Kontaktu pārnešana no viena telefona otrā

Vecais telefons nomiris dabīgā nāvē (touchscreen nereaģē uz touch :D) ar visu, kas tajā iekšā, tas viss sīkums, tikai tie kontakti.. tos gan gribētos :)
Tātad parastais variants ar copy no telefona uz SIM karti nesanāk. Bet tas, protams, arī nav viss - jaunajam telefonam ir micro chips, vecajam - parastais, līdz ar to arī pie SIM kartē esošajiem kontaktiem netieku.. :(
Tad nu lūk, jautājums - ir kāds veids, kā es, blondīne, varētu dabūt savus kontaktus no vecā telefona/SIM kartes jaunajā telefonā/SIM kartē?

mojito  2 1 Vecais telefons>kompis>jaunais telefons. Pameegjini taa.

barans  2 1 Panēģini ar bluetooth...

Maverick  2   Nu par to vajadzēja domāt laikus ! :)
Ja man pazustu visi kontakti un visa pārējā informācija, kas atrodas telefonā - tad jau labāk pakārties :D

Pirms tas ir noticis, vajadzēja padomāt :

1. Sinhronizācija uz "parastā" kompja - visticamāk, caur Outlook
2. Kontaktu backups telefona atmiņas kartē (visticamāk kā VCF fails)
3. Ja telefoni ir viena ražotāja (piemēram - HTC) vai vismaz uz vienas operāciju sistēmas bāzes, tad šo VCF failu vēlāk varēsi elementāri iekopēt jaunajā)

Šobrīd vienīgā iespēja - piekļūt telefonam "no ārpuses" - vai nu izņemot esošo atmiņas karti (cerībā, ka tur būs automātiski taisīts backups), vai arī pieslēgties caur USB un paurķēties caur kompi telefonā.

bru_nette    1 lmt kantoros var nopirkt tādu mazu fišku ar ko mazo sim karti var pataisīt par lielo un ielikt telefonā, kur lielā sim karte

janels  1   Vienkaarshaak,dabuu kaadu draugu vai pazinu ar taadu pashhu teleponu,ieliec savu sim,parkopee numurus vina trubaa,iznem sim,ieliec sim savaa jaunajaa trubaa,uzregulee sinh vai blthz savienojies ar drauga vai pazinas trubu un dariits!laiks gan paiet!:)

Edg      Ja netiec galā, aiznes kautvai uz trodeksu. Tur to izdarīs pa simbolisku samaksu.

a8audi  1 2 jautājums, kas par trubām ?

Ivans_neBargais      Ja nomiris tikai ekrāns, tad pieslēdzot pie kompja var mēģināt nokopēt kontaktus. Ja telefons vispār neelpo, tad tikai darbnīca.

fargo    1 10Ls.
tevis aprakstītās likstas tiek risinātas bieži. vienīgi, mēs esam tālu, man domāt.

karbonaade      Aizgāju uz Bites bodi, kaut vai Spicē. Noliku uz galda divus telefonus un pateicu, ka man vajag no viena dabut visu otrā. Vienīgās auzas, ka... šis tas palika vecajā :(
nepārtraukti cenšos sevi pierunāt uz kopiju saglabāšanu kompī...

av2    1 laiciigi vajag domaat. Nobiilo sakaru operaatoram ir taada fiicca, kaa saglabaat kontaktus "maakonii" uz visiem laikiem.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu