Iepirkšanās ārzemēs

Iepirkšanās ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Mobilais telefons no ASV (11)
Ja pērk telefonu no ASV, tad taču nebūs problēmu viņu lietot šeit? Senāk tā kā bija NMT un GSM atšķirības, bet tagad? Vai varbūt tāpat vajag hackerēt vaļā? Paldies jau iepriekš!:)
man liekas, ka tagad visi ražo universālus telefonus, visām frekvencēm GSM ir 3 pamata diapazoni, ja tas aparaats speej uztvert voisus 3, tad probeelaam nevajadzetu buut, noteikti. EU ir vairaak 900 mhz, US 1800, vel ir 1900, aziaatiem laikam. Preciizi neiznu... Gada ES merogá mobilie telefoni un to pribambasi veido 51 tonnu atkritumu. Tev joprojam vajag jaunu telefonu? ASV ir citas GSM frekvences, ja tikai USA tirgum paredzēts, var sanākt, ka aparāts vispār nav lietojams eiropā... Pērkot tālruni no ASV jāpievērš uzmanība:
1) GSM 900/1800 atbalsts;
2) atbalsta lādēšanu 220V tīklā;
3) sūtot pa pastu var nākties samaksāt PVN.
··· Iepirkšanās ārzemēs: Mobilais telefons no ASV lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tirgi Polijā (9)
Kur labāk braukt iepirkties - uz Belatsoku vai Varšavu? Interesē pārtika, kaut kas no apģērba un jauni trauki :) Paldies :)
Tuvākais pierobežas lielveikals. Kas tieši Polijā ir kvalitatīvs? KAS?! Es Polijā esmu bijusi vairākkārt, darīšanās, protams, līdzbraucēju dēļ šopings neizpalika. Kas nu kuram skaitās kvalitatīvs, bet... es tur neko netradu. Neko. Atbraucu mājās ar maisu Activia jogurtiem brokastīm. Viss. Ja drēbes pērk mūsu RCT, tur varbūt liekas kvalitatīvi. Tādi zīmoli kā Hilfiger, Camel Active, Ecco utml. Polijā maksā ne lētāk kā pie mums. Suwalki (Belostoka ir 120+ km tālāk). Lielveikals (Auchan, Carrefour utt.).

Polijā nopērkamā prece atšķiras no tāda paša iepakojuma noformējuma preces LV veikala plauktā, īpaši cenas ziņā, bet ir arī īpašību atšķirības.
Par mēbelēm - neiedziļinoties atbilde ir jā. Tālāk jārēķina.

Polijā vajag pirkt poļu preci ne "brendus" (tos jāpērk to "dzimtajās vietās" kā Milāna, Londona, NYC utml.) vai ķīniešu širpotrebu.
kvarts.Nesaki vis. Polijā ir pietiekoši labas kvalitātes apavi un apģērbs par krietni zemākām cenām nekā Latvijā.Braucot ceļojumos- kamēr atradīsi kur laba prece, nebūs laika atpūsties. ··· Iepirkšanās ārzemēs: Tirgi Polijā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bīļešu cenas uz UK. (13)
Doma decembrī aizlaist šopingā uz Londonu. Kādas būtu normālas cenas Rinairam turp/atpakļ,1 personai?
Decembra sakumā no 50 (ja paveicas) līdz 70 euro turp un atpakaļ, jo tuvāk Ziemassvētkiem, jo būs dārgāk. Izpārdošanas parasti visur sākas janvārī, bet vienmēr jau kaut ko var atrast, ja pameklē. wizzair.com un ryanair.com, lai tev paligs...cik prasa, tik ari maksa, brauc uz Boxing day (otra diena pec Z-svetkiem), tad ir galvu reibinosas atlaides. Tad ta ari bus...letak nedabusi. Skaties ari wizzair uz London Luton, apmeram tas pats cels, kas no Stansted. Lētākais, ko var atrast uz decembri ir lidojums ar 68 EUR
09.12 izlido 12.12 atriežas, ja atgriežas 14.12 tad ir pa 75 EUR
http://www.lidotleti.lv/prices/search/fad69089dc
··· Iepirkšanās ārzemēs: Bīļešu cenas uz UK. lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Iepirkšanās Somijā (9)
Vai Somijā var ko lētāk iegādāties kā Rīgā apmēram 100 latu vērtībā? vai Somijas Stokmana veikala preces ir lētākas nekā Rīgā?Ko vērts iegādāties Somijā?
Skandinaavijaa cenas ir augstaakas. Širpotrebu. Jebkādu. Kvalitāte augstāka un cenas zemākas par ko līdzīgu Rīgā (identisku nav). Kaut apmēram tas pats attiecas arī uz butiku precēm? Tikai tur Ls 100 būs labi ja ieejas biļetes cenā. Stockmann ir apmēram pa vidu šiem abiem un tikai ar vienu barontēvu kabatā varētu nebūt īstā vieta šopingam. Brauc uz Jumbo vai Itakeskus.

Ja cenas (bet ne preci) salīdzina ar centrāltirgu, tad, protams, Somija ir dārga.
Cik zinu, tad Skandināvijā nedaudz lētākas ir labas kurpes, bet starība minimāla. Ar uzsvaru - labas, lai gan sievietēm tās tur baigi klamzīgās:) Tā teikt - ne smalkas izejamās. Par 100ls pāri varētu nopirkt, vēl iznāktu, ko uzēst ieskrietuvē:) Ja vēlies lētāk iepirkties, tad Somija noteikti nav tā vieta:) ēdiens ļoti dārgs, smaržas,kuras Itālijā maksā 50 Eur, tur maksā 60 Eur, tas pats ar drēbēm, nedaudz,bet par 5-10 eur dārgākas nekā centrālEiropā:) Tur viss ir dārgāks nekā pie mums. ··· Iepirkšanās ārzemēs: Iepirkšanās Somijā lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kur labāk aizbraukt iepirkties? (18)
Interesē labas vakarkleitas, kurpes un tt. Viļņa, vai uz Poliju ? Iesakiet kur labāk.
Brauc uz Ņujorku.
No Rīgas ap 300eur šurpu-turpu ar Turkish Airlines - tb daudz nododamās bagāžas, laba ēdināšana un dzirdināšana reisos un viesnīca Stambulā palikšanai pa nakti :)
atbrauc pie manis ,man pilns skapis ar kleitām Lētām sievietēm lēti peldkostīmi Mančesterā. Lai gan aizbrauksi, iedzersi ar Zigmāru un sāksi raudāt par savu neizdevušos dzīvi ar lētiem peldkostīmi un lētām biļetēm kuras izsauc visādi onkuļi, tad parubīsies un no rīta būs kauns. Brauc uz Parīzi, tur ne tikai pārdos , bet vispirms piemeklēs labāko un piemērotāko, kā ari vajadzības gadījumā veiks korekcijas lai būtu kā uzliets...nav lēti, bet labi un lēti nemēdz būt... Katrā ziņā, ne uz Vāciju. Ļoti glītas kleitas ir Baltkrievijā. Un cenas labas, nav tālu.
Vēl varētu būt Itālija.
Latvijā, kā jau jebkurš pakalpojums, neadekvāti dārgs. Kleita>100 eiro, kostīms pāri pa simtu. Un tas vislētākais, ir daži dizaineri, kuri pat 300 par kleitas šūšanu prasa, kaut fasons- 4 šuves.
··· Iepirkšanās ārzemēs: Kur labāk aizbraukt iepirkties? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Iepirkšanās Polijā. (39)
Bieži dzird, ka Polijā esot daudz zemākas cenas. Ar draudzenēm esam nolēmušas apvienot patīkamo ar lietderīgo un pārbaudīt, vai tā ir. Varbūt kādam zināmi labi apģērbu un apavu veikali Varšavā vai tās tuvumā. Kā tos ...
Belostokas tirdziņā ir foršs polis, kurš tirgo apavus. Nopirku zābakus un gandrīz apprecējos. Tas polis vispār bija tīri ņemams. Vella polietes man toreiz gandrīz matus noplēsa dēļ tā Kšemelika. Lai veicās jums! kādreiz padomāju - cik cilvēkam vajag apģērbu, lai nestos uz Poliju? Maisu,divus? Ja gribi patīkamo, aizbrauc uz Polijas dienvidiem - Krakova,Zakopane. Ja gribās iepirkties, tad jāiepērkās. Un tikai. Varšavā esot lielveikals, liels,kur varot piepirkties par lētākām cenām. Ja cenā neieskaita ceļa izdevumus un iztērēto laiku. Šoreiz nepiekritīšu Geišai. Kopš regulāri dzīvojos pa ārzemēm, Latvijā iepirkties vispār nevēlos, - dārgi un vienveidīgi.
Bet arī ārzemēs ne vienmēr un visur ir tikai un vienīgi atlaides. Pārsvarā tās ir sezonas beigās, kad veikalu plaukti jāatbrīvo nākamās sezonas precēm. Un tad bieži vien ir nevis vienkārši atlaides, bet konkrētas cenas veselai preču grupai, piem., stends, kur viss izliktais nopērkams par 7 eur, vai kā Anglijā, kur šādā izpārdošanā kleitu, kas maksāja 35 mārciņas, nopirku pa 5, utt.
Ja Latvijā parādās sauklis "atlaides līdz 70%", tad personīgā pieredze rāda, ka tā 70% atlaide piemērota tādam mēslam (pardon!), ka es viņu pat par velti neņemtu.
99 % stāstu par 2 x zemākām cenām kaut kur citur ir urbānās leģendas. Atlikušais 1 - tās ir akciju cenas, kas tiešām ir stipri labākas, kā pie mums. Man draugi nesen arī bija Polijā. Secinājums, ja iepirkšanos var savienot ar patīkamo(kas nu kuram patīk), tad ir vērts, bet ja tikai iepirkties, tad tie laiki garām. Pāris euro dēļ, jau nav ko triekties! ··· Iepirkšanās ārzemēs: Iepirkšanās Polijā. lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Iepirkšanās Vācijā (21)
Iepirkšanās Vācijā - ieteikumi,pieredze?
labi.lētāk, kā Latvijā. Vajag! staasta, ka driiz jau te buushot taapat - lupatas pakalj sviediis...
bet jautaajums - kad tas "driiz" buus???
Biju Berlīnē, gribu vēl! :) Tiešām daudz lētāk un izdevīgāk + izvēle ir neaprakstāmi liela... Adelīt - es neticu ka arī pie mums tā būs... Varbūt cenas pazemināsies, bet sortimenta izvēle tapat stipri klibos :) brauc vien, jo,piemēram, līdzīgas kvalitātes plašķīši še maksā 59.99 Ls, a tur 49.99 Eur, no comments tā teikt:) ··· Iepirkšanās ārzemēs: Iepirkšanās Vācijā lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ar kuru datumu sākas Vācijā atlaides/ar 24.,26. dat. vai ātrāk/? (7)
Ar kuru datumu sākas Vācijā atlaides/ar 24.,26. dat. vai ātrāk/?skatos,ka firmas organizē iepirkšanās-atlaižu tūres jau no 11.janv, bet vai ad jau ir tās izslavētās-lielās atlaides,izpārdošanas/vai tās ir vēlāk-uz ...
Atlaides te visu gadu, izpārdošanas sākas ap 6 janvāri Pirmās atlaides sākās jau pirms ziemsvētkiem, janvāra vidū nāks jau otrais nocenošanas vilnis. Februārī tas kas palicis tiks vēlreiz nocenots un ja netiks izpirkts, tad tiks novākts uz noliktavām vai outleta centriem. Vācijā līdz pavasarim nenotiek izpārdošanas. Nāk jaunās kolekcijas un jāatbrīvo vieta. Es laikam kaut ko esmu palaidusi garām, bet 5 gadu laikā tādas masveida atlaides neesmu pamanījusi. Te cauru gadu, katru dienu, katrā veikalā ir vismaz viens, nez kā viņu sauc, tāda uzparikte uz ritentiņiem, kuri sakarināti desmitiem pakaramo ar nocenotām/ar atlaidēm/ preces. Lielajos veikalos, tipa Kaufhof, katrā nodaļā ir vismaz pa vienam-diviem. Bieži pie ieejas veikalos ir divi tādi statīvi, vienā preces ar parasto cenu, otrā ar atlaidēm.
Mani pārsteidz redzētais Latvijas Gerry Webwr veikalos -tur gandrīz nekad nav atlaižu, Vācijā KATRU dienu ir daudz preču ar atlaidēm.
Nu nezinu, bet arī LV Gerry Weber veikalos ir regulāri atlaides un arī šajos veikalos ir atsevišķi plaukti, kur stāv prece ar atlaidēm pastāvīgi. Var būt, ka tās nav tik lielas, bet no 20-40% ir. Un reizēm laimējas sastapt arī ar 50% atlaidēm. Kaut gan ... tieši tāpēc, ka pie mums GW ir samērā dārgs pasākums arī ar atlaidēm, tad pēc nedēļas lidošu uz Brēmeni iepirkt kaut ko no GW. ··· Iepirkšanās ārzemēs: Ar kuru datumu sākas Vācijā ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ko Anglijā iegādāties ir lētāk, izdevīgāk nekā LV un kas stipri dārgāk? (14)
Padalieties no savas pieredzes. Jautājums par UK cenām skar PILNĪGI visu (pārtika, apģērbi, apavi, kosmētika... utt.)
biznesmenis bez smadzenēm ir laba prece citam biznesmenim. UK cenas dargakas ir tikai LV partikai,visam parejam-letakas... Ved tik šurp mazlietotus (ne nolietotus) profesionālos ričukus- cena 2-3 reizes atšķiras no LV. Tiem atšķirībā no auto stūre ir pa vidu. To saucamo shtruntu ieksh uk ir vairak neka vajag:) Pārtiku arī?Vedīsi rīsus,kartupeļus,zivis??
Ved to ko pašai vajag,kas nepieciešams,nevis pirkt tikai tāpēc ka lētāk.
··· Iepirkšanās ārzemēs: Ko Anglijā iegādāties ir ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iepirkšanās Belostokā, Polijā (4)
Ko domājat par iepirkšanos Belostokā?
patiik. polijas augsdalja ir skaista. Nav pati skaistākā Polijas vieta, tomēr speciāli apmeklēt nav vērts ne ekskursiju, ne šopinga dēļ (Suvalki ir labu gabalu tuvāk LV robežai). Domāju, ka robežsargi tur pirms 20 gadiem bija baigi briesmīgie, un labi, ka ar visiem koferiem neizlidināja ārā no vilciena...:D drīz būs labākā vieta kur sākt ceļu uz DE. ne suvwalki-augustovo. Strabag tur baiso bāni būvē uz Varšavu, kas vietām jau vaļā. izbraucot sapratis, ka ceļu būve lv ir nekas.
:)
··· Iepirkšanās ārzemēs: Iepirkšanās Belostokā, ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu