Huawei

Huawei - jautājumi un diskusijas

p20 salīdzinājums (15)
...jūtos iekšēji kaut kur depresēts , negribās (slinkums) rakņāties raksturojumos tāpēc - dodiet lūdzu salīdzinājumu Huawei P20 , P20 lite , P20 pro. Interesē tieši kamera , attēla kvalitāte.
Kā man reiz kāds fotogrāfs teica - galvenais nav kamera, galvenais ir tas, kas aiz tās kameras stāv. :))) Atvainojos, ne Lite, bet par Pro es gribēju teikt atzinīgus vārdus. Ceru, ka vēl neaizskrēji nopirkt, citādi neērti jutīšos. Ja salīdzināsi xiaomi a4 ar Huawei pro, kurā ir izcila Leica trīskāršā kamera ar plašām iespējām, negribēsi savu vairs rokās ņemt.
Problēmas sākas ar salīdzināšanu.
Pievienojos jūsu abu pēdējiem komentiem. Dunduks arī ar profesionālo kameru taisīs plakanus, neinteresantus kadrus.. Un jā, iespēja salīdzināt..

Par skaistiem kadriem! Par skaistu dzīvi! ;)
Ja starpiiba cenai ir vien ...40 eu, nav veerts experimenteet. Jo tiessi fochiks tai pro ir 2-3x labaaks.

https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Huawei-P20-Lit
··· Huawei: p20 salīdzinājums lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 lite? (24)
Labdien, gribu pirkt mobilo telefonu, bet nezinu, kurš labāks-Samsung galaxy A5, vai Huawei P9 lite, man svarīgi, lai ir laba fotokamera, jo daudz ceļoju, bet negribas staipīt līdz fotoaparātu, kā arī, lai ērts lietošanai.
Ja jāizvēlas starp šiem diviem tad viennozīmīgi iesaku ņemt Samsung. Bet vispār - labākās kameras telefonos ir Sony aparātiem. IPhone un Apple neiesaku ņemt pat ļaunākajam ienaidniekam. Cilvēki, ja jūs kaut ko pa ausu galam esat dzirdējuši, tak labāk izmantojiet iespēju paklusēt nevis izplatiet muļķības.
Sprāga TIKAI Samsung Galaxy Note 7, lidmašīnās varēja aicināt izslēgt TIKAI Samsung Galaxy Note 7. VISI šie telefoni tika atsaukti, pircējis saņēma no Samsung kompensācijas, pārējie Samsung aparāti ir droši.
Lūdzu, ja jūs nejēdzat par ko izsakāties, klusējiet un neizplatiet dezinformāciju. Jau tā internets ir pilns ar muļķībām.

Kas attiecas uz Samsung Galaxy A5 un Huawei P9 lite, kameras abiem būs dziļi viduvējas, jo tie ir budžeta klases aparāti.
Salīdzini abu telefonu tehniskos parametrus un pēc tā arī izvēlies, tas noteikti būs daudz objektīvāk:) Pēc savas pieredzes - nekad vairs neizvēlēšos nevienu iekārtu, kas ir Huawei ražojums. Tātad, atliek Samsung, kaut gan mans favorīts ir LG. TuTur (00:35)
Tātad atkārtoju. Apkalpe lūdza izslēgt tieši Samsung Galaxy. Pārējos ļauts izmantot. Un katrs kurš lido, zina ābeces patiesības, kādā režīmā tie lietojami lidojuma laikā.
Problema ar Samsung Galaxy bija tikai septītajai versijai, kuru atsauca un izņēma no tirgus. Visi pārdošanā esošie modeli ir droši. Lidojuma laikā telefoni ir jātur lidojuma režīmā, bet tos tapt ka planšetes drīkst izmantot. ··· Huawei: Samsung galaxy A5 vai Huawei P9 ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Lūdzu atsauksmes par mob. telefonu Huawei P9 Lite (7)
Lūdzu padomu gudrajiem , pieredzējušajiem. Vai ir kāds, kas šo telefona modeli ir jau izmēģinājis. Kādi ir tā plusi vai mīnusi?
Telefonam teereet paari par 500eu - tas nav gudri! Ja pelni virs 2-3tuukstoshi, tad nu var pieknapinaaties, varbuut, ja esi kaut kaads t.s. gadgetu fans:) Es tikko paņēmu šiten to Tele2 akcijā - tikpat kā par velti - 7 erio mēnesī! Nevajadzēja, bet ja par pusvelti, kā nejams?! Man jau patīk. Pasūtīju vēl netā magnētiskos vāciņus speciāli šim modelim un tagad viss pa pirmo zorti! :) Hei, "speciālisti"-putrologi!
Nejauciet HUAWEI P9 ar HUAWEI P9 Lite. (Tele2 pirkt uzreiz € 219,00 spēkā līdz 20.06.2019)
Telefonus, kas nav izmantojami tikai zvanīšanai, vajadzētu iedalīt divās kategorijās-1.-ar šī gadsimta ekrānu izgatavošanas tehnoloģiju- led ekrāniem, un 2.kategorija- ar pagājušā gadsimta ekrānu izgatavošanas tehnoloģiju- lcd ekrāniem... aple ir 2.1 kategorijā- tam lcd ekrāns ar led apgaismojumu no ekrāna malām.. Bija pusgadu P 8 Lite- ļoti patika, tikai bača par īsu bija. Pieļauju, ka šis ir vel labāks. ··· Huawei: Lūdzu atsauksmes par mob. ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
HUAWEI p8 line no sms noņemt vārdnicu! (4)
ka noņemt no sms rakstīšanas, vārdnīcu, kas metas virsū pēc katra vārda! kaitinoša un nevajadzīga lieta!??
Pačakarējies telefonā ilgāk un tad noņemsi...manā telefonā to lietu sauc par intuitīvo tekstu. laikam nevar,nezinu man arī nesanāk. Nav jau tik traki. Mēģina jau viņš kādu lieku garumzīmi ielikt,bet biežāk lietotos vārdus un pat frāzes sekmīgi izmet priekšā,kā rezultātā tekstu var uzrakstīt daudz ātrāk. Man gan ir Motorola ar Android 6.0.1,bet diez vai šajā gadījumā ir kāda atšķirība. Teksta un ievades iestatījumos ir iespēja noņemt gan autokorektoru, gan pareizrakstības labošanu, gan nākamā vārda paredzēšanu gan visu pārējo.

Var pārslēgties arī no Huawei tastatūras uz google tastatūru. Lai gan Huawei Swype tastatūra ērtību ziņā ir labākā tastatūra, kas līdz šim bijusi.
··· Huawei: HUAWEI p8 line no sms noņemt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu