Facebook

Facebook - jautājumi un diskusijas

Kā atgriezt Facebook gandriz uzrakstitu tekstu, ja PC peksni izsledzas (3)
FB rakstiju tekstu un PC peksni nezin kapec izsledzas, viss nodzisa. Ar pogu pat nevareja ieslegt. Izsledzu stravu vispar un pec kada laicina iesledzas. Bet rakstitais teksts pazudis., Ka atgriezt, vai ir iespejams? Paldies!
Izdzēsies pats no tā grāmatas ģīmja, ja jau šis nekādi nevēlas tevi saprast. Nav ko sēdēt tur un savu dzīvi izniekot, var taču darīt lērumu citu daudz interesantāku lietu.

p.s. viss ko cilvēki raksta soctīklos tiek monitorēts no specdienestu puses, tad kāda mārrutka pēc cilvēki par sevi tik atklāti tur stāsta par sevi lietas kuras pie prokurora visdrīzāk noklusētu?
Kamēr jautā pēc padoma, sen jau būtu dubultā uzrakstījis to tekstu. Vispirms pārbaudi datora dzesēšanas sistēmu,vai datoriņš nepārkarst,citādi nevarēsi uzrakstīt ne otro,ne trešo tekstu ! ··· Facebook: Kā atgriezt Facebook gandriz ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Cenzūra tīmeklī (11)
Feisbukā manis ievietotā tēma pazuda bez pēdām! Tēma, ko biju pārsūtījusi no ziņu lapas izmantojot ziņu lapas sānos ikonu ´´F´´ kak že tak
Gribi publicēt to ko vēlies, veido savu lapu/blogu vai ko tamlīdzīgu, bet "svešā īpašumā" saimniekam vienmēr taisnība. Kāpēc gan lai kāds uz sava rēķina publicētu to, kas viņam nepatīk. man nekad nekas no feisbuka nav pazudis. arii pieslienos pie viedoklja, ka ir shvakas tavas lietatajprasmes.
par parejo sviestu neizteikshos.
Domāju vaina nav cenzūrā, bet gan tavās lietotājprasmēs. Ja nu tik ļoti tas sāp, iekopē saiti un viss būs Tavā FB sienā. Tev nu gan problēma pēc problēmas - tad rūpe, kā tauta Valentīndienu svinēs, tad kādu vīnu pirkt māsai jubilejā, un tagad tas Feisbuks galīgi Tevi piebeigs... :D :D :D Izskatās, ka Tev jāmeklē striķis un ķeblītis, citādi nojūgsies ar visu šito problēmu gūzmu :D :D :D hmm... vai ta feisbuks ir labāks par oho? ··· Facebook: Cenzūra tīmeklī lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ko darīt,nevaru vairs ieiet savā feisbuka profilā (9)
Jau trešo dienu netieku vairs savā feisbuka profilā,nevaras vaļā..Spiežot kur parole parādās angļu valodā, tipa pieprasa foto..un cik dēls pārtulkoja,rakstīts ka pārskatīšot manu lūgumu un varbūt atvērs..Kas noticis,man ...
Tur bots ķer aizdomīgus profilus , un tikai pēc tam cilvēks izskata , ja liekas kas aizdomīgi ,tad neatbloķē , bet piedāvā iespēju paskaidrojumam , kuram jāpievieno sava ID dokumenta kopija , es no tādām iespējām atteicos , jo netaisos spiegu tīklam sūtīt savus dokumentus ,vēl aizņēmumu paņems uz mana vārda!

Bloķēja par nevainīgām lietām , vienu kontu par to ,ka nebiju profilbildi ielicis , otru par to ,ka skopu informāciju biju ievadījis , bet spiegiem tak vajag visu zināt - kur dzīvoju ,kāds telefona numurs, ar ko tiekos , kādas manas intereses - jābrīnās ,ka vēl konta paroli neprasa - lai gan zinot tā tīkla specifiku - viņi to tāpat redz!
glluki ir pilniigi visiam kam kaads sakars ar elektroniku, softiem utt. Aizlidu uz Marsu, un saakas glluki, ibj. Taa kaa, normaali, ka kas neiet. Pierodi. Uzeed saldejumu utt.
Man personiigi nav "uzkaarsies" fb veel nekad, bet zinu, kam ir. Peec tam aiziet.Es gan saliidzinossi retie to lietoju, nav laika. Jeb , preciizaak, mans laiks ...ir paarak daargs, lai to izniekotu.
man šonedēļ bija tieši tas pats. profils gadiem, pēkšņi pieprasa jaunu bildi,nosūtīju to pašu , kas jau bija , 4 !! dienas pārbaudīja... vakar pēkšņi varēju atkal ieiet..kolēģei bildi 2 dienas baudīja.. Tur bots ķer aizdomīgus profilus , un tikai pēc tam cilvēks izskata , ja liekas kas aizdomīgi ,tad neatbloķē , bet piedāvā iespēju paskaidrojumam , kuram jāpievieno sava ID dokumenta kopija , es no tādām iespējām atteicos , jo netaisos spiegu tīklam sūtīt savus dokumentus ,vēl aizņēmumu paņems uz mana vārda!

Bloķēja par nevainīgām lietām , vienu kontu par to ,ka nebiju profilbildi ielicis , otru par to ,ka skopu informāciju biju ievadījis , bet spiegiem tak vajag visu zināt - kur dzīvoju ,kāds telefona numurs, ar ko tiekos , kādas manas intereses - jābrīnās ,ka vēl konta paroli neprasa - lai gan zinot tā tīkla specifiku - viņi to tāpat redz!
,i , notiek tas pats, parada,ka parole neder,tad prasa foto,ielika foto un tagad jau pagajusas vairakas dienas bet vins maita atkal prasa paroli un saka,ka nepareiza.ka tas var but? ··· Facebook: Ko darīt,nevaru vairs ieiet ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Facebook pieslegsanas no IP Ziedrijā (7)
Sodien iegaju facebook sava profila iestatijumos drosiba un piekluve un man paradas vairakas reizes,ka esmu gajusi no telefona sava facebook profila Zviedrija. Ka tas iespejams,ja Zviedrija sava muza neesmu bijusi.
nu..."pabiji" vismaz Zviedrijaa :) Nu sajuutu zinnaa....
Kaa tur iRa? :)
Ja mobilais operators ir Tele2, tad tā ir normāla parādība. Tele2 internetu (daļēji) nodrošina Zviedru operatori, tāpēc tā. Parolīti gan varbūt tomēr nomaini. ··· Facebook: Facebook pieslegsanas no IP ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Facebook pret Draugiem (38)
Kāpēc sabiedrībā valda uzskats, ka draugus lieto lūzeri, bet modernie un veiksmīgiem pulcējas Facebook? Tāpēc, ka importa?
nu bet kapec ir janodarbina rumpis ar bezjedziigam lietam? ja patiik draugi, tuse draugos, ja patiik feisbuks, esi tur.
корову бы вам. или две.
Tīri pēc ērtuma un pārskatāmības draugiem.lv ir ērtāka, pārskatāmāka, omulīgāka par FB. FB ir plašāks - strarptautisks, tā ir tā lielākā atšķirība laikam. Bet ka būtu kaut kāds iedalījums, ka viens slikts, otrs kruts, to neesmu dzirdējusi. Draugi savu ir nokalpojuši, un nodzītus zirgus nošauj D:) Draugi ir latviešu klubiņš ar visām nācijas populārākajām utīm un rozēm (pīļu dīķa bābisms-aprunāšana, mobingi, bet arī vienkāršas, mīļas attiecības, biznesu sarunāšana stundas laikā, ja vajag). Facebook ir cits lidojuma augstums, internacionāla publika, tie, kas grib izdevīgi pārdot vai paši pārdoties ārzemniekiem, nu bez tā nekā. Dažreiz rodās iespaids, ka FB manu angliski rakstīto lasa ne tikai redzamie draugi vien, bet arī Big Brother Sem. FB ir kā sausas zāles klajums karstā pavasara dienā, piešauj sērkociņu "share" un aiziet uguns mežā. FB man ļoti nepatīk, ka ja vien stingri nekontrolē savu "draugu" pulciņu, obligāti tajā iefiltrēsies kāds krāsainais sū. Ja ar´i kontrolēsi, krāsainais sū būs tavos draugu draugos, latviešiem patīk pārdoties.
Abu saitu mīnuss ir feiko profilu iespējamība un aktīvā uzdarbošanās, kas lietotāju godīgo nostāda pamuļķa lomā.
fb bizness ir fb lietotāju datu pārdošana. attēli, kontakti un to epasti, tel.nr, tel.sarunas, attēli, bernu attēli, personiskās intereses, veiktie iepirkumi utt utt.
nevienam(!) cilvēkam uz šīs planētas nevajazētu lietot fb.
sabiedrībā par lūzeriem vairāk uzskata tos, kas izdomā to kā nav un no tā veido tēmas forumā. Pie tirsas visiem esi vai neesi fb, draugos vai oho. ··· Facebook: Facebook pret Draugiem lasīt visu diskusiju (38 atbildes) –»
Facebook. Kā paslēpt ziņas par draugiem? (6)
Kā Facebook apslēpt ziņas par saviem draugiem (neuzrādīt savus draugus)?
Slēp vai neslēp - Cukerbergs vienalga zinās :D :D :D vienkārši ..uzliec ,ka draugus redzi tikai pats .... hm.... kāpēc jāaicina ,,draugi,,par kuriem tev ir kauns? :D http://www.tomsguide.com/faq/id-2065230/hide-facebook-friend-list.html inito4ka - Lai draudzene/draugs nepamanītu, un neveidotos greizsirdības scēnas no nekā :) ··· Facebook: Facebook. Kā paslēpt ziņas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Facebook profila apmeklētāju statistika (18)
Vai Facebookā pilnīgi nekādā veidā nav paredzēts ieraudzīt tos, kuri aplūkojuši manu profilu, fotogrāfijas? Vai to tomēr var izdarīt? ... tad KĀ?
Nebrīnīšos,ka pavisam drīz pat ejot pa ielu ļautiņi uz galvas uzstutēs filmēšanas aparātu,lai atnākot mājās varētu rezumēt-kurš paskatījās uz mani un kurš vienaldzīgi pagāja garām.....
-Ārprāts!
TĀPĒC facebook ir normāls atšķirībā no draugiem.lv ,kas ir ļooti provinciāls :) Kāpēc savas bildes lipināt pa sienām, ja negrib, lai uz tām netikli ļaudis skatās? Ja grib privātumu, tad savas bildes ģimenes viesībās rāda, kad vēlas, lai viesi tinas prom. Nevis izplāj sociālajos tīklos. Bet tā... Nu, kuru tad tās bildes interesē? Tie, kurus interesē, arī paskatīsies. I viss. Draugi sen sevi ir izsmēluši, pāķu tusiņš, ne vairāk. Feisbuks ir parocīgāks, mūsdienīgāks un bez muļķīgām opcijām. vispār nevar. un tas nu ir labi.

ja sava privātā telpa ir svarīga, tad bildēm jāuztaisa settings, ka var apskatīt tikai draugi. vai vispār neviens, vai tuvākie draugi.
··· Facebook: Facebook profila apmeklētāju ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Aizmirsu facebook paroli. (4)
Aizmirsu Facebook paroli un nevaru vairs ielogoties. Un mans e- pasts un telefona numurs arī ir mainījies. Ko man darīt??
https://www.facebook.com/help/132243923516844 Izskatās, ka kāds ļoti vēlas tikt svešā feisbuk-kontā. Te regulāri kāds it kā "aizmirst" paroles, pastus, zīmēto figūru kombinācijas u.c.
Nu fuj, cik prasti.
Atcerēties veco e-pastu vai telefona numuru. Jums atliek uzsakt jaunu virtualo dzivi Instagram socialaja tikla ! ··· Facebook: Aizmirsu facebook paroli. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Augšā labajā pusē trijstūrītis- iestatījumi-lietotājvārds (e-pasta adrese) un pa labi -labot ··· Facebook: Kā nomainīt e-pasta adresi ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Facebook vecā profila dzēšana (6)
Kā varu izdzēst no Facebook konta savu veco profilu?Jo es pat tajā vairāk ieiet nevaru.
nav variantu. Tas kantoris ir forever tavus datus, bildes iesaldeejis net maakonnos, diemzzeel :((
Tajaa ggiimja bukaa pat mirussie turpina dziivot :(
Katraa zinna, ja man jaaizveelas ar savejiem no LV komuniceet, tie passi Draugi, un arii te , ir forssaak.Bet...sanaak lietot to fb , jo dziivoju pasaules otraa mala.
https://www.facebook.com/help/231208473756221/?ref=u2u nedarbojas? ...cilvēks tak raksta,ka nevar ieiet... Un tad vēl tie telefoni....ne tam kontam piereģistrēsi, facebuks izdomā tev jaunu profilu un katru dienu jautās, vai nevēlies sev draugos piereģistrēt jau sen piereģistrētus pazīstamus cilvēkus, mob pīkst dienu un nakti ar saviem debīliem jautājumiem un ieskaidrot tu viņam neko nevari.:) Parasti cilvēki cenšas saglabāt nosaukumus, paroles,u.t.l.,un līdzīgā situācijā ir jākontaktējas ar moderatoru,atbalsta grupu vai skaitā turētāju. ··· Facebook: Facebook vecā profila dzēšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu