Mobilais internets uz datoru.

Man 1,5 mēnesi iznāks daudz braukāt uz laukiem, kur man labs dators, bez interneta. Iznāca nopirkt HTC Tatoo. Man ir Tele2 pieslēgums 6Ls līgums. Domāju pieslēgt vēl mobilo internetu 2Gb menesī pa 5Ls. Vai es kaut kā to mobilo internetu varu dabūt mājas datorā. Vis jau ērtāk kaut ko izlasīt, vai uzrakstīt. Pie reizes man būs internets, gan 2st. ceļā, gan tai galā. Kā domājat, pareizi darišu, vai nē?

CatNap (2011-07-13 16:37)      un kas ir 2 Gb menesi??? e-pastu izlasit un uzrakstit -ja. bet aizmirsti par downloadiem. virs 2Gb cennjiks bargs.
ari shovasar domaaju, kaut 1 nedeljas celjkjumam - izdomaju, ka nav jegas.
p.s. bet es, protams, neesmu spechuks, man vien shodien runaajamais.

sp69 (2011-07-13 16:56)    2 2GB par 5Ls? T2 piedāvājums, cik atceros, ir 7Ls par 10GB. Jautā savam klientu konsultantam (ja tev koorporatīvais pieslēgums).
Dara to diezgan vienkārši. Zvanīt uz viņu uzziņu dienestu gan nav daudz jēgas, tur pusstunda paies, kamēr jauniete sapratīs, ko vispār gribi izdarīt.
Tev kompis kāds? USB ir? Win vai kāds no Linux?

Vispirms kompim jāuzinstalē HTC draiveri, lai Win saprastu, ar ko vispār ir darīšana. Kad tas darīts, piespraud tel pie viena no USB.
Tālāk kompī 2 lietas. Device managerī (labā peles poga uz mai kampjūter, tur properties, tur hardware šķirklis, tur device manager poga) sameklē jaunpielikto modemu. Uzkliko uz konkrētās ierīces ar labo pogu, attaisi properties. Vajazdēs ievadīt inicialization string. Jāraksta šis:
at+cgdcont=1,"ip","internet.tele2.lv"
Apstiprini, taisi ciet.
Tālāk taisi vaļā start, settings, network connections un tur ar labo peles pogu make new connection. next, next - izvēlies, ka tev būs iezvane, īsti tagad neatceros, laikam kaut kur jānorāda, ka lietosi konkrēto modemu, kurs atrodams uz konkrēta (virtuālā) COM porta. Jāieraksta, ka iezvanīsies numurā
*99#
Ka lietotājvārds ir
gprs
Ka parole ir
internet

(vai otrādi. šito vari mēģināt pie 600 operatorēm noskaidrot - jautā pēc pieejas paroles internetam datorā, ja lieto pastāvīgo pieslēgumu)

Izbaudi.

vudijs2000 (2011-07-13 16:57)      PDAnet vai alternatīva (lētāka) - Easy Tether ir paredzētas, lai ar kompi pieslēgtos internetam caur telefonu, abas programmas strādā bez root tiesībām. Līdz ar to šajā virzienā viss notiek, programmas strādā korekti.

jodo (2011-07-13 17:19)      ...un neaizmirsti izrubīt visus automātiskos atjauninājumus. Visam. Ja to neizdarīsi, tad tur arī aizies tie tavi 2Gb :) Atrubī arī visu nevajadzīgo drazu (bilžu, flešu, oho feicu:) utml) rādīšanu.

sp69 (2011-07-13 17:27)      Jauninājumus automātiskos izrubīt - tas tak pats par sevi.
Ar bildēm te, draugos, sejiņgrāmatā utml - nav tik traki. Nevajag spēlēt onlain spēles - fermas, spermas un visu pārējo drazu. Aizrauties ar videJo skatīšanos jūtūbē, skatīties, piem, pasaules čempionata hokejā spēles vaur kaut kādu nebūt tvnetu. Vari klausīties online radio - tas ēd visai maz, bet arī - ja ir cits risinājums, klausies radio citādi.

atalanta (2011-07-13 20:01)      man ar ir mobilais internets 2gb mēnesī, kas reizēm tiek izmantots arī datorā. tā gan ir okarte, varbūt pastāvīgajam pieslēgumam ir citādāk. bet man neko diži darīt nevajadzēja - instalēju datorā htc sync, slēdzu klāt telefonu caur usb. telefonā izvēlnē atzīmēju usb tethering un internets darbojas.
tas, ka pa 2gb var tik kādas 3-4 hokeja spēles noskatīties, tā gan taisnība;)

JurisK (2011-07-14 05:10)  1   Nezinu iisti, cik tas izmaksaa un neesmu arii meegjinaajis, bet paziistams puisis izmanto internetu caur mobiilo uz datoru bez nekaada liiguma un apjomu skaitiishanas. Tas gan LMT piesleegums, kaa man teica, nav jeegas sleegt liigumu par mobiilo internetu, ja internets pieejams mobiilajaa. Pats izmanotoju Vodafon(vai BITE) mobiilo internetu ar priekshapmaksu, skaita stundas, ne apjomu.

skyscraper (2011-07-14 16:42)      Nav ne jausmas vai to var izdarīt ar HTC Tatto, bet uz mana LG P500 ir īzī. Nokonfigurē telefonu bezvadu rūteri un wolla - mobilais internets ir uztverams. Pieslēdzies ar savu ķepļepu (ja tāds ir) bezvadniekam un aidā. Skaties, lai ir 3G zona, ja nē interneta ātrums būs pielīdzīnāms gliemeža sprintiem. Var arī pa dažiem latiem iegādāties wifi uztvērēju un iespraust savā ķepļepā (ja ir vecs) vai stacionārajā datorā. Šis viss iepriekšējais ir attiecināms uz "Internets telefonā" pakalpojumu.

Ja ir "Mobilais internets datorā", tad vienalga vajag 3g zonu, lai būtu cilvcīgs ātrums.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu