Kā uzzināt zvanītāju?

Saņēmu 2 nezināmus zvanus,,neatbildēju.vsrbūt krāpnieki,paaugstinata tarifa zvans, kā uzzināt zvanītāju? Numurs interesants,acīskrītošs 29333333

Felde      Ziņo savam operatoram....

Leta      Tu pat nedrīksti textu "p.off" sūtīt, jo var gadīties, ka no tā pelna! DDD Pieņem to, ka gaisā virinās arī baktērijas un putekļi, ne vien rožu smarža un dzīvo priecīgi tālāk!

Virgo    1 Googlē nevarēji ierakstīt ?
BALTICOM, Akciju sabiedrība
Rīga, Straupes iela 5 k-3
Korporatīvajiem klientiem +371 29333333 Jaunajiem klientiem

Epifanija    1 Wo, wo vecā brūte zvanīja! Kas tik katru nemoka, pat nieka cipari, aiz ziņkārības un fantāzijām dulli paliek, ja nu vienīgi iezvanījās pēc 10 gadu pārtraukuma!

Leta      Ljekainiiti, vai ir garantija, ka mRNS vakcīnas iejaucoties šūnu pašregulācijas procesā ilgtermiņā neatstās graujošas sekas uz potētā veselību?
man vienam paziņam trīc pirksti un acis nerāda pēc šīs vakcinācijas

incis1    1 Krāpnieki jau parasti uzpīkstina,lai tu atzvanītu umm tie parasti ir ārzemju numuri. Ja Latvijas numurs,tad diez vai krāpnieki. Un ja arī krāpnieki,tad zvana vini cerībā ko no tevis izspiest,nevis tu. Tā kā nekādu risku neredZu.

Vaukskis    1 No Virgo rakstītā izriet, ka zvanīja no "Balticom", iespējams, klientu apmierinātības ar pakalpojumiem aptaujas un/vai jauna piedāvājuma dēļ.
inci1, telefonkrāpnieki tagad parasti iezvanās un tā, lai nepaspēj atbildēt uz zvanu. Pats to piedzīvoju, saņemot ar īsu pārtraukumu 2 zvanus no, šķiet, Zālamana salās, kur nekad neesmu bijis un nav neviena pazīstama, numuriem. Pilnīgi piekrītu, ka var droši atbildēt uz tādiem zvaniem, jo Latvijā un citās EEZ valstīs par ienākošajām sarunām nav jāmaksā, var pat parunāties, ja vien ir ar ko, nezvana robots, tikai nekādā gadījumā nedrīkst izpaust sensitīvu informāciju un pēc tam atzvanīt.

Leta      es tā saprotu, ka izskaitļot var pat zālamana salu aborigēnu, vienīgi parasti spēle nav sveču vērta

Epifanija      Un ja zvana robots, piem. elektrības ekonomisko tarifu Ilze, tas nav kāds joks, jau roboti zvanās?!

Vaukskis      Leta. tieši tā, vienkāršāk ir nobloķēt un neatbildēt uz svešiem starptautiskiem numuriem! Epifanija, nē, tas nav joks, man zvanīja robots no Enefit par elektrību, tēvam no Tet par to pašu tematu, tā kā pie tā jāpierod.

Leta      nē, parole ir "alo bļetj" un problēma uzsūcas

Epifanija      Paldies, Vaukskis!🤗👍

Jeskins      Es izmantoju saiti numuri.lv tur rada visus numurus un kas tie vai firma vai tele2

SergejsI      Man gadījies 3-4 x. Paceļu klausuli nepazīstams Nr., tūlīt nomet. Neatzvanu, ja tiešām vajag atzvanīs un runās. Uzreiz iemetu nr. googlē, parādās zili brīnumi un brīdinājums par krāpšanu. Aizmirstu

Floriana      Necel ko nezini, nav bijis sekss utt, :)

jozolsen      Atzvani 2022-01-03 22:04

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu