Mobilie sakari

Mobilie sakari - jautājumi un diskusijas

Zvani un īsziņas no nenosakāma numura (11)
Uz mobilo jau kuro reizi atnāk īsziņa, arī zvani ir bijuši bet....nav numura no kura tiek sūtīts, kā tas var būt, vai kaut kadi hakeri uzdarbojas? Protams, nezināmajiem atbilde netiek dota.
Arī pie zvana režīmiem ir funkcija ,kurā var slēpt savu numuru.....tā ,kā satraukumam nav pamata... Tie nav hakeri ,tāda funkcija ir pieejama telefoniem,man piemēram pie telefona drošības funkcijām....:) ta ir , ja no skype zvana vai sūta. Ir telefona iespeja iesleegt Hide Caller ID, tad sanjeemeejam raadaas vai nu Private vai nu Unknown. LMT, Tele2, gan Bite par to iekasee. Tas arii straadaa citaas valstiis. kaa man "patiik" visi tie, kas pa klusso zvana, luur ap stuuri, pa atsleegas caurumu , noklausaas, ko kaiminni dara , utt , arii uzdod te, oHo, jautaajumus anoniimi , suuta izzinnas anoniimi arii . Nu mums ir vesela cilveeku kategorija, kas baidaas paskatiities sejaa, kad ko jautaa. Varbuut vienkaarssi gariigi slimi, nezinu.
Par teemu. Ir daudz veidu, kaa nomaskeeties.Te jau mineetaas, un veel ir speciaalas programs, kas izdod feikus nummurus, no kuriem ir itkaa zvaniits utt.
Ir taccu podzinna "delite" . Vienkaarssi, un miers maajas :)
··· Mobilie sakari: Zvani un īsziņas no ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Priekšapmaksas karte otram tālruņa numuram (2)
Man ir nepieciešamība uzturēt otru tālruņa nr. , kuru vajadzības gadījumā ātri nomainīt. kādu priekšapmaksas katri jūs ieteiktu? zelta ziviite, o karti, biti. .
tiessam ir probleema pannemt vienreizeejo mobiilo??? Un kaada sskkirba, cik maksaa - ietaupiit varesi labaakajaa gadiijumaa kapeikas.:( Laikam dziivo aaprikaa...:( ··· Mobilie sakari: Priekšapmaksas karte otram ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Mobilā tālruņa pieslēgums Anglijā (UK) (6)
Kuru pieslegumu labak lietot GB, lai būtu izdevīgi zvanīt uz arvalstiim? Teiksi Lv ir LMT,Briivais ar 0 zvanu,kas dod iepeju zvaniit vienam tel.num pa velti,vai salidzinossi leeti...Vai,kas lidziigs ir GB?
Kāpēc vienkārši neaizstaigāt līdz kādam mobilo centram iekš GB un nepajautāt? Jo arī viņiem tarifi mainās un, kas bija labs pirms gada, tagad varbūt vairs neeksistē, bet ir citi? Tas noteikti būtu prātīgākais. aizej uz O2 vai arii apskati Tesco-mobile ko vinji piedaavaa. Lidostaa nepeerc, ja nav paarlieciibas, ko pats isti gribi. ...Lebara ir draudzīga ar Latviju :) O2 - tad var arī uz mobilajiem par puslīdz pieklājīgu naudu zvanīt, ja jāzvana uz Lattelecom, tad izdevīgākā ir Lebara. ··· Mobilie sakari: Mobilā tālruņa pieslēgums ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Mobilā telefona atrašanās vietas noteikšana internetā. (30)
Man ir pamatota aizdoma ka firmas darbinieki darba laikā vairāk laika velta savu personīgo darīšanu kārtošanai nekā firmas interesēm. Kādas ir tehniskās iespējas pēc firmas mobilā tāruņa internetā noteikt darbinieka ...
Iespējas ir, es tā smalki nezinu, bet ir tāds gūglas pakalpojums, saucas "Google Maps with My Location", vai tas darbojas arī te, to es nezinu, bet visas tās fiškas ir uz džīpīesa balstītas, tāpēc varbūt vari izmantot, te>
http://www.google.com/mobile/gmm/mylocation/

vēl ir šāda feņka>
http://www.findme.lv/faq/faq1.html

varbūt tas ir tas, ko tev vajag.

Vēl man liekas, ka ir jābūt arī citām progām piekš mobilajiem, kuras tādā veidā nosaka atrašanās vietu telefoniem. Pats pagūglē pēc aclēgvārdiem -
gps location mobile tracker , piemēram.

ir arī kaut kādi online servisi, kā strāda nezinu, mēģini>
http://www.themobiletracker.com/russian/index.html

un darbā ir jāstrādā, punkc!
Eetiski ne eetiski, bet vai tas ir likumiigi? ...ja darbs padarīts, tad lai kārto savas. Ja nepadarīts...meklējam citus. Šis jautājums ir aktuālāks poicijai un greizsirdīgiem lauleņiem (-ēm) Mnprāt... GPS izsekoshanas pakalpojums ietaupiis gan degvielas izmaksas, gan darbaspeeka izmaksas. Ja darbinieki izmanto dienesta autiņus, ieteiktu iečekot www.izseko.lv, turklāt, bez izsekošanas, tu ir vēl dažas noderīgas fīčas. Totālā kontrole mļin.:P ··· Mobilie sakari: Mobilā telefona atrašanās ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu