Mobilo tālruņu remonts (serviss)

Mobilo tālruņu remonts (serviss) - jautājumi un diskusijas

Vai kāds var ieteikt labu un kvalitatīvu servisu viedtālrunim Samsung modeļiem? (42)
Labdien. Vai kāds var ieteikt labu un kvalatatīvu servisu viedtālrunim Samsung modeļiem? Defekts: telefons vienkārši nomira, palika degam ekrana augšā baterijas līmenis un pulkstenis, bet tas arī sastinga laikā. Ekrana apakšā palika...
=>Lince15 Centos tā pieklājīgāk izteikties, bet ja gribi "taisnību acīs" tad klausies - tas ko nopirki nav Samsung flagmanis, tas ir s*ds kuram detaļas izmaksā labi ja 30$ un nav lielas starpības kurā valstī viņu salika, pārdod šos s*dus id(0tiem kuriem nepielc ka samsung flagmanis nevar maksāt 100 eur, attiecīgi izmet to figņu, jo labot neatmaksājas, to pašu pateiks arī servisā, ja negribēs uz l0h@ vēlreiz uzvārīties... Mazāk vajag lasīt internetā atsauksmju lapeles. Aizej, kur ieteica , pārliecinies pati. Ja jau reiz tas verķis tikpat ir nosprādzis, sliktāk tikpat nebūs. Nu kā cilvēks var būt tik paštaisns?? Nē nestrādāju nevienā no minētajām vietām, tikai protu spriest, kā arī esmu visu ko atskatījies un daudz ko zinu. Tai skaitā esmu pietiekoši redzējis tirliņus, kuriem viss ir slikti, cenas lielas, kas atver durvis un labdien vietā piesauc patērētājus. Gandrīz kā tu. Jā es izlasīu visu. Paskaidrošu tev pa solim: Mobilā izcelsmes vieta/valsts (state of orgin) starp citu nekur līdz pat pašam pēdējam netika minēta. Tikai Samsung un Samsung kas beigās nemaz neizrādījās Samsung. Pirkts Vjetnamā? Un kas par to ? Samsung arī Āfrikā un Vjetnamā ir Samsung, viņus vieno izgatavošanas vieta un ražotājs: D-Korejas kompānija Samsung. Kas beigās izrādījās? Nemaz nav Samsung. Parastie androida glluki.
Pameeggini ssos :

https://www.youtube.com/results?search_query=samsung+smart+fone+freeze
Vairums vispār ir tikai pieņemšanas punkti-remontē centrā,uz vietas tikai vieglos gadījumus.
Man vienkāršāk bija pašam skaļruni nomainīt,kā staigāt un klausīties šausmu stāstus par oriģinālās detaļas neesamību... Tā ka būs vien vispirms jāmēģina av2 ieteiktais virziens.
··· Mobilo tālruņu remonts (serviss): Vai kāds var ieteikt labu un... lasīt visu diskusiju (42 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu