Vai mans nummurs ir noblokeets ...?

Zvaniju no arzemeem uz LV , bet man atbild , ka ienaakoshie zvani shim abonomentam ir sleegti . Vai tas noziimee , ka mans nummurs ir noblokeets ? Jeb vienkaarshi LV nummurs ir atsleegts ? Paskaidrojiet , luudzu ...

DartaCC    3 Šādi numuri mēdz būt iestāžu darbiniekiem. Paredzēti tikai izejošie zvani.

TaaEs      Tieši to tas arī nozīmē, ka tam numuram nevar piezvanīt.

JOHAIDI21      Jebšu arī,Jūsu telefona kontā ir pārāk maz naudas!

DanaL  1   Kas ir "nummurs"?

Sigvarts60    5 Manam telefonam ir daudz opciju. Es varu nobloķēt visus ienākošos zvanus, varu nobloķēt zvanus no nepazīstamiem numuriem, varu nobloķēt zvanus no konkrētiem numuriem, vēl ir "melnais saraksts". Iespējams kāds no šiem režīmiem ir ieslēgts.

DanaL  1 2 Ā, numurs ir tas, ar kā palīdzību 21.gadsimtā var piezvanīt, bet nummurs ir viss pārējais, ko var un vajag sakārtot noteiktā secībā? Vai otrādi?
Jā, mūžu dzīvo, mūžu mācies...

Roziine  3 1 Var gadīties, ka nav nomaksāts rēķins laicīgi, tad operators atslēdz funkciju -zvanu saņemšana. Iespējams, ka nomainīts numurs, tad to, kuru neizmanto operators slēdz, bet pēc kāda laika notirgo kā jaunu numuru kādam, kurš pērk savu pirmo mobilo.

Vaukskis    3 Ja rēkins nab nomaksāts laicīgi, tad ienākošos atslēdz tikai īsi vispār pirms numurā atslēgšanas. Vispirms ierobežo izejošās pakalpojumus! Ja numurs būtu slēgts, skanētu citāds paziņojums.
Iespējams, ka pieslēgts zvanu bloķēšanas pakalpojums.

Ineta      Pazvani no cita angļu/ vācu / vajadzīgo piemeklēt numura un uzzināsi, vai blokāde selektīva . Bet parasti tas zvanītājiem maz interesē. Uzraksta elektroniski un nesaņemot atbildi kontaktu noraksta.

dabasmiilis  1 1 Vispār jau tas 21. gadsimts ir interesants, kad tev ir kruts telefons un zelta numurs tajā, bet nevari ne ar vienu sazināties.

Es tak saku, ka nav nekā labāka par podziņtelefonu, tiem tādu problēmu nav!

Vienu gan nesaprotu, kādēļ aizbēgot no Latvijas, vēl būtu vēlme zvanīt uz šo dieva aizmirsto nostūri? Vai vada nostaļģija pēc mājām?

Katra      dabasmīli , 6. martā 7:30 no rīta vienīgais pilnais autobuss bija uz lidostu. Un 70% no pasažieriem (acumērs) brauca līdz lidostai .

dabasmiilis  1 1 Palasīju la.lv rakstus.
Puse lauksaimnieku ārzemnieki, meži ārzemniekiem, 100k cirsmu gadā - ko tad tiem bāleliņiem darīt "savā" zemē? Tik vien kā par kredītu paņemto lāpstu pār plecu un diet laimi meklēt svešumā.
Bet to, ka nekur nav tik labi kā mājās, viņi uzzinās daudz vēlāk!

Ginese      Pazvani savam operātoram un pajautā-mēs šeit nevaram līdzēt,jo nevaram zināt īsto iemeslu.....

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu