Mazcenas mobilais

Mazcenas mobilais - jautājumi un diskusijas

Kā atbloķēt mazcenas mobilo? (5)
vai ir iespējams atbloķēt mobīlo telefonu, pirms beidzies termiņš, ja tel. pirkts uz pieslēgumu, negriežoties pie mobīlo sakaru nodršinātāja?
Ir iespējams. Kādā veidā? Noskaidro mobtelepona modeļa nosaukumu, tad gūglē "modeļa nosaukums + mastercod". Ievadīsi to māsterkodu un vari staigāt brīva ar savu telefonu pie cita operatora. hmm tas master kods dereja tiaki prieks vecajiem telefoniem + ta pat imei javada lai dirigetu kodus !!! jo jaunajiem nevar to ! Protams, var vajadzēt arī imei, tak kas viņai traucē ievadīt trubā *#06# un paskatīties savu īmeju? ··· Mazcenas mobilais: Kā atbloķēt mazcenas mobilo? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Tele2 mazcenas mobilais (6)
Kads nesen nav nemis tele2 mazcenas telf?? Nesaprotu isti ,gribetos panemt un ielikt zz karti. Cik man menesi bus jamaksa...itka sapratu kas lati 3,bet kas tas par brivo 10 kur menesi jamaksa 10 ls... Kas isti tur ir???
uz 2gadiem var panemt ar minimalo samaksu kas ir 3ls. tagad zz starta komplektiem pa 2,95 ir akcija, ka var runāt pa 10 ls tur tacu visadi tarifu plaani arii ir Pirkt par pilnu cenu ir vislabākais un tad vari klejot no viena operatora uz otru.Man arī mazcenas un jūtos kā piesieta,pat tarifu plānus nevar mainīt,kā grib. nesen apvaicājos par to pašu tēmu Tele2 centrā, man ir pieslēgums Meteorits9, bet ja grib jaunu mazcenas tel. tad jāpārslēdz uz Meteorits14. tas nozīmē vari nenorunāt neko, bet katru mēnesi maksā 14 ls. ··· Mazcenas mobilais: Tele2 mazcenas mobilais lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu