Datorvīruss (vīrusi datorā)

datorvīruss (vīrusi datorā) foto attēls

Datorvīruss (vīrusi datorā) - jautājumi un diskusijas

Saķerts vīruss telefonā Trojāns (10)
Samsung XPERIA(Androids)caur kaut kādu spēli,kuru instelēju pusgadu atpakaļ,esmu noķērusi vīrusu.Spēli,protams,momentāli atinstelēju,bet telefons tomēr kaut kā dīvaini uzvedās,ir palicis lēnāks.Kā tikt vaļā no vīrusa?Vai tel. vajadzētu...
-,gruti izprat (par kaut kadiem virusiem),
par trojas zirgu uz linux bazes
nav jaabuut trojanam lai telefons paliktu leenaaks. Sisteema pati ir taada, taa ir viena no android sisteemas lielaakiem klupsanas akmenjiem. Nomainu uz kaadu normaalu, tas buutu vai nu Windows Phone vai Apple iPhone un nebuus par shaadaam lietaam jaadomaa. samsung xperia? es viens pirmo reizi tādu dzirdu? vinja gan jau domaaja sony ericsson xperia samsung xperia un kāds ražotājs vai nokia? ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Saķerts vīruss telefonā Trojāns lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Atverot interneta lapu līdzi atveras citas vietnes. (9)
Verot jebkuru lapu. .līdzi veras vel kādas 3-5 web vietnes. .. vai datorvīruss? kā novērst?
Reklāmu lapas veras ? Labi, nav svarīgi kādas. Iztīrīt nevajadzīgos addonus no pārlūka, resetot pārlūka uzstādījumus uz sākotnējiem. Noskanēt kompi ar malwarebytes. dators ir inficēts.
malwarebytes ir ok. droši var sākt ar to. vai arī kaspersky security scan.
http://www.kaspersky.com/free-tools
https://www.malwarebytes.org
Diemžēl tā vai tā nevar garantēt, ka galu galā nebūs jāpārinstalē :( Samurs - Nevajag liet ūdeni un biedēt cilvēku ar pārinstalāciju. Tas ir pilnīg nevajadzīgi. Varbūt jums tur tā visi "speci "dara, šeit, blakus rajonā normāli cilvēki tā nedara.
Šajā gadījumā ir vienkārši kāds/ kādis trojāņi saķerti, tollbāri utt gan jau. To visu nafigizējot problēma pazūd.
Jā, interesanti gan, kādas reklāmas lapas tur veras? Parasti tās sabirst ka pat atkauties nevar atverot zināmus bezmaksas saitus :)))
Joks, bet fakts. Bet kā jau augstāk te minēts, tas palīdzēs.
··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Atverot interneta lapu līdzi... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Parādu piedziņas vīruss (20)
Datoru gudrie--help! iemetās no e-pasta Parāda piedziņa, jāmaksā esot biti, citādi viss man būšot izdzēsts, saprotu, ka tas ir vīruss...
Principā - pakaļa. No otras puses - kas un cik daudz tev ir datorā tāds, kam kopijas nav atrodamas ārpus datora - mākonī, citos datoros utml? Normāli cilvēki jau labu laiku nelieto maikrosofta ofisu, vismaz ne lokāli, bet raksta un koplieto infu googles dokumetos. Lētāk un ērtāk. Tāpat bildes stāv googles diskā, dropboxā, files.inbox.lv vai.. iekostā ābola fanbojiem arī ai-klaudā. Vai vismaz izliktas soctīklos (draugos, feisītī) Filmas- pofig, Pirātu līcis atkal darbojas, novilksi vēl.
Kaut kādi paroļu saraksti? Pa lielam, arī googles (alt - maikrosofta vai ābola) akauntā. Pārējās var mēģināt atjaunot caur pieejamajiem.
Maksājumu dokumenti? Provē pasūtīt atkārtotas kopijas caur ibanku.
Grāmatvedības DB? Nu to neviens normāls netur uz savas darbstacijas. Ja nu tomēr - tad ieberziens pa pilno.
Karoč - cilvēkam parastajam nekas traks. Jāpārliek Logi un viss.
=>Samurs datorspeciālists pateiks vai tie ir šifrēti vai nav ir lētākas kampaņas par CTB locker
=>neko par šo konkrēto mēstules tekstu man ir bijuši reporti tikai no inbox useriem, manās pasta sistēmās ar neviena sample neienāca (parasti ienāk un daudz). Runājot par datora izslēgšanu - ja CTB locker tad tā samazina zaudējumus, ja prastākas versijas, tad tieši otrādi - iznīcina atšifrēšanas key, ko varētu iegūt uztaisot ramdumpu.
=>Samila kriptovīrusu gadījumā rezerves kopijas nesējam jābūt fiziski atvienotam no datora, jo vīruss bojā datus uz viesiem fiziski un loģiski pieejamajiem diskiem.
A man tāds /PayPal Updater/ visvisādos variantos e-pastā nāk-šogad vien jau kādas 30 x..
Neveru vaļā,jo nezinu kas tas tāds?
Svaiga šifrēšanas izspiedējvīrusa izplatīšanas versija, pagaidām upuri izskatās tikai inbox.lv epasta lietotāji. Griezies pie sava datorspeciālista... Janisb, un ko datorspeciāliusts var izdarīt ar aizšifrētajiem failiem? Šajā gadījumā ceru, ka nekas īpašs nav glabājies vai fotogrāfijas ir arī citur. ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Parādu piedziņas vīruss lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kas ir izspiedējvīruss? (9)
Ik pa laikam piedāvā iegādāties visādas antivīrusu programmas, lai paglābtos no izspiedējvīrusa, kas inficējot privātpersonu datorus ik pa 20 sekundēm. Kā to pazīt, kad tas jau ir datorā? Njemot vērā manu cienījamo vecumu - luudzu saviem...
Ja nezini kas tas ir nelādē labāk, jo tagad ir daudz tādu programu kuras piedāvā lai viņas uzinstalē. Tagad bieži ir verot vaļā kādu lapu atveras jaunā logā visādi atjauninājumu piedāvājumi un programas kurus ielādējot uzrāda tos kā vīrusus. Izspiedējvīruss ir vīruss, kas nošifrē lietotāja datus un prasa naudu par atslēgu, ar kuras palīdzību šos datus var atgūt. Iespējamība, ka šie dati tiks atgūti ir līdzvērtīga 0. Antivīrusi ir ļoti laba lieta, bet tie reti kad pasargā datorus no šāda tipa vīrusiem, jo parasti ir pirmie, kam šādi vīrusi uzbrūk un tos neitralizē. Vislabākais un drošākais variants ir veikt datu rezerves kopēšanu uz ārējo disku, un pieslēdzot šo disku pie datora tikai uz to brīdi, kamēr tiek veikta rezerves kopēšana. Uzliec Malwarebytes varbuut.

https://www.esidross.lv/2012/10/19/bloketu-datoru-glabsana-un-portativie-antivirusi/comment-page-1/#
comments
tas vīruss parasti nāk no vietnēm, kuras izlec brīdinot par itkā inficētu datoru un sarkanu, briesmīgu uzrakstu "SPIED ŠEIT". ieteikums viens - nespiest. pamest šo lapu. augstāk ieteiktais malwarebytes ir labs proģis, kuru turēt uz datora un turēt atjaunotu un palaist reizi nedēļā. bezmaksas versija ir viss, kas vajadzīgs. Var uzinastalēt papildus arī otru pretvīrusu - avast, tas arī ir par brīvu un automātiski izčeko datoru pie palaišanas. Malwarebytes to nedara, to var lietot profilaksei, lai izķertu ķēmus, ko avast kādreiz var būt palaidis garām. ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Kas ir izspiedējvīruss? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Uzlecošās reklāmas (11)
Kaut kas manuprāt man ir datoram uzinstalēts, jo pāris dienas iepriekš sākās briesmu lietas. Atverot jebkuru lapu, lec virsū kat kādas nebijušas reklāmas utt. Ļoti traucē,jo tās nav tās, kas ir visu laiku. Un viņām apakšā var nospiest...
Remove Ad by Priceminus iekš gūgla, un skatamies, kas ir piedāvājumā. Pret uzlecošajām reklāmām biki palīdz Adblock Plus. Tikai nezinu, vai visiem pārlūkiem... Šajā gadījumā jāskenē dators nevis ar anti vīrusa programmu, bet ar tādu, kas meklē spiegošanas programmas. Ir ļoti laba un bezmaksas programma, kas saucās Malwarebytes Anti-Malware. To vari izdarīt pats, bet ja nesīsi pie datora speciālista, tad viņš arī izskenēs ar Malwarebytes, bet viņam tas būs tikai pirmais solis jo ir vēl lietas kas jādara. Ja nav dators baigi sačakarēts, tad pietiks arī ar to, ka izskenē datoru un viss. Nav jāpārinstalē!ir ievilkusies sīkprogramma kura ir jāatinstalē un tad jāpastrādā,ja tā ir crome tad cromes iestatījumos... tas ir pinķerīgi,bet ārā dabūt var Pirms tam labak visus foto, dokumentus un citas vajadzīgas lietas pārkopē ārējā cietajā diskā vai flash. Pēc tam mēģini iznīdēt nezāles vai aiznest pie speciālista. ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Uzlecošās reklāmas lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā tikt vaļā no rydtmart.com? (3)
Tīru katru dienu datoru, bet kā OHO klikšķinu pilnīgi uz jebko, tā momentā atveras šīs firmas logs. Varbūt ir kāda iespēja to nobloķēt??
Te ir divas iespējas, iečekot saitē un atteikties no automātiskās respondēšanas un uzstādīt brauzerī paplašinājumu Ad blocker, vajadzētu ar to pietikt! sgtaop. ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Kā tikt vaļā no rydtmart.com? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kas noticis ar datoru? (12)
Ja mēģinot atvērt kaut vai tepat OHO, uzrodas vēl viens logs ar ar to debīliķi kurš mēģina iestāstīt kā palikt bagātam, vai labajā apakšējā stūrī piedāvājums uzspēlēt tankus vai ko tur, pie tam ar kustīgām bildēm, kuras man aprij Baitus,...
Google Chrome vai Mozilla Firefox var pielikt klāt extension Adblock. Palīdzēs tikt galā ar reklāmām. sistēma ir tada, ka caur tām reklāmām mēs maksājam to, ko lietojam bez īpašas, noteiktas samaksas.
cilvēki iegulda vietnēs savu laiku un arī naudu. kaitinošās reklāmas ir veids kā nopelnīt.
vai tu gribētu par velti strādāt? uzturet kadu vietni. gadu, piecus. desmit? par "paldies", kas tik bieži ir nevis paldies, bet neapmierinatu cilvēku bērnišķīgas lamas?

ļoti daudz reklamas var ierobežos caur firefox. ar papildprogrammatūras palīdzību. to var samazināt, bet nez cik ētiski būtu man tagat te to stāstīt publiski.

bet citi jau ir devuši padomus arī.
Nesen nopirku jaunu kompi - man arī visas tās pašas vainas. Es gan atradu citu glābšanās ceļu - Mozillas vietā eju netā caur Explorer un vismaz pagaidām esmu no tām muļķībām pasargāts.... pakonsultējies ar to, kas tev pieg;adā internetu, kā tikt vaļā no šādiem nelūgtiem viesiem pārbaudi vai pēdējās dienās pēc kādu saitu apmeklēšanas, kopā ar tām nav ienācis (uzinstalējies) kāds vīruss. Ideāli - vispirms palaist antivīrusu, lai noskanē datoru, ja neatrod, tad apskaties vadības panelī pie download failiem. ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Kas noticis ar datoru? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai var uzlauzt manu datoru caur inbox.lv? (17)
ja es ar kaadu sarakstos vaur inbox - tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa?? nedusmojaties par mulkkiigu jautaajumu - kas nezin tas vaicaa... es blondiine :)
teorētiski var visu ,bet praktiski vari neuztraukties ! Uzlauzt var, arī kompi var, gan jau pasežot un padomājot, cilvēks kas tevi pazīst, spētu vienkārši izdomāt tavu inboksa paroli. Vai tad viņa tev sarežģīta? Tomēr diez vai tev tas draud. Tā ka nesatraucies pār mēru, ak2 taisnība. Uzlauzt var visu un specialistam tas nav gruuti,bet es nedomaju kad tava pastkaste glabājas valstiskie vai komercialie noslēpumi.ta ka ne viens to nedaris ;) Var un arii dara!!
Pat sievietes - lai cik muljkjiigi tas izklausiitos, uzlauzh (varbuut ne gluzhi pashas) e-pastu, lai izlasiitu sev intereseejoshaa viiriesha pastu. Protams, ka vinju attieciibas peec tam izjuka pavisam, bet putru vinja savaariija kaartiigu..
Tak izlasiet, ko jūs apgalvojat!!! Jautājums: "...tas cilveeks var kkaadaas veidaa uzlauzt epastu u nienakt manaa datoraa??" Pieņemsim, "uzlauž inbox", tak CAUR TO IEKĻŪT PASTKASTES KLIENTA DATORĀ, nonsens! Tikai īpašniekam piepalīdzot var ko līdzīgu veikt. Tak alvita: pirms nosūti jautājumu pārlasi uzrakstīto, patreiz jāpiekrīt Tavam apgalvojumam: "es blondiine :)" :)))
··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Vai var uzlauzt manu datoru... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Policijas vīruss (16)
pačolēju filmas +seksenes un pēkšni nobloķējās ar drausmīgu policijas rakstu un brīdinājumu tipa liks pie sienas un šaus nost..?!
neko nenozīmē, tik to ka drīz varēsi maksāt par porņikiem ;) un tas attiecas uz jekuru info netā! Par šito datorvirusu jau tak vairākus gadus kā runā - a tu kā no mēness nokritis! :D
Izskanē Safe Mode ar Malwarebytes Anti-Malware vai pārinstalē datoru
Uzinstalē no neta "avast" pretvīrusu programmu un tad vīrusprogrammas gadījumā problemātisko vietni vienkārši nevērs vaļā! Avast ir bezmaksas. dators ir inficēts. Šitais bildē ir igauņu policijas vīruss - atver vairākus desmitus logu brovserī i vsjo. Aizver visus logus ciet un lūri porņukus tālāk laimīks :D ··· Datorvīruss (vīrusi datorā): Policijas vīruss lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu