LG

LG foto attēls

LG - jautājumi un diskusijas

SIM kartes izeja saplīsusi. (4)
Man ir Lg skārienjūtīgais telfons. Sim karti telefonā ir jāieslidina. Nesen noplīsa viens no trim dzelzīšiem. Cik varētu maksāt tā salabošana?
cik bieži tad jāslidina telefonā sim karte,lai to saplēstu?iegādājies otru telefonu,lai nav vienā jāslidina karti.
servisā bu* dargāk jāmaksā nekā nopirt citu.
38Eur izmaksāja Tāpat neturas? Man arī kaut kas ir nolūzis, kad telefons pēdējo reizi noripoja pa trepēm, arī LG, droši vien cits modelis. Vāks un akumulators piesedz, droši vien pa reizei pazūd kontakti. Ievadu pin kodu un strādā atkal.
Varbūt var vienkārši ar kaut ko piespiest, kartona gabaliņu izmantot? Protams, ja nav regulāri tā sim karte jāmaina.
Tad, iespējams, labāk nopirkt jaunu telefonu ar divām kartēm un turpmāk vairāk uzmanīties.
Aizej pie operatora un paprasi jaunu, maksā zem 3 Eur ··· LG: SIM kartes izeja saplīsusi. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Aizmirsu paroli lg p720 (1)
ka atbloket lg p720, dels noblokeja tagad evar dabut atpakal zinu ka ir kaut kada pogu kombinacija bet nezinu kada...
http://devicereset.blogspot.com/2015/01/how-to-hard-reset-lg-optimus-p720-3d-max.html ··· LG: Aizmirsu paroli lg p720 lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā sauc kokus Jelgavā gājēju ielas abās pusēs? (4)
Nācās paciemoties Jelgavā, tiku izvadāta pa jaukākajām vietām...Bet viens jautājums palika neatbildēts - kas tie ir par kokiem, kas aug gājēju ielas abās pusēs??? Jelgavnieki, kurš zin? :) Paldies!!!
.........intresanti kurās gājēju ielas pusēs ?? http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/105?news_id=12379
....izlasi visu rakstu.
Tie ir zviedru pīlādži (Sorbus intromedia). ··· LG: Kā sauc kokus Jelgavā gājēju... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Bulgārija (1)
Ir paredzēts ceļojums uz Bulgāriju, Zelta smiltīm. Varbūt kàds var padalīties pieredzē, ko vēl var apskatīt blakus esošajās pilsētās?
Blakus Varna, var arī tālāk uz Burgasu. Ir arī dažas interesantas mikropilsētiņas, bet par to pameklē pati. Nu Nesebra protams, pie Saulainā krasta.

Man no visas Bulgārijas vislabākās atmiņas par Veliko Tirnovo (kaut tas bija sen, maz un vispār nav patiesība), dziļāk dienvidos (Plovdiva utt.) nav nācies būt.
··· LG: Bulgārija lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Atpūta Turcijā vai Bulgārijā? (8)
Ir būts gan Turcijā, gan Ēģiptē - bet vai kādam ir pieredze būt atpūtā gan Bulgārijā, gan Turcijā? Domāju standarta tūrfirmu piedāvājumu. Vai ir vērts uz 16 republiku :)
man horvatija patik cholly,Horvātija nav ne Bulgārijā ne Turcijā,pat ne Ēģiptē.
Vērts ir pabūt visur,kur neesi bijis,jo noteikti būs ko apskatīt.Nevajag braukt tikai uz vietām kur karo vai uzdarbojas zaļi cilvēciņi.
Ir būts. Bulgārija it nemaz nepatika. Un izbraucot vairākās ekskursijās izskatījās, ka visi kūrortmiesti ir identiski - sastāv no vienām vienīgām hoteļ-iestādēm un tirgoņu apsēstas ielas. Nevienas apskates un izklaides cienīgas vietas tuvējā apkārtnē.... jebkurā valsti-vietā ja ir ceļotprieks ir vērts,bet tikai ne ar autobusu Tikko izbraukāju Turciju (8 dienas), paņēmām ar draudzeni atlaižu kuponus celojumam kurā iekļautas ekskursijas katru dienu un tikai par 250eiro, esam sajūsmā par kalniem, alām, ūdenskritumiem, par antīkajam pilsētām utt.....vēl laba uzņemšana un peldes gan jūras, gan baseinos... ··· LG: Atpūta Turcijā vai Bulgārijā? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Algas pielikums neapmierina - līgumu parakstīt negribu (16)
Situācija: jaunais darba algas pielikums, salīdzinot ar kolēģiem veikto aprēķinu, ir, maigi izsakoties, smieklīgs un pazemojošs. Kā pareizi rīkoties, ja es to nevēlos pieņemt un parakstīt? Un ar kādām sankcijām pret sevi man jārēķinās?...
a) strādā par veco algu, kamēr apnīk
b) mēģini vienoties par līguma lauzšanu ar abpusēju vienošanos
Vispār jau šinī situācijā, ja neparakstīsi nedabūsi vispār nekādu pielikumu un strādāsi par veco algu. Sankcijas? Par ko gan, ja cilvēks atsakās no pielikuma un nebūs jāmaksā vairāk? Vispār dīvaini, ka zini kādas citiem algas.Tagad tas visbiežāk ir komercnoslēpums, par kura izpaušanu draud sods.
Ja alga neapmierina, tad tik atliek iet prom, jo diez vai priekšnieks pieliks. Vēl var palikt pie iepriekšējā līguma, tas ir, pie algas, kuru saņēmi agrāk.
alaga, algas pielikums, preemijas utt ir TIKAI STARP TEVI , UN DARBA DEVEEJU . Kaadas vel saliidiznaassanas..ar koleegiem utt??? Riebjas ssitaa...naudas apspriessana darba kolektiivaa. Nu nafigaa? Bosss izlemj, pieliek, atnnem, atlaizz. Priccom tur koleeggi? Vienkārši meklē citu darbu .. kur Tevi apmierina piedāvātais atalgojums... :)

Līguma neparakstīšana arī ir piekrišana iepriekšējā līguma laušanai... :)
··· LG: Algas pielikums neapmierina -... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Alga + piemaksa (15)
Labdien. Man nesen priekšnieks pacēla algu. Nevaru saprast kāpēc algas lapiņā pamatalga palika vecā, bet katru mēnesi ir rīkojums par piemaksu pie algas.Jautājums - ja mani atlaidīs no darba, man izreiķinās kompensāciju no pamatalgas vai...
Rēķinās tās summas kas katru mēnesi tiek nomaksāta nodokļos. Nav būtiski; no algas, piemaksas vai prēmijas. Alga kāda noteikta, tāda jāmaksā, ja paceļ tad samazināt stipri pagrūti, bet piemaksa šodien ir, rīt nav, nekādi papīri neapgrūtina nemaksāšanu. Pēc vidējās algas (iekļautas peimaksas un virsstundas) par pēdējiem 6 mēnešiem. ..t.i., tiek aprēķināta kopējā summa (alga+piemaksa+visstundas) , no tās tiek aprēķināti un nomaksāti nodokļi Valsts budžetā. Ja kaut ko maksā (piemēram, piemaksu) uz rokas un par to nodokļi netiek aprēķināti un nomaksāti Valsts budžetā , kompensācija arī netiks rēķināta, kā arī netika ņemts vērā pie bezdarbnieka pabalsta aprēķināšanas, slimības pabalsta aprēķināšanas, un galu galā pie pensijas aprēķināšanas. No tās summas kuru maksā katru mēnesi. ··· LG: Alga + piemaksa lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Neizmaksā algu, ko darīt? (27)
Strādāju nelielā privātā uzņēmumā, 3 gadus. Sākumā ļoti patika, lieliski veicās, bija laba alga. Šā gada februārī vadītājs uzņēmuma līdzekļus investēja privātā projektā, cerot, ka nopelnīsim vēl un iztērēto atgūsim, bet bija...
Raksti iesniegumu, ka vēlies pārtraukt darba attiecības, saistībā ar dzīvesvietas maiņu. Nav nevienam jāpierāda, ka tiešām pārcelies dzīvot kur citur. Tad nekas nav jāatstrādā un aizkavēt aiziet arī nevar. Pēc likuma, jāizmaksā viss ar aprēķina lapas izsniegšanu 3 dienu laikā. Un darba devēju jau tagad var sniegt tiesā par neizmaksāto algu. Tas neko nemaksā, jo tiesas izdevumi ir darba devējam tikai. Pieteikumā gan jālūdz tiesa iesaldēt uzņēmuma līdzekļus Tevis pieprasītajā neizmaksāto algu un atvaļinājuma kompensācijas apmērā. Savādāk - nobankrotēs un paliksi bez nekā. Nu vadītājs ir riktīgs kretīns, ja algu nemaksā bet prom nelaiž. Pēc savstarpējas vienošanās var izbeigt darba attiecības kaut uzreiz.
Vai ir cerība, ka vispār izmaksās? Ja pastāv iespēja, ka iekavētās algas vispār izmaksās? Padomā reāli, kur risks ir mazāks - strādāt mēnesi bez algas, un iespējams nesaņemt vairāk neko, vai aiziet tagad, skaidri zinot, ka nekā nebūs un pēc mēneša vai pusotra saņemt algu jau jaunajā vietā.
Ja otrais variants ir reālāks, vienkārši neej uz darbu un viss. Nāksies atlaist ar pantu, bet kuru tas reāli vairs interesēs.
Vai darba devēju informēji, ka esi konsultējusies VDI un rakstīsi iesniegumu? Dažreiz tas palīdz. Tev ta "ne silts ne auksts", bet vai tāpat par tām iespējamām pārbaudēm domā darba devējs. VDI nepalīdzēs ar naudu, bet pārbaudes atzinums būs pamats tiesvedībai, bet varbūt ir jāiet tas ceļš, jo tikai tā var ko panākt.
Cilvēki nez kāpēc baidās tiesāties pat tad, kad zina, ka viņiem taisnība, bet tā ir demokrātijas sastāvdaļa ne tikai zināt savas tiesības, ievērot likumus, bet panākt, ka arī citi tos ievēro un kaut kā bez represīvām struktūrām (tiesas) daži to nesaprot. Jā, arī tiesa vēl Tev neatdos to naudu, tikai pieņems spriedumu, ja tad vēl darba devējs nereaģēs, Tev būs jāvēršas pie tiesu izpildītāja. Tas viss ir ilgs un ne bez maksas process (daudzi baidās no tiesu izpildītāju izmaksāsm, kas nav mazās), bet faktiski izdevumus jāsedz "vainīgajai" pusei, tikai tas ir jāpieprasa tiesu izpildītājam (diezin vai kāds pats to piedāvās, jo tā viņiem lieka klapata, bet likumīga)- tās izmaksas, kuras otrai pusei jāmaksā ļoti motivē izpildīt tiesas prasību.
Varbūt visu šo izklāsti savam darba devējam un centies viņu pārliecināt, ka iesi līdz galam (pat, ja domā, ka nav tā vērts un to nedarīsi)
Vērsies darba inspekcijā departamentā,Rīga ,Kr.Valdemāra iela 38 k1 ,darba devējam ātri atradīsies nauda priekš visa, un vēl kompensēs nesamaksāto atvaļinājumu Atalgojums ir īstermiņa saistības. Ja uzņēmums sāk kavēt īstermiņa saistību izpildi, tas ir ļoti nopietns signāls, ka labi nebūs arī nākotnē. Būs pļurkāšanās visu laiku labākajā gadījumā. No darba var aiziet vienā dienā 100. panta 5.punkts. Nauda jāizmaksā pēdējā darba dienā, ja nav izmaksāta- darba inspekcija. ··· LG: Neizmaksā algu, ko darīt? lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Maksa par malkas skaldīšanu (8)
11 stundu laika saskaldīju 10 kubus malkas. cik jūsuprāt par to jāmaksā?
Vienreiz mūžā pamēģini TO izdarīt pats...,jautājums būs atrisināts... 10eu un polshs, eediens paartraukumaa, kapija un zaptsuudens darba laikaa. 50 vismaz Es bi nemaksātu vispār- taisni otrādi.. Manos laukos var dabūt skaldītājus pa 5€ dienā, tiesa liela jēga no viņu darba nebūs. ··· LG: Maksa par malkas skaldīšanu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik maksāt traktoristam ? (18)
Ir traktorists, normāls vecis- nepazūd pēc honorāra saņemšanas- strādā labi, kaut trūkst drusku zināšanu un....nav tiesību! Cik tādam vareetu maksāt algu...par stundām, vai dienas algu...? ...cik?
Lele nebāzies visām pudelēm par korķi, ja..!

Ja pareizi visu sapratu, man ir liidziigi- pasauca palīgā sienu vālot, ar pukanu(T-25)...5.-6.stundas pa cuukurakumiem....un dēļ 20€...nu...?!
...manā gadijumā-- ar nav šo tiesiibu un ar trūkst tās pieredzes, teiksim, lai aizvietotu siņku un darbināt rulona presi piemeeram...
Es ir šoferis, citādi...
5. Euro stundà...vai 50 pa visu dienu...
A cik pats nopelni??padomā pa cik Tu stradatu?
Darbs nav viegls..kratoties visu dienu...
JurisK
Tikai neaizmirsti kāda vērtība bij kvartiņam 2000-jā un kāda tagad pussimtam 16-jā gadā. Pārvērt ekvivalentu kaut vai degvielā.
Tiesības vajag,ja jāapar ļeņina piemineklis tādā pat nosaukuma ielā...
Dziļos laukos tikai ielej traktoram un traktoristam-uz priekšu.
...50 eiro dienā???? es arī gribu būt par traktoristu :D ··· LG: Cik maksāt traktoristam ? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu