Iphone

iphone foto attēls

Iphone - jautājumi un diskusijas

Uzkārās iphone :( (8)
Nevaru atbloķēt?
Jāspiež divas pogas vienlaicīgi - izslēgšanas un lielo apakšējo pogu jātur tik ilgi ,kamēr pārstartējas...man arī tā bija. Vienreiz kaiminjiene bija atnaakusi ar shaadu saapi...Youtubee atradu, ka divas pogas jaaspiezh vienlaiciigi un jaapatur, diemzhel, shobriid nepateikshu preciizi, kuras.....,bet vari pameegjinaat samekleet pati, atbilstoshi, noraksturojot sho situaaciju (kaads izskataas tavs ekraans?)! Un pieturot izslēgšanas pogu nekas nenotiek?!? Kā jau teica una32 "ieslēgšanas" un "Home button" pogas vinlaicīgi nospiestas jātur vismaz 10s, kamēr parādās abola logucis. Piespraud lādēšanu. ··· Iphone: Uzkārās iphone :( lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Passcode (paroles) noņemšana iPhone 5 (5)
Kopīgā pasākumā telefoni stāvēja kur kurais un paziņa it kā "pajokojot", uzlika draudzenes iPhonam passcode. Tai vakarā telefonu nebija vajadzības lietot, jo bija interesantākas lietas, ko darīt. No rīta mājās, kad savajadzējās zvanīt,...
Šādos gadījumos jokotājs jāapsveic ar jaunu pirkumu :D Lasi https://support.apple.com/en-us/HT204306
Telefonu var "noresetot", tikai rēķinies, ka visi dati kas ir uz telefona tiks dzēsti.
Ja ir iepriekš veikti backupi, tad var atjaunot.
No ražotāja var "atvilkt" aparātiņa programmu attēlu un pieslēdzot pie datora to pārinstalēt - būs kā jauns, bet visi dati zuduši. Ja mākonī ir sinhronizēti un glabāti dati, tad tos var atjaunot. Šādas "ķibeles" praksē ir gadījušās. Ja nevar atminēt, jānes uz darbnīcu. ··· Iphone: Passcode (paroles) noņemšana... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā atkodēt iPhone 5? (4)
Nopirku, bet kodēts, ko darīt nu?
Zagtu mantu pircēji ir jāsoda!! Vinīgā vertība viņam ekrāns. Izjauc pārdot, kādu daļu piķa atsitīsi... kodeets? Pret...dzerssanu? ;)
Ja nopietnaak, tas telafons ir paredzeets kaadam konkreetam servissam LV, vai citur aarzemees? Tad protams var liidzeet.Daudziem servissiem Aple atblokkee for free. Ir, kam ir jaamaksaa. Ir programmas, kas paliidz to dariit.
Vai arii vinnaa serial number IMEI ievadiits melnjaa sarakstaa , jo telafons ir zagts, neapmaksaats , vai iipasnnioeks to vienkaarssi ir nozaudeejis aizmaarssiibas deell ( parasti taa notiek) ? NU tad vispraatiigaakais ir to detallas iztirgot, jo pilniigi jauns apple 5tais iPhone makssa ssobriid ap $300. Vienkaarssi nav veerts ccakareeties.
manuprāt vajadzētu aizvest atpakaļ uz veikalu, kur nopirki un uzzināt tā telefona saimnieku! ··· Iphone: Kā atkodēt iPhone 5? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
uztaisi back-up vecajam (iTunees, vai datora savaa ) , tad restore jaunajam.Aiznnme kaadas 20 min. Vari arii programmas taapat iekopeet , savejaas no vecaa, bildes, video utt. settings - iCloud - backup. Tad piereggistree vispirms jauno telafonu iTunees , un tad uztaisi restore no iClaudaa esossaa Taveejaa backup.
Ja ar datoru, tad atver iTunes, iesstepselee vadu no telafona USB, pagaidi kameer atrod to, un izveelies, ka gribi ssinii datoraa taisiit backup. Tad atkal vispirms piereggistree jauno telafonu, tad iesstepselee jauno datora USB , pagaidi kameer atrod to iTunes un izveelies restore no PC backup.
··· Iphone: Kā pārsūtīt kontaktus no iphone... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā noņemt T9 iPhone 5? (1)
Kā noņemt T9 (teksta automātisko pabeigšanu) iPhone 5?
settings - general - keyboards - izveelies ko vajag, ko nee ··· Iphone: Kā noņemt T9 iPhone 5? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai iespējams Iphone ielādēt mūziku bez Itunes? (8)
Vai ir zināma kāda aplikācija vai kaut kas tamlīdzīgs, kas sniedz opciju lejupielādēt mūziku, e-grāmatas Iphone bez Itunes? Jā - es negribu par to maksāt, gribu pirātiski ielādēt mūziku un grāmatas.
Android dara brīnumus, tas nav nekāds iPods: pietiek ar copy/paste. Nē, viss jāsinhronizē caur Itunes :o Un mūziku "pirātiski" var arī caur pašu itunes ielādēt - no kompja, mp3. Nav obligāti jāpērk mūzika viņu veikalā. cik reiz var par to rakstiit - iPhonaa var mieriigi ieladeet pilniigi visu, ko tik veelies.NAFIG KAS BUUTU JAAPER NO ITUNEEM????????? JO iTunes vienkaarssi vajag , kaa starpniek programmu starp ipHone, un Tavu muuziku/video vai focceneem utt. Karocce, saliec bildes iekss iTunes, muuziku airi savu( no CD, nozagtu no netta, jebkuru) , filmas visas , kaadas tik veelies - saliec to vissu iTunes, un tad sasinhronizee ar telafonu. Vieniigi pirms pievieno failus iTuneem, paarleicinies, ka formaati atbilst Apple formaatiem, ja neatbilst, paartaisi tos uz vajadziigajiem. MP3 muzikai der, priekss video - H.264 (video encoding up to 1280x720, 24 fps Progressive ) . Sveika, Paziņa!

Grāmatas par 4 euro mēn. pilnīgi legāli vari paņemt no Fastr Books
··· Iphone: Vai iespējams Iphone ielādēt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Iphone - kas būtu jāņem vērā? (13)
Ir visādi cipariņi ar un bez S, un tad vēl nobloķēti... Kam būtu jāpievērš uzmanība pērkot ss vai lētākajos internetveikalos? Gribas tā lētāk.....
Man arī aktuāls telefona jautājums. Līdz šim lietoju nokia lumia 820. Viss apmierināja- zvanīt ērti,internetu lietot arī ērti, bet tagad pagājuši daži gadi un vajadzētu jaunu, kaut kā pats no sevis mēdz izslēgties pēdējā laikā. Skatos, ka ss.lv piedāvā par 100eur, bet veikalā maksā 200eur. Paskatijos uz iphoniem, bet pierasts pie tās lumias un nemaz negribās ti iphonu. Man tas lumia kritis arī ir, bet nesaplīsa, bet draudzenei iphone kā nokritā, tā stikliņš drumslās, trausls. Ja jau gribi būt zīmulis, tad izturi stilu līdz galam!
Ja iphone jāpērk komisijas veikalā, tad nafigam Tev iphone?
Ja nevari atļauties maksāt robežās no 20-40€ mēnesī (atkarībā no modeļa), tad zīmēšanās ar iphone vairāk uz Pietuka Krustiņu velk!
Vai arī atzīsti savu reālo statusu un pērc atbilstošu telefonu.
Pirkt katru gadu jaunu telf. ir tas pats,kas pirkt katru gadu jaunu Tv!
Izmet kaudzi naudas par neko
Ja lētāk, tad nafig tieši šo modeli? To nav iespejams paredzēt, tira laimes spēle... pērkot lietotu - sevišķi. Bet ja jaunu, tad par garantijām, ja kas notirk ar preci vai pārdevējs dos garantijas vai tai čakarēs prātu.... bet citādi. ? Iphone arī Āfrikā ir Iphone :) ··· Iphone: Iphone - kas būtu jāņem vērā? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Garantija LV pirktam iPhone? (11)
Pirktajam Aifonam.....
PTAC: Likumā teikts, ka vienlaicīgi ar preces vai pakalpojuma iegādāšanos jūs iegūstat tiesības divu gadu laikā no pirkuma izdarīšanas dienas pieteikt pārdevējam pretenzijas par neatbilstību līguma noteikumiem. Šīs tiesības jūs iegūstat pat tad, ja pārdevējs jūs par to neinformē, vai norāda, ka jums ir šādas tiesības uz laiku, kas mazāks par diviem gadiem. Apple visiem dod 1 gadu. Bet tā kā likums nosaka, ka jābūt vismaz diviem tad otru gadu nodrošina tirgotājs sadarbībā ar kādu no apdrošinātājiem.

Attiecīgi pirmajā gadā vari iet uz jebkuru Apple atbalsta dienestu jebkur pasaulē un tevi ņems pretī - otrajā gadā tev pienākas tikai tas minimums ko nosaka PTA likums.

Pasta arī iesēja ka tev ir nopārdota papildus garantija līdz pat 5 gadiem.
Fiziskai personai 2gadi ja pirkts pie vieteja pardeveja, citos gadijumos it apple garantija kas ir gads! Divi gadi fiziskām personām, un tas attiecas uz jebkurā ES valstī pirktām precēm neatkarīgi no pircēja uzturēšanās valsts. Tā ir ES direktīva un ne LV likums, kurš ir aiz ausīm pievilkts ES prasībām. Edg vienkārši mazliet aizfantazējies "kā būtu, ja būtu", ja visā EU ievērotu Briseles direktīvas.

Bet, ja 2 gadi vēl nav pagājuši vari nest telefonu pie tirgotāja. Ka jau rakstīju tirgotājs no apdrošinātāja atbilstoši likumam ir nopircis vēl otru gadu garantijas. Tikai rēķinies ka šinī gadījumā tas vars nebūs Apple serviss, bet tirgotāja.
··· Iphone: Garantija LV pirktam iPhone? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Atšķirības starp iphone 6 un iphone 6s (5)
Kāda reāli starpība starp iphone 6 un iphone 6s un kas tās par D-model?
Lielaakaa starpiibaa ir 3D Touch! (t.i. reakcija uz spiedienu ar kaadu Tu spied ar pirkstu uz telefona ekraanu)

Nelielas starpiibas ir pixeljos, svaraa u.c. siikumos
S modelim ir jaudīgāka kamera, ir ātrāks.

D modelis ir DEMONSTRĀCIJAS modelis, tātad, bijis izpakots!
Demo modelim nav austiņu komplektā šķiet, citādi pilnvērtīgs aparāts. 6s - telafons iesleedzas aatraak. Jebkura programma iesleedzas mazliet aatraak. Bet tas skaarien stipruma juutiigais der tikai tiem, kas to tiessaam grib/maak lietot. Es atsleedzu, jo visu laiku gadiijaas nepaartrauktaas klluudas - gribi to, bet iesleedzas cits kas. Foto ir juutami labaaki.Prieksspuses kamerai it sevisski labi, kad lieto Skype utt.Arii baterija it kaa kalpo ilgaak, bet tas varbut tikai taapeec, ka atsleedzu vissus navarotus, ko nelietoju , un airi jauna tak.Iespaids ir labaaks par 6.
Lielaakais minus , ir tomeer baterijas ilgums no uzlaades liidz uzlaadei. It sevisski tiem, kas nepaartraukti dziivo tajaa telafonaa. Man personiigi pietiek .( tur apmeeram 2 diennaktis.)
··· Iphone: Atšķirības starp iphone 6 un... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Hotspot (7)
Vai vecs aifons var būt Hotspots modernam laptopam? (iphone 4-ais)...
settings - personal hotspot - un sledz iekša :) Ja var uztaisīt hotspotu tad mierīgi Uztaisīt var, bet būs lēns i nets.. Kāpēc domā, ka viņš būs lēns ? Lēns internets būs tādēļ, ka tas modelis atbalsta tikai 3 G jeb HSPA tehnoloģiju, nevis arī ātrāko 4 G jeb LTE tehnoloģiju, kas, piemēram, ļauj ielādēt interneta vietni vienā acumirklī. "iPhone 4" nevarēs tā vienkārši samainīt 3G SIM karti pret 4G SIM karti tāpēc, ka "dzelži" nepavelk.
Salīdzinājumam-saskaņā ar "Tele2" datiem- 3G vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apm. 6 Mbit/s, 4 G- apm. 20 Mbit/s; 3G vidējais augšupielādes ātrums ir apm. 1 Mbit/s, 4 G - 10 Mbit/s.
··· Iphone: Hotspot lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu