Vabolites

Stāvēju rindā Tele 2 klientu apkalpošanas centrā. Bez rindas ar vienkāršu , veco Nokia iespraucas cienījama vecuma dusiga kundze un izsudzeja bēdu - slikta dzirdamība. Lellei līdzīga darbinieces saudzīgi atvēra tālruni un viņas sejā parādījās izbrins. No telefona izbira gruzi un arī mazās vabolites.😀🕷️

langstinsh    1 EXSOTIKA!

Ievinjata      Darbinieces acīs noteikti parādījās mēmas šausmas!

Cerinju_Peeteris    6 man reiz uzkaaraas maajaas signalizaacija :D ash reizes 5 brauca remonteet un karas un karas :D kurmet atbrauca vecaaks kungs un saaka ar to ka izjauca vienu no deveejiem :D tur siltumaa [vaajstraavas] un drosjiibaa rosiijaas dazji simti tikko izsjkjiilusjos zirnekliisju :D

Vaukskis      Kaut kas nedzirdēts ! Gan jau atgadījumu ar vabolītēm starp gružiem sieviete atcerēsies visu mūžu !

AivarsN    4 Ko tas līdz,ka jaunie telefoni tagad ne tikai insektu,bet pat putekļu un ūdens droši,par ko jāmaksā barga summa,ja to kalpošanas laiks vienalga vairākkārt īsāks,kā vecajām Nokijām?

cirteejs    4 Interesanti par ko vairāk lelle šausminājās- par veco telefonu vai kustonīšiem? Pieļauju, ka viņai bija dubultšoks!:)

medusbite3    2 NOKIA nokrīt no trešā stāva uz betona grīdas..un darbojas!!!!!

anis      Bet manā(ūdens drošajā), mūždien salien dzelzs skaidas...un paliek pavisam kluss. Jau trešo skaļruni nomainīju...

lleons    2 vecie telefoni ar podzinam tie labakie

Skumjudruva1950    3 Padomju laikos vetārstei ziemā sabojājās automātiskais atbildētājs,aiznesa labot.Meistars pēc tam teica "A jūs zināt,kas bija par vainu? Pilns ar prusakiem" Viņa atbildēja "Nabaga lopiņi,kaut kur taču bija jāsasildās".

nazis    4 Mans telefons arī palicis klusāks. Jāaiznes iztīrīt no vabolēm. Kurā tieši apkalpošanas centrā strādā jaunās darbinieces, kas prot atvērt vecos telefonus?

Spoguliitis      No telefona man birst aaraa tikai puteklji, ja attaisa vaacinju, bet kabatas...! O, jaa! Sievieshu rokassominjas var staaveet malaa un nervozi piipeet!

valmierietis333    3 Tas liecina tikai par to ,ka dabai draudzīgs telefons ,ja pat kukaiņi neiet ar līkumu!
Mūsdienīgajiem pat es eju ar līkumu!

Jurijs55    2 Augstas frekvences starojumi esot kaitīgi kukainiem (tarakani esot pazuduši dēļ tā). Tie bija savakušies vaboli-pašnavnieki.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu