Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem

Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem - jautājumi un diskusijas

Kā atgūt telefona numurus no bojāta telefona? (3)
Telef. (Samsung,vecs modelis uz podziņām),salūza ekrāns. Pārliekot sim karti citā telef. izrādījās ka puse nr. palikuši Samsungs telef. Kā lai tiek pie tiem nr.??
varbuut firma, kas nodrossina mobiilos sakarus Tev var paliidzeet. Piemeeram, ja citaadi vinni nevar , var izdrukaat Tavus zvanus - buus visi nummuri redzami.A taa, citaadi nekaa. Vecajiem diez vai ir kautkaadi softi.... Ja ir kaut kāds datu vads pieejams, tad pieslēdz pie datora. Ja nu tik vecs un vads nav bijis, tad spaida uz "aklo", pārsūtot pa Bluetooth. Atrod kādu video, vai citu manuāli, kur aprakstīta MENU struktūra.
Atgūšana atkarīga no lietotāja veiktspējas.
··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kā atgūt telefona numurus no ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Datu pārnešana start telefoniem - softs? (1)
Iesakiet labu softu datu pārnešanai no vecā telefonu uz jauno (contacti, sms, kalendars e.c.). Tadu kas spej darboties ar dazadam videm Android, iOS, Symbian etc.
Ielogojies ar kontu, tad sinhronizē kontu vecajam, pēc tam sinhronizē šo pašu kontu jaunajam.
Dara to tā: jānospiež poga "konta sinhronizēšana". iOS atļauj sinhronizēt arī google kontu. Nokia gan būs īpašs stāsts.
··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Datu pārnešana start ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti no telefona Sony Xperia (2)
Sveiki, iznīka ekrāns Xperia Lt18i, nokopēju visu iespējamo info uz kompja, kāds var pateikt kā tajā visā atrast kontaktus??
No google konta var dabūt pie kura bij piesiets telefons ar nosacijumu ka sinhronizeji datus iepriekš. Man ir lt22i, sasaistīts ar gmail. Caur savu kontu atrodu. Un, pat senāk "aizmirstus" kontaktus. ··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kontakti no telefona Sony Xperia lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pārkopē uz atmiņas karti un pārnes . Paplašinājums būs vcf. Nekopē no telefona uz telefonu.

To vcf failu augšuplādē iekš gmail, kontaktu sadaļā.

Tālāk samsungā pieliekot google kontu kontakti paši paràdīsies tiklīdz nosinhronizēsies.
··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kā pānest kontaktus no Nokia ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontaktu pārnešana starp Nokia un Samsung mobilajiem tālruņiem (3)
Kā pārnest kontaktu sarakstu starp Nokia un Samsung telefonu atmiņām?
Eksports uz vcf failu un tad imports. Ja pilnigi noteikti neko negribi zaudet vai svarigakos numurus turi pierakstu blociņā!
Personīgā pieredze pēc vairāku telefunu maiņas un telefonu operatoru dievošanās, ka viss būs ok!
Vienkāršākais varians pārsūtīt izmantojot Bluetooth, bet jāskatās cik veca nokia... ··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kontaktu pārnešana starp ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
uztaisi back-up vecajam (iTunees, vai datora savaa ) , tad restore jaunajam.Aiznnme kaadas 20 min. Vari arii programmas taapat iekopeet , savejaas no vecaa, bildes, video utt. settings - iCloud - backup. Tad piereggistree vispirms jauno telafonu iTunees , un tad uztaisi restore no iClaudaa esossaa Taveejaa backup.
Ja ar datoru, tad atver iTunes, iesstepselee vadu no telafona USB, pagaidi kameer atrod to, un izveelies, ka gribi ssinii datoraa taisiit backup. Tad atkal vispirms piereggistree jauno telafonu, tad iesstepselee jauno datora USB , pagaidi kameer atrod to iTunes un izveelies restore no PC backup.
··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kā pārsūtīt kontaktus no ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
HTC, kontaktu iegūšana (4)
Sveiki, varbūt kāds zina, kādu programmu lietot, lai no HTC mobīlā tālruņa, kuram nedarbojas touch-screens, pieslēdzot pie datora, iegūtu telefonā saglabātos numurus, kontaktus. Paldies.
Ja driikst zinaat kaads HTC telefons. Jo HTC reiz razhoja Windows Mobile, tagad razho Android un Windows Phone telefonus. Katram atshchiras taas iespeejas. Viens ir lietot kaadu no servisiem Microsoft Exchange, Webdav, Google, Outlook.com utt. Tas buus daudz vienkaarshaak. Vai nu otrs variants skatiit ar ko veelies sasinhronizeet ar Outlook vai Thunderbird. Nezinot preciizaak modeli pieljauju, ka nostraadaas: http://community.vodafone.com.au/t5/Vodafone-Blog/How-to-save-contacts-to-your-PC-using-HTC-Sync/ba-
p/266494
Parasti jau Androids par visu vari grib visu sinhronizēt ar gmail. Paskaties savā gmail adresu grāmatā. Jeb Tu esi bijusi tik uzstājīga un n-tās reizes teikusi nē, nevajag, atšujies un vairāk nejautā! :) ··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: HTC, kontaktu iegūšana lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontaktu imports no telefona (Nokia E52) uz datoru (5)
Sveiki! Jautājums tāds - vai ir iespējams no telefona (Nokia E52) dabūt saprotamā izskatā kontaktus, t.i. vārdus un tel.nr., datorā? Ja ir, tad kā? Paldies!
Noteikti, ka ir - shaubos, ka shis modelis ipashi shifree kontaktus + vajadzes kabeli piesleet pie PC un programmu, kas smuki tos kontaktus izkopees.
Shii modelja instrukcija- http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_E52-1_UG_en.pdf

Ja ir veelme paarnest shos kontaktus uz jauno telefonu un nav veelme kjeepaaties, tad var sava provaidera centraa paluugt (par naudu) lai paarkopee kontaktus. Vispirms uzzvanam uz attieciigo centu un pajautaajam vai var un cenu: ja var un cena apmierina, tad dodamies turp un kopeejam.
Universālāks variants (tiesa, tikai kontaktiem no SIM kartes, bet nav atkarīgs no telefona modeļa) ir SIM card readers, piem., šis http://www.amazon.co.uk/LogiLink-All-In-One-Memory-Cards-Reader/dp/B001TOPEFW, kura tupais softs spēj kontaktus ierakstīt un nodzēst excel viegli akceptējamā tabulā. Vismaz man un dažiem kolēģiem ļoti noderēja pārdzenot kontaktus, migrējot uz smārtfonu.
Ar citiem http://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=sim+card+reader Latvijā esošajiem gan pieredzes nav...
Agrāk, kad NOKIA bija Nokia suite, tad kontakti arī pārkopējās uz datoru
*)lejuplādē Nokia PC suite, sinhronizē telefonu ar datoru
*)ja datoram ir BT tad var visus kontaktus no telefona iesūtīt datorā izmantojot to
*)ja kontaktu dabūšana datorā ir ar mērķi pārlikt citā telefonā, tad dators nemaz nav vajadzīgs - aizsūti visus kontaktus pa BT uz jauno telefonu.

=>SaintSin simkarte pieļauj vienam kontaktam tikai vienu telefonu, visa pārējā infa tiek zaudēta kopējot kontaktus uz simkarti
Tieši tā, janisb, Nokia Pc suite ir lieliska programma, bieži esmu izmantojis, labāk caur USV vadu ··· Kontaktu pārnešana (imports) telefoniem: Kontaktu imports no telefona ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu