemamā veidā), ja neizdodas, tad naudiņu atpakaļ un to daiktu lai lieto pats! :)))
Piekrītu Spicim! ··· Navigācija (GPS navigatori): Tomtom GO720 latviešu valoda lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Auto navigators TOMTOM XL2 (12)
Auto navigators TOMTOM XL2 - vai kādam/-i ir personiska pieredze ar to? Lūgums padalīties! Tas tiesa, ka kartes varētu būt novecojušas? Ka karšu atjaunošana šim modelim ir problemātiska un nākas to nest uz darbnīcu? Vai Latvijas...
paņem ķinieti un nebūsi vīlies. Man bija TOMTOM 910 ,tagad Garmin 3597. Pirmais bija labāk un ērtāk saprotams. Bekeram točkartesir vecas. Pat tikko ielādētās kartes rāda, ka braucot pa jauno ceļu Apvedceļš -Skrīveri brauc pa pļavu. Un Latvijā tur neko nevarot labot,pretenziju jāraksta firmai Becker. ja žēl pēctam peso karšu atjaunošanai ta nav ko pirkt krutos verķus. braucu ar i go primo šiem kartes atjauninas ik 3-4 mēnešus. ja braukt tikai pa lv tad gan nah ko jaunināt, kas tad te mainās?? Aparāts dārgs, karšu atjaunošana ķēpīga vai dārga. Paņem ķīnieti ar iGo un braukā laimīgs... ··· Navigācija (GPS navigatori): Auto navigators TOMTOM XL2 lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
GARMIN GPS datu pārnešana (6)
Vai kādam ir bijusi darīšana ar GARMIN GPS un var palīdzēt ar padomu ? Uz PC, programmā "HomePort" ir izveidota apjomīga datu bāze ar objektiem, kurus vajadzētu pārnest uz citām Garmin iekārtām (portatīvais Garmin GPSMAP 64 un jūras...
Garminam vajadzētu līdzi būt diskam ar softu, vecākajiem saucas MapSource, jaunajiem laikam BaseCamp. Garmin webā ir atjaunojumi tam softam, bet sākonēji jābūt instalētam no CD, vismaz tā es sapratu. Tad jau MapSourcē var atvērt GPX failus un izvēlnē Transfer -> Send to device (devicei jābūt pievienotai caur ar USB vai kā citādi), pēc tam ieslēdzot ierīci viņa piedāvā apstrādāt importētos datus un iekšēji pārkonvertē uz saviem formātiem. AFAIK GPX - standarta fails ko cērt praktiski visas iekārtas/softi, ADM - garmina standarts, tur iespējams ir vēl kāda papildus infa, kas nav paredzēta glabāšanais GPX failos.
Ja gribi zināt kas tajā kaudzē .gpx glabājas, nokopē uz kompi un nokonvertē uz kml, apskati iekš google zeme...
GPX ir "konteineirs" ko saliec iekšā, tas arī ir...
Ko tieši tava iekārta ieliek, tas jālasa lietotāja instrukcijā :D
··· Navigācija (GPS navigatori): GARMIN GPS datu pārnešana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Akumulatora maiņa GPS (4)
Interesanti,vai Rīgā ir vēl kāda vieta,kur nomaina gps akumulatorus,izņemot Birznieka - Upīša ielu?
Pasūti aķi no ebay, un nomaini pats :D Lielvārdes iela 4. ··· Navigācija (GPS navigatori): Akumulatora maiņa GPS lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
1. kādam navigatoram? 2. kur Tev to jautā?

Traffic Message Channel (TMC)

pa lielam tā ligzda ir domāta, lai piespraustu ārēho antenu, kas sazinās apmainās ar info starp citiem auto ar līdzigām navigācijām, lai paredzētu sastrēgumus.

Latvijā nepopulāri amerikā savukārt savādak....

Īsāk sakot - nezini - nelien :)
Tā ir vieta antenei, ko pieslēdzot redz ceļa informāciju. Cik zinu, LV neviena radio stacija tādu info neraida. Tā darbojās sākot no Polijas. pasaulee izmanto gan FM , gan ditaalaa FM radio , gan SAT iespejas trafika info paarraidei. Jaaskataas kas par navigaaciju. Gan jau tur ir mineets, kaas jaizmanto. ··· Navigācija (GPS navigatori): Ko nozīmē navigatoram TMC... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
IGO navigācija Latvijā (4)
Nopirki IGO, bija ok, tikai neradija tadi ka jauno koknese soseju. Nodomaju, veca karte. Aizgaju, ielika citu, soseju rada, bet ja gribu atrast ko kada pagasta smalkak, nekaa.....nu i nafig..... Uzzinaju, ka smalkak jaunajas kartes vairs...
Iestādījumos viss ir pareizi salikts? Viņš rāda tik to,kas ir ieķeksēts.
Būs ka vienai paziņai,atzīmēja īsāko,nevis ātrāko ceļu. Brauca pa lauku ceļiem un lādēja navigāciju.
Lasam, ja saprotam
http://4pna.com/showthread.php?t=1094
muļķu drošie aparātiņi:D ··· Navigācija (GPS navigatori): IGO navigācija Latvijā lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
GPS programma iGo (4)
Kādreiz labi cilvēki bija man to uzlikuši uz Samsung Galaxy Tab. Viss bija baigi forši, kamēr tabletei nenosprāga atmiņas karte. Tagad gribu uzlikt pa jaunam, bet tie cilvēki "izbeigušies" :( Attiecīgi interesē divi varianti : a)...
Visdrīzāk nekas nav jāpārinstalē, uz atmiņas kartes jāuzmet iGo datu direktorijas
iekš rutracker var atrast...
Es esmu labs cilvēks un dalos, pašam slinkums būs instalēt.

http://4pna.com/forumdisplay.php?s=c1129293ea8eebe1e25132daed858127&f=145
Mans cienītais izmēginajās nekā,dabūja cilvēku kurš to izdara,bet viņš teica,ka viņam tā iGo nepatīk,es sajā lietā čaiņik pēdējais.. Priekš kam jālieto to novecojušo iGO? Pērkot dārgs, pirātiskais - nu saproties, zagt tak nav labi. Šajā ziņā Here maps ir daudz labāks. Links uz veikalu te:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps
··· Navigācija (GPS navigatori): GPS programma iGo lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu