iPhone

Sveiki! Jautājums - vai tiešām šiem telefoniem lādētāji ir tik slikti? Un vai ķīniešu ražojuma lādētāji tiešām bojās telefonu? Oriģinālie lādētāji ir pietiekoši dārgi, lai atkal un atkal pirktu jaunu. P.S. Telefons ir pusaudzei. Vai tā ir viņas vaina, ka lādētāji "netur"?

N4Y      Kādà ziņā netur ? Mums ģimenē visiem ir iPhone , lai gan sākumā biju pret šo ražotāju . Ja vada dēļ rakstāt , jo ir niķis pie lādētāja vadam lūzt , ir fīča ar spirāle vai karstā līme un vads kaplo ideāli .

LaskovijMerzavec    1 Ja ievero lietošanas instrukciju tad kalpo ilgi.

Lētie 7eur vadi plist jebkuros apstaklos.

Lele  1 2 Nu blin..lai pusaudze padara kadu darbinju (norok kartupeljus radiem laukos), nopelna naudinju un peerk orginaalo...

Momo      Alītī var nopirkt pa lēto dažādu garumu lādētāja vadus, oriģinālais arī ir un nav saplīsis, bet gultā sēžot ērtāks ir garais. Pat ja kaut kad noplīsīs, nebūs liela skāde.

joens    1 Eu, mušas atsevišķi, kotletes atsevišķi, kaut varbūt ķīnieši ir vienā gabalā, bet oriģinālais sastāv no dakšiņas un USB vada (pie tam dakšiņa tikai tad, ja vienīgā elektroiespēja ir ir rozete sienā). Kas tad ir tas plīsējs?

joens    1 Nu tad iepirkt kādu kilogramu vadu ... vai pāriet uz bezvadu lādētāju.

AivarsN  7 2 Vai normālu telefonu.😀

Corrupt  1   Oriģinālie lādētāji ir diez gan labi un izturīgi. Jautājums kas tieši ir sabojājies - dakšiņa vai kabelis. Ja bojāts ir kabelis tad tas būs aiz ļoti paviršas un brutālas lietošanas mani vecie kabeļi kalpo gadiem. Nav arī dzirdēts ka pašas dakšiņas baigi bojātos, tomēr ja oriģinālā ir par dārgu tad pērc jebkāda cita ražotāja ar usb ligztu, tikai salīdzini lai jauda sakrīt.

av2      90% pliist vadi.Un uz iiso sagaajis vads, nokuupina laadeetaajuarii varbuut. Lai gan nokuupejussu laadeetaaju veel neesmu redzeejis, orgginalo Apple.
Ar aftermarket, vai, nu piemeeram, Samsung laadeetajiem neko sliktu neizdariisi telafonam , jo vads taapat jaalieto Apple oem, vai sertificeetais, un passam telafonam, ipadam utt ir iekssaa power regulator, kas gaadaa par to, lai pareizi uzladeetos verrkkis.

JOHAIDI21  2   Ja kādu vēl interesē šis idiotiskais telefons,tad varu pateikt,ka problēma ir nevis lādētājā,bet gan pašā kabelī.Orģinālā kabeļa štekerī ir iemontēts čips kurš veido interfeisu ar telefonu un lādētāju. ja šo vadu nomaina pret "krutku"kuram čipa vietā ir ielodētas pretestības,tad lādētājs saņem nepareizu komandu un pēc kāda laika lādētāja izejas sprieguma kontrollieris pārstāj darboties(jo izveidojas loģiskās kļudas brīdinājums). Lai neveidotos šādi pārpratumi un lieki tēriņi,iesaku lietot tikai orģinālos lādētājus un orģinālos kabeļus. Pie kam,bezizejas situācijā variet izmantot šo kabeli lai uzlādētu iPhonu no datora USB porta. Varu bilst tikai no savas pieredzes-es šīs nolādētās firmas produkciju vairs neremontēju.Lai meklē muļķus,kuri pus dienu veltīs lai atskruvvētu tās 53 skruvvītes telefonā ,lai tiktu pie remontējamās virsmas!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu