Izsekošanas programma

Izsekošanas programma - jautājumi un diskusijas

Izsekošana ar mobilo tālruni (16)
Nepieciešams ielikt izsekošanas programmu i phone , kādu ieteicams (Inospy vai citu) ? Un vai pietiek, ka ielādē savā telefonā, vai jāliek arī tajā, ko grib izsekot?
esmu viedoklis
Vai /ragnesim/pazemotam nav vienalga, cik reizes tikt pazemotam.
Kādēļ nosoda tos kurus pazemo, bet nenosoda tos, kuri pazemo. Tāds ir jautājums. Bet mūsu sabiedrība ir tāda, maukoties normāli, bet ielūkoties lauleņa telefonā šausmīgs noziegums.
Krāpt arī ir nelikumīgi, bet liela daļa to dara bez sirdsapziņas pārmetumiem un tādēļ nosoda tos, kuri vēlas būt droši par reālo situāciju.
Ir taču tādas personas, kuras kamēr pie rokas nepieķersi, teiks-tu ko, es darbā biju.
personīgi es gribētu zināt, pamatotas man aizdomas vai nē. Bet ir cilvēki, kuri turas pie partnera lai tur vai kas un uzskata sevi pašpietiekamu, lepnu. Un ir tādi, kuri domā ka viņa drauKs vai draudzene ir neuzticīgi, kaut patiesībā ir uzticīgi. Es tomēr par skaidrību, man nepatiktu, ja mans partneris meklē citu, guļot ar mani, es, droši zinot, ka tā, uzrīkotu pārsteigumu un jau laikus sameklētu kādu uz atbrīvojušos vakanci. Zinu, esmu ļauna, bet ko darīt, ja muļķes loma nevilina. Manuprāt ,otra izsekošana ir sevis pazemošana. Un tad obligâti vēl pašam sevi jâpazemo.Nezinu ja jau no tā vieglāk tiek,ka otru izseko.Zinu vienu ja jau tâda neuzticēšanās ,tad nav ko mocīties.Tādas attiecības ir jāizbeidz.. ··· Izsekošanas programma: Izsekošana ar mobilo tālruni lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Izsekošanas programma datorā (18)
Šodien atklāju ka datoram parādījušās jaunas "interesantas" ikoniņas...... Viena no tām ir visu datu kontrole kopā ar videonovērošanu (kamera arī manījusi savu ierasto "dislokācijas vietu" - izmainīts kameras leņķis......) otra programma...
sāc ar to, ka kamaeru aizlīmē ar melnu izolentu :D
Bet vispār šādi "aprīkotu" datoru nekādā gadījumā navajadzētu leitot privātu datu apstrātāei (ibanka, epasti, sociālie portāli, dokumenti) Ja reiz tiek pārtverta klaviatūra, tad nekādi šifrētie diski VPNi u.c. izvirtības nelīdzēs...
atkarībā no tā kādus tieši spiegošanas vektorus programmas iz manto bet spriežot pēc aprakasta labāk vispār nemēģināt, kā arī apdomāt par darba vietas maiņu - pat bankas šādus trikus neatļaujas... :) Ļoti skaisti! Redzu, ka mani pēta no facebook.com, un , konsultants ir klāt;) Man pieslēdzās - tiek piedāvata programma( ar maniem datiem un e-pastu) ;Convert Videos un lūdz , lai ielaādēju :))) kaut kādus papīrus par tēmu - atļaut videonovērošanu, esi parakstījis? Tas vispār nav likumīgi! Par to dzēsto failu atjaunošanu - nepadalīsies ar programmu? Citādāk daži apgalvo, ka no miskastes izmestus failus praktiski atpakaļ nedabūt (pirmās 5 minūtes vēl it kā neskaitās). ··· Izsekošanas programma: Izsekošanas programma datorā lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu