Baterija Samsung galaxy s3

Vai ir jega pirkt originalo bateriju telefonam, jo galu gala nav garantijas, ka ta tiesjam bus originala? un kur var nopirkt par sakarigu cenu... ?
Ka ir ar kiniesu letajam baterijam - vai tiehsam tas ir tik sliktas (slikti tur, sragst, utt,)?

Mavs (2015-07-26 08:15)      Par sprāgšanu - tas man šķiet vairāk no zinātniskās fantastikas. Nezinu vēl nevienu gadījumu "tuvējā apkārtnē", kad kāda būtu sprāgusi.

Par ietilpību - esmu secinājis, ka tās baterijas, kas nāk līdzi aparātam, vienalga ir ietilpīgākas par visām, pēc tam pirktajām - gan oriģinālajām, gan neoriģinālajām. Es vienalga pērku "neoriģinālās"un rēķinos ar to, ka baterijas kalpošanas mūžs normālā smartfonā būs 6-12 mēneši, pēc tam būs jāmaina. Labi, ja aparāta konstrukcija ļauj to darīt pašam.

neko (2015-07-26 10:07)      Nu nepērc ķīniešu, pērc korejiešu oriģinālās...:) Bet ja runājam par ķīniešu tad skaties nevis pēc ražotāja valsts, bet ražotāja. Ķīnā ir visdažādākie ražotāji sākot no ļoti nekvalitatīviem un beidzot ar ļoti augstas kvalitātes. Nav jēgas pārmaksāt par konkrēts firmas ražojumu, Blakus rūpnīcā ražotās "ne oriģinālās" ne ar ko neatšķiras. Vienīgi uz ko jāskatās pērkot eBay ir tirgotāja reputācija. Nepērc aizdomīgi lētas lietas un tikai no tādiem, kam jau ir pietiekami daudzu labu atsauksmju. Tirgotāju vidū netūkt uzmetēju kas pārdod aprakstam tehniski galīgi neatbilstošas lietas.

neko (2015-07-26 14:00)      Pērc Vācu eBay... cena 10-12 eur un atnāks ātri (2-3 dienas) + nebūs jākrāmējas ar muitu. Ātrumu jau nenosaka kurā interneta veikalā pērc, bet vieta no kurienes sūta.

Bet pērkot jāskatās uz mHa, jo skaitlis lielāks jo labāk. Par sprāgšanu un kaitīgumu nedomā, muļķības tas viss, ja vien neliksi mikroviļņu krāsnī vai nekarsēsi temperatūrās virs +80C.

p.s.
Iespējams var pirkt arī LV veikalos. Es vienkārši nezinu kādas tur cenas. Jau gadus 10 parastā veikalā neko no elektronikas pircis neesmu.

bai_bai (2015-07-26 20:49)      neperc eBay....perc amazon.de....ja tas iespejams Latvija.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu