Iphone 6

Iphone 6 - jautājumi un diskusijas

Waze Iphone 6 - uz ārējā mikrofona nedzird komandas (2)
uz iphone6 waze uz ārējā mikrofona nedzird komandas, ja brauciena laikā runāju pa telefonu, tad dzirdu fonā wazes komandas. kāpēc tas neskan uz ārējā mikrafona? iestatījumos it kā neko nemainīju... vai kāds zin kas un kur ...
ej uz nevis iPhone iestatiijumiem, bet waze iestatiijumiem, un izveelies waze sound settingos -" use phone speaker" Nevis BT.
Veel, pirmo reizi installeejot waze, vajag llaut tai app "access to speaker " , vairs neatceros preciizi...
re kur ir waze settings - ··· Iphone 6: Waze Iphone 6 - uz ārējā ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
uztaisi back-up vecajam (iTunees, vai datora savaa ) , tad restore jaunajam.Aiznnme kaadas 20 min. Vari arii programmas taapat iekopeet , savejaas no vecaa, bildes, video utt. settings - iCloud - backup. Tad piereggistree vispirms jauno telafonu iTunees , un tad uztaisi restore no iClaudaa esossaa Taveejaa backup.
Ja ar datoru, tad atver iTunes, iesstepselee vadu no telafona USB, pagaidi kameer atrod to, un izveelies, ka gribi ssinii datoraa taisiit backup. Tad atkal vispirms piereggistree jauno telafonu, tad iesstepselee jauno datora USB , pagaidi kameer atrod to iTunes un izveelies restore no PC backup.
··· Iphone 6: Kā pārsūtīt kontaktus no ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Atšķirības starp iphone 6 un iphone 6s (5)
Kāda reāli starpība starp iphone 6 un iphone 6s un kas tās par D-model?
Lielaakaa starpiibaa ir 3D Touch! (t.i. reakcija uz spiedienu ar kaadu Tu spied ar pirkstu uz telefona ekraanu)

Nelielas starpiibas ir pixeljos, svaraa u.c. siikumos
S modelim ir jaudīgāka kamera, ir ātrāks.

D modelis ir DEMONSTRĀCIJAS modelis, tātad, bijis izpakots!
Demo modelim nav austiņu komplektā šķiet, citādi pilnvērtīgs aparāts. 6s - telafons iesleedzas aatraak. Jebkura programma iesleedzas mazliet aatraak. Bet tas skaarien stipruma juutiigais der tikai tiem, kas to tiessaam grib/maak lietot. Es atsleedzu, jo visu laiku gadiijaas nepaartrauktaas klluudas - gribi to, bet iesleedzas cits kas. Foto ir juutami labaaki.Prieksspuses kamerai it sevisski labi, kad lieto Skype utt.Arii baterija it kaa kalpo ilgaak, bet tas varbut tikai taapeec, ka atsleedzu vissus navarotus, ko nelietoju , un airi jauna tak.Iespaids ir labaaks par 6.
Lielaakais minus , ir tomeer baterijas ilgums no uzlaades liidz uzlaadei. It sevisski tiem, kas nepaartraukti dziivo tajaa telafonaa. Man personiigi pietiek .( tur apmeeram 2 diennaktis.)
··· Iphone 6: Atšķirības starp iphone 6 un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu